איך לגרום לסירות להחזיק מעמד מספר תקופות חיים – תיקון קנו רצועת ארז

פשוט אי אפשר להשוות את ההנאות שברכיבה על קאנו ברצועת ארז לשום סוג אחר של בילוי. התחושות שמעוררת הסירה החסונה והקלאסית שצפה בשלווה על גוף מים. אי אפשר שלא להרגיש נוסטלגי ונעים עם תחושת עולם ישן שכזה.

עם זאת, מכיוון שהם לא מגיעים בדרך כלל כמו פעם, הקושי בתחזוקה של סירה, שלא לדבר על המאמצים הדרושים לתיקון אחת, עלול לגרום לאי נוחות רבה. בעידן זה של נוחות מודרנית, אנשים רגילים לקבל דברים באופן מיידי. אבל אם אתה מעדיף להתקשר לתענוגות נצחיים של אלגנטיות מסורתית, אתה צריך להפעיל את האלמנטים הארציים יותר של מלאכות כאלה. למרבה המזל, מורשת כזו לא נמחקה לחלוטין מכיוון שעדיין יש מי שבחרו לשמר אמנות כה מכובדת.

היסטוריה של קאנו רצועת ארז

קאנו העץ הופיע באמצעות היסטוריה ארוכה של מסורת כישורי עץ שהפגינו אנשי האומות הראשונות. כאשר למתיישבים האירופים המוקדמים נגמרו הסירות העשויות מקליפת ליבנה מקומית, התושייה שלהם בחרה אז לעצב סירות שהשתמשו בחומרים שנמצאו בקלות באדמתם החדשה שנמצאה. נאמר שהצורך הוא אם ההמצאה, וזה נכון לגבי הופעת הקאנו מסוג זה. מה שהיה פעם רק חומר תחליף הפך למאפיין סטנדרטי במה שיהפוך למסורת עתיקת יומין בייצור סירות. יותר ממאה שנה מההשפעה האירופית המקורית ההיא של הסירות הללו, לאנשים יש כעת עיצובים קלים, מהירים, יציבים, אך עדיין אלגנטיים ויפים, שלא לומר קלים לתיקון, המאפשרים להחזיק מעמד לאורך דורות.

ידע בבנייה – מפתח לתיקון קנו רצועת Cedar

קאנו מרצועת ארז מעוצבים בקפידה עם מיומנות ומשמעת רבה. צלעות ארז עוברות תחילה מאודה כדי להפוך אותן לגמישות מספיק כדי להתכופף מעל צורה. לוחות ארז מוסמרים במיומנות ביד לחלק החיצוני של הצלעות באמצעות נעצים מפליז. מערכת הידוק קלה מאוד זו מספקת שלד חזק מאוד לקאנו. לאחר התקנת הקרשים, ניתן להסיר את הטופס. כדי להפוך אותם לעמידים למים, שכבת בד פיברגלס משמשת ככיסוי, ולאחר מכן נפרשות סביב חמש שכבות אפוקסי על גבי הגוף. לאחר מכן הוא נאפה כדי להקשות את החומרים, מה שהופך אותם אטומים למים. לאחר מכן, מותקנים את המושבים, הסיפונים, התכלת, העול ותותחים. זה גם מכוסה לפחות חמש שכבות של סוג מיוחד של לכה המגן מפני השפלה של אור אולטרה סגול.

תיקון ותחזוקה של קנו רצועת Cedar

למרות שבדרך כלל קאנו רצועות ארז עמידים, לא ניתן להימנע לחלוטין מבלאי. למרבה המזל קל לתחזק ולתקן אותם. כדי לשמור על יחידה במצב מעולה, יש לאחסן אותה הפוך, הרחק מהקרקע. זה ימנע ממנו להידרדר, ולכן צריך תיקון. אם השריטות הקטנות הבלתי נמנעות נרכשות, ניתן לתקן אותן בקלות באמצעות יישום קל של מעיל מגן UV שתוכל להשיג בחנויות רבות לאספקת סירות או להזמין באינטרנט. בינתיים, אם יש חריצים ושריטות עמוקות, שרף אפוקסי יכול בקלות לכסות אותם. אם יש נזק בלתי הפיך, עדיף לשחזר את הקאנו, וזה יכול להיעשות בקלות על ידי מומחים מקצועיים לשיקום קאנו.

סירות קאנו מרצועות ארז יכולות לשמש יצירות אמנות נהדרות שיכולות להיחשב גם כמורשת. עם תחזוקה נאותה ותיקון מיידי, ניתן לגרום להם להחזיק מספר תקופות חיים. כדי לדעת יותר על תחזוקת כלי ים אלה, צריך רק לחפש שירותי תיקון קאנו דרך ספריית הטלפונים או האינטרנט.Source by Cynthia Olga

כתיבת תגובה