אגרטלי עץ – כיצד לטפל באגרטל עץ

אגרטלי עץ מציעים לכל חדר מראה אקזוטי בטוח שימשוך את עיניהם של כל המבקרים שלך. מגיעים בסגנונות רבים, אגרטלי עץ הם תמיד יצירות אמנות ייחודיות ואמיתיות. כמו בכל יצירת אומנות, אגרטל עץ יכול להיות קישוט רגיש ויש לטפל בו. הנה כמה דברים שכל בעל אגרטל עץ חייב לדעת:

הימנע מחשיפה לשמש

הימנעות מאור השמש חשובה במיוחד בעת טיפול באגרטלי עץ לא מטופלים. אור השמש יכול למעשה להלבין את היצירה וליצור מראה נוקשה. אם מניחים אותו ישירות ליד חלון, עדיף תמיד לשמור את הצל למטה או להסיר את האגרטל כאשר יש אור שמש ישיר.

הימנע מרמות לחות גבוהות

עץ יכול להתעוות כאשר הוא נחשף ללחות גבוהה, כגון חדר המקלחת. אם מניחים אותו בחדר המקלחת, ניתן להסיר אותו למקלחות ולהחליף את האגרטל לאחר שהחדר אוורר כראוי.

הימנע ממגע ממושך עם מים (אם לא מטופל)

אגרטל עץ לא מטופל צריך להיות מצויד בציפוי פלסטיק מתאים לפני מילוי מים. אי ביצוע זה עלול לגרום לנזק קבוע על ידי פיצוח העץ. אם תרצו להימנע מכל הסיכויים להרוס את אגרטל העץ, תוכלו להציב דגשים יבשים כמו פרחים יבשים או עשב חיטה.

נקה את האגרטל שלך באמצעות מטלית יבשה

כל שעליך לעשות הוא לקחת מטלית יבשה ולנגב את אגרטל העץ לפחות פעם בשבוע והאגרטל יוצג יפה. אמנם יש הרבה חומרי ניקוי לעץ בשוק, אבל תמיד עדיף לשמור על האגרטל שלך נקי מכל כימיקלים לא טבעיים. אם מתרחשת תאונה, אתה יכול להשתמש בכמות קטנה של חומר ניקוי טבעי.

לעולם אל תניח אגרטל עץ במדיח הכלים

הנחת אגרטל העץ שלך במדיח כלים תהרוס אותו כמעט בוודאות. העץ לא יכול לסבול את החום, המים המוגזמים והלחץ. אסור גם להשרות אותו בכיור מלא במים.

תקן סדקים באופן מיידי

כמו ברוב המוצרים הטבעיים האחרים, סדקים באגרטלי עץ עלולים להתפשט אם לא אטומים בצורה נכונה. ישנם מוצרים רבים זמינים לריפוי סדקים אך כל הפתרונות הטבעיים נחשבו ליעילים ביותר.Source by Chris Barret

כתיבת תגובה