אין יותר מהומה על השימוש ברהיטים שלך

חנויות ריהוט לחדרי אוכל נמצאות בכל פינה ופינה בעיר ומציעות מגוון ומחירים מעולים. אמנם בחירת הרהיטים היא קלה, אבל העבודה שלך מתחילה רק לאחר שאותו נמסר לך. שימו לב, שום דבר לא צובט יותר מלראות את הרהיטים שלכם נושאים את נטל המטלות היומיומיות. אנו נבדוק כיצד לבחור ולתחזק את הרהיטים שלך במצב טוב.

קודם כל. תן לנו לראות מה מורכב מערך האוכל שלך. שולחנות פינת אוכל הם החלק החשוב ביותר של מערכת האוכל שלך. הם קושרים את פריטי הריהוט האחרים שלך ומהווים נקודת מוקד. שולחן האוכל שלך עשוי להיות ויקטוריאני, קלאסי, מודרני או עכשווי. זה עשוי להיות עשוי מעץ, ברזל יצוק, או כל אחד ממגוון החומרים המוצעים למכירה.

שולחנות אוכל מעץ הם בעלי אלגנטיות. שים לב ששום דבר לא יכול לנצח שולחן עץ מעוצב ומעוצב שמשפר את הכבוד של סעפת המקום שלך. אתה צריך לטפל כראוי בשולחן שלך מכיוון שהוא הפגיע ביותר מכל הפריטים שלך. שימוש יומיומי עלול לגרום לשריטות, כוויות, כתמים וסימנים להופיע ולהרוס את היופי. השקיעו במשטח שולחן מתאים. זה יגן על השולחן שלך במשך שנים יחד. החלפת החלק העליון של שולחן אוכל מעץ לא תהיה הצעה אידיאלית מבחינת עלות או אסתטיקה. אז עדיף להיות זהיר ולהקפיד בעת השימוש בשולחן האהוב עליך.

גם כסאות אוכל מעץ זקוקים לתחזוקה וטיפול נאותים. אל תישען על ידיות הכיסאות שלך מכיוון שאלו עלולות להתרחב ולהיפתח מהפינות. לכה והברקה במרווחים תכופים חשוב לקבל את המראה ללא דופי. אם לכיסאות שלך יש ריפוד עור, הקפד להיות זהיר במיוחד בעוד השימוש בו כתחליף עלול לעלות לך ביוקר. השתמש בכריות ובשטיחי קיר מתאימים כדי להגן על פני השטח. זה גם יוסיף משמעותית לחיי הכיסאות שלך. כך גם לגבי ספות האוכל שלך. הימנע מאכילת דברים שמנים כשאתה יושב מעל הספות שלך, מכיוון שאפילו כמה סימנים עליו יפחיתו את שפע היופי שלו. כדי להימנע מכך, אתה יכול לקבל כיסויים להחלפה שניתן לכבס בבית.

צריף עץ לפינת אוכל הוא עוד מאמר שמוסיף ליופי של המקום שלכם. ודא שאתה מכסה את החלק העליון של הצריף עם בד או פלסטיק מתאים. אם אתה מניח פריטים מסוימים על גבי הצריף שלך, ודא שהם אינם שוחקים או מחוספסים בקצוות מכיוון שהם עלולים לגרום לשריטות קבועות. הזכוכית הקדמית המשמשת בצריף זקוקה לניקוי תכוף וטיפול זהיר. אם אתה שומר את הכלים שלך בצריף, וודא שהמים לא יישפכו מכיוון שקשה להסיר סימני מים.

מכיוון שאתה מוציא עסקה טובה על רהיטי האוכל שלך, חשוב לך עוד יותר לטפל בהם היטב. הכסף המועט שהוצא על תחזוקה שוטפת שווה את המאמץ. אתה יכול להיות שקט נפשי ולהיות סמוך ובטוח שזה יימשך שנים יחד.Source by Sarika Kabra

כתיבת תגובה