אורן הוא עץ נפלא וחומר מצוין לייצור ארונות ליד המיטה

האורן הוא, כנראה, החומר הנפוץ ביותר עבור ארונות עץ לצד המיטה. יש לו תכונות משלו האופייניות לו בלבד, הקשורות לתכונות העץ עצמו.

עץ האורן הוא עצי מחט ירוק עד. ריח האוויר ביער האורנים מיוחד; אחד לא יבלבל את זה עם משהו אחר. הנה הרושם שלי: "ביערות האורנים קל לנשום, במיוחד בבוקר. האוויר כל כך רענן, נעים, טעים. אני רוצה לאכול ולשתות אותו". זה, למעשה, נחשב גם מרפא, שימושי לבריאות, במיוחד עבור אנשים עם לב וריאות רעים. אורנים משחררים חומרים ספציפיים הנקראים פיטוצידים ושמנים אתריים והם אלו שגורמים להשפעה זו.

זהו עץ מרפא נפלא. שמנים אתריים, שרפים, עמילן, טאנין, ויטמינים C, B12, K, P, קרוטן מופקים מאורנים. מרתחים, שיקויים מטפלים בהצטננות, שיעול ומחלות אחרות. משקה ויטמין עשוי מחטני. כנראה, אנשים רבים שמעו על אמבטיות מחטי אורן. אבקה מיובשת משפרת חסינות ואריכות ימים.

בשל נוכחותו של שרף מסריח, לארונות המיטה מעץ אורן יש ריח מוזר שלא ניתן להסירו לחלוטין, גם כאשר הם מצופים לכה. החום החי של אורן, טעמו הטבעי והענבר היפה, הזהוב, צהוב דבש גוונים של דמות על החתך משפיעים לטובה על נפש האדם. אווירה של טוב לב, שלווה, חמימות נוצרת בחדר השינה שלך. נוכחותם של שידות לילה נדירות יחסית בתקופתנו מדגישה את הפופולריות של אורן כעץ לשידות עץ בכל עת.

אם אתה רוצה לקנות ארונות זולים ליד המיטה, זה הגיוני למשוך תשומת לב למוצרים שנעשו עם שימוש פורניר. פורניר הוא חומר בצורת יריעות עץ דקות. בצביעה של פורניר האורן המשמש לייצור ארונות לילה זולים מעץ אורן, מתקבלת שכבה לא אחידה, שכן לאזורים בעלי שרף ונקבוביות שונים יש דרגת ספיגה שונה. שימוש בפורנירים ובחומר לא איכותי מעץ אורן יכול להוזיל את עלות המוצרים ולחסוך בעץ. עץ אורן בהשוואה לאחרים הוא בעלות נמוכה, אשר מותנית, במיוחד, בקלות העיבוד.Source by Eduard Kouts

כתיבת תגובה