איך לעשות אוורור מושלם במוסך עץ

המוסך שלך תמיד יהיה זקוק לאוורור ללא קשר לתקופת השנה, וככזה, אתה צריך לאוורר אותו. המוסך יחווה עלייה בטמפרטורות במהלך הקיץ וכן ירידה במהלך החודשים הקרים. למרות שעץ הוא מבודד מצוין, ישנם מקרים שבהם הטמפרטורות יכולות להיות בלתי נסבלות, ובכך מקשות עליך לעבוד במוסך שלך בתנאים אלה.

מוסך נטול אוורור נאות יעודד גם את הגברת הטחב וכן הצטברות של אדים כימיים שישפיעו על הרווחה הכללית שלך ועלולים לגרום לך לחלות. תמיד טוב לעבוד בסביבות מאווררות שיאפשרו לכם להרגיש בנוח לאורך כל התהליך וגם ימנע התרחשויות של מקרים כמו מכת חום.

אילו בעיות יכולות להיווצר כתוצאה מחוסר אוורור?

בעיות חמורות רבות עלולות להיווצר ממוסך לא מאוורר, והן משפיעות לא רק על הבריאות שלך אלא גם על תוחלת החיים של ההשקעה שלך.

חוֹם

במהלך הקיץ הלוהט, המוסך שלך יכול להתחמם עד כדי כך שהעבודה בו עלולה להפוך לבלתי נסבלת. אתה מסתכל על טמפרטורות חמות מספיק כדי לבשל ביצה. לא אתה ולא אף אחד מבני משפחתך וחבריך תרצו להיות בפנים במהלך היום, וזה יגביל את משך הזמן שתוכל לבלות בו.

אנשים משתמשים במבנים אלה לתיקון מכוניות והורים רבים נוטים ליצור קשר עם ילדיהם בזמן תיקון מכוניות בקיץ. זמן חיבור זה לא יתאפשר בתנאים כאלה. הילדים שלכם לא יוכלו לתרגל את הציור והמוזיקה שלהם מהנוחות של המוסך, והוא ייפסק בימים חמים, וזה בזבוז של השקעה כזו.

עונות קרות

העונות הקרות יכולות גם להקשות עליך ועל משפחתך ליהנות מהיתרונות של המוסך שלך על ידי הפיכת הפנים לקר מאוד. שוב, תצטרך להימנע ממנו, ולכן הגבלת את השימוש בו לכמה חודשים בשנה שבהם לא חם מדי ולא קר מדי.

בעיה נוספת שמגיעה עם העונות הקרות היא שחלק מהציוד במוסך רגיש לשינויים בטמפרטורה והם עלולים להיהרס תוך כדי.

כימיקלים

מוסכים מאחסנים הרבה מצרכים, שחלקם לא אמורים להיחשף לחום. קח דוגמה של צבע. אין לשמור צבע באזור סגור מכיוון שהוא עלול לגרום לבעיות כמו קשיי נשימה וסחרחורות.

לחות

המוסך שלך הוא השקעה שיכולה לשרת את הצרכים שלך ולמען הדורות הבאים אם הוא מתוחזק היטב. חוסר אוורור עלול להוביל ללחות, בהתאם לאזור בו אתה גר. נניח שאתם גרים באזור עם לחות גבוהה ואין לכם אוורור כלשהו במקום, טחב, כמו גם עודף לחות, עלולים להצטבר ולהוביל לחלודה וריקבון.

לפעמים, אנשים מבחינים בנוכחות של נזק כזה כשזה מאוחר מדי, ובכך מאלצים אותם לשחזר את המוסכים שלהם. אתה יכול למנוע בעיה זו בשלב מוקדם ולהחזיק בהשקעה שלך.

ביצוע בחירה נכונה

ישנן דרכים רבות בהן תוכל להשתמש כדי לאוורר כראוי את המוסך שלך כדי למנוע את הבעיות הנ"ל ועוד. בבחירת האוורור המתאים למוסך שלכם, חיוני שתסתכלו על החומר המשמש בבנייתו, גודל המבנה וכן המטרה.

כדאי לקחת בחשבון גם את הטמפרטורות הממוצעות כמו גם את רמות הלחות באזור מגוריכם. לצורכי אחסון, ניתן ללכת על פתח פתח פשוט או פתח גמלון לא מופעל שיבטיח שהטמפרטורות יישארו מבוקרות. עם זאת, אם אתם מתכננים להשתמש במוסך כחלל עבודה באזור בו רמות הלחות גבוהות, כדאי ללכת על פתח אוורור מופעל מכיוון שהוא יהיה יעיל יותר בהשוואה לאפשרויות הקודמות.

הגודל

גודל המוסך שלך ישפיע על כמות האוורור שאתה צריך. קח דוגמה של מוסך קטן. מבנה זה יכול לשמור על טמפרטורות נמוכות עם שימוש בפאנל קטן המונע על ידי שמש שלא יעבוד עבור שטח מסיבי יותר. באותו אופן, מאוורר טורבינה יהיה שימושי בקירור של מוסך גדול אך הוא לא יעבוד עבור מבנה קטן, ועליכם לעשות בחירה בהתאם.

איך כדאי לבחור את המידה הנכונה?

אתה צריך לשקול את מטרת המוסך שלך כמו גם את סוג האוורור שבו אתה רוצה להשתמש בעת קבלת החלטה זו. למטרות אחסון, צוהר או אוורור גג עובדים מצוין בשמירה על הטמפרטורה ברמות נמוכות והפחתת רמות הלחות.

עבור חלל שבו אתה מתכנן לבלות זמן רב בעבודה, השתמש באוורור מופעל ליעילות משופרת. אתה יכול להפעיל את המאווררים באמצעות שמש או חשמל כדי לדחוף החוצה אוויר חם תוך כדי שאיבת אוויר קר מבחוץ. הם גם פועלים להכנסת אוויר חם מהחוץ במהלך העונה הקרה.

אל תבסס את החלטתך על סמך תמחור כי אתה עלול להשתבש. ראשית, התעמקו במה שאתם צריכים, ומשם תוכלו לפלס דרך ברשימת המאווררים האפשריים על סמך התמחור.

תגלו שיש שלוש אפשרויות אוורור פופולריות בשוק וכולן מגיעות עם סט היתרונות שלהן.

ה מאוורר טורבינת Whirlybird היא אפשרות מצוינת כאשר מחפשים מאוורר שיכול לדחוף במהירות אוויר חם החוצה בעונות חמות. הוא אינו דורש תחזוקה ויכול לייצר רוחות של עד 147 קמ"ש. תהליך ההתקנה די קל, והוא יכול להימשך כל החיים.

ה שפכו קופולה היא אפשרות פופולרית נוספת, והיא מגיעה בעיצוב מגדל כדי להקל על משיכת אוויר חם מהמבנה. עם פתח אוורור בכל צד, ניתן לקבל זרימת אוויר מקסימלית ללא קשר לכיוון הרוח. זה יותר אסתטי בהשוואה לטורבינת הוורליבירד, והוא יכול להזיז הרבה אוויר.

ה פתח תריסים הוא תכליתי יותר לגבי מיקום בעת הרכבה ותוכל למקם אותו על אחד או שני הקצוות של המבנה שלך. עליך להתקין אותו לכיוון שיא הגג שלך כדי לאפשר לאוויר חם לצאת מהמבנה בקצב מהיר. באמצעות זרימת אוויר מתמדת, רמות הלחות נשארות נמוכות כמו גם הטמפרטורות.

אפשרויות נוספות בשוק כוללות את צוהר האוורור ואת המאוורר הקטן המופעל באמצעות שמש. הקפד לבחור מאוורר בהתבסס על המטרה שלך וגודל המוסך שלך כדי לקבל אחד שמתאים למוסך העץ שלך.Source by Monika Mandeikaite

כתיבת תגובה