אחסון פלסטיק לגינה – חשיבה מחוץ לקופסה

מה מעלה בראש הביטוי "אחסון גינה מפלסטיק"? אם אתה כמו רוב האנשים, אתה אף פעם לא חושב על אחסון חיצוני בכלל. אבל אולי אתה לא כמו רוב האנשים. אולי אתה אחד הבודדים שאכפת להם מאוד מהחצרות והגנים שלנו, ומבינים עד כמה אחסון חיצוני יכול להיות מועיל בהשגת מראה מסודר. במקרה כזה, אולי תופתעו לגלות שסככות הן לא הסוג היחיד של מוצרי אחסון לגינה מפלסטיק בשוק.

למעשה, חלק מהמוצרים הללו אולי אפילו לא תסווג כ"מוצרי אחסון". אבל ככה קמעונאים מקוונים מקטלגים אותם. והם עונים על ההגדרה שלי של מוצר אחסון לגינה מפלסטיק ככל מה שעוזר לך לשמור על החצר שלך מסודרת ומאורגנת.

אז על אילו סוגי מוצרים בדיוק אני מדבר? נתחיל עם קופסאות סיפון, שנפחן נע בין 50 ל-127 ליטר. למרות השם "קופסת סיפון", יחידות אלה נהדרות גם לפטיו. אם כבר מדברים על פטיו, PB6700 Patio Bench של Suncast הוא מוצר גאוני המספק 44 ליטר של אחסון, כמו גם מקום לשבת. אם אין לך מספיק מקום לספסל הזה, נסה את בן דודו הקטן יותר, ספסל הפטיו מיני 31 ליטר Suncast. הבייבי בר ממשפחת מוצרים זו הוא מושב האחסון Suncast SS1000, בעל קיבולת של 22 ליטר.

קצת יותר רחוק, תחנת ההכנה Suncast DCP2000 נועדה לעשות עבודה קלה של הכנת אוכל בחוץ. זה מושלם עבור המנגל הייעודי במשפחה שלך. עם שני ארונות אחסון ו-40 אינץ' של משטח חיתוך והכנה, הוא מספק הרבה מקום למרינדה של סטייקים ולתקן קבב ירקות.

אחד ממכשירי האחסון האהובים עליי מפלסטיק לגינה הוא סליל הצינור הצנוע. המכשיר הפשוט הזה מבטל קמטים וסבכים, תוך שמירה על צינור הגינה שלך בבטחה כשאינך משתמש בו. Suncast מייצרת מספר דגמים, אבל המועדף עלי הוא סליל הצינור של Powerwind, שמתגלגל ללא מאמץ בצינור הגינה שלך ללא עבודה מצידך.

זה אולי נראה כמו קצת מתיחה להתייחס למיכל אשפה כאל התקן אחסון. אבל לא רציתי לסכם את המאמר הזה בלי להזכיר את מחבוא האשפה החיצוני של Suncast. זה שם מפואר, אבל זה לא פח אשפה רגיל. הוא בצבע בז', וכולל חיתונים מזויפים למראה אטרקטיבי. הוא מכיל שקיות של 30 עד 33 ליטר וניתן לאבטח את המכסה כדי לשמור על יצורים שודדים.

כפי שניתן לראות ממאמר זה, אפשרויות האחסון בגינה מפלסטיק שלך חורגות הרבה מעבר למחסן המסורתי. מוצר האחסון הנכון יכול לעזור לך לארגן את החצר שלך ולהפחית את הסיכון למעוד על צעצוע תועה או צינור גינה. אני מקווה שמידע זה יעזור לך למצוא מוצר המתאים לצרכים שלך.Source by Joshua Beidler

כתיבת תגובה