איך לבנות שעון קוקיה משלך

מבין כל הערכות השונות הזמינות מחנויות תחביבים ואתרי אינטרנט ברחבי האינטרנט, ערכות שעון קוקיה הן אכן נדירות מאוד. למה זה? שתי סיבות: האחת היא שככל שהעיצוב של שעון הקוקיה נראה פשוט (אחרי הכל, הוא הומצא ב-1730), הוא למעשה מסובך מאוד וניתן לשכפל אותו רק על ידי מאסטרים. ליקויים קלים בבנייה יהפכו את התנועה לחסרת משמעות לגבי קביעת זמן מדויק. אז יש את הקושי הנוסף של צליל הקוקיה המדומה.

עד כמה שקל להרכיב חלקים מוגמרים בחברה שעושה את זה כבר כמה מאות שנים, קשה מאוד למתחילים להגיע לאותה הצלחה – גם כשמשתמשים באותם חלקים. כמו כן, מכיוון שרוב האומנות שמושכת אנשים להעריך את שעון הקוקיה היא המראה והצליל של המוצר המוגמר, אין דרך ליצור שעון קוקייה מגולף ביד אומנותי ולאחר מכן לפרק אותו כדי שמישהו אחר יוכל להרכיב אותו. . פשוט אי אפשר לעשות את זה.

אבל תנוח על הפחדים שלך. לחובבי שעוני הקוקיה השאפתניים נותרה דרך אחת ליצור שעון קוקיה ייחודי לחלוטין בעצמך. חברת clockworks.com מתמחה במכירת חלקים לכל השעונים, כולל שעוני קוקיה, יכולה למכור לכם את כל החלקים הבודדים שתצטרכו כדי ליצור את הפעולה הפנימית של שעון קוקיה בסיסי. אתה תשלם לא מעט יותר ממה שהיית משלם אם פשוט היית קונה שעון קוקיה מוגמר אבל זה לא מה שאתה מחפש, עכשיו נכון?

אתה רוצה להרכיב את זה בעצמך, ועם החלקים מ-clockworks.com אתה יכול לעשות בדיוק את זה. הבעיה היחידה היא ברגע שיש לך את העבודה הפנימית, אתה בעצם תצטרך לעשות גם את החלק האמנותי בעצמך. תצטרך לפסל ציפור כדי לצאת מדלתות העץ ומספיק עיטורים חיצוניים כדי להבטיח את עצמך שעשית עבודה ראויה ליער השחור. אפשר לעשות את זה, אבל אל תצפו ששעון קוקיה בקופסה יגיע לנחות על מפתן ביתכם. תצטרך להפוך לאומן אמן בעצמך.Source by Kristy Annely

כתיבת תגובה