אפשרויות אחסון בחוץ לקישוטי החג שלך

אם יש חסרונות כלשהם לקישוט החגים, אחד מהם עשוי להיות המשימה של צורך לגרור את קישוטי החוץ מעליית הגג ולצאת לחצר מדי שנה. או אולי אתה שומר את הקישוטים שלך בקופסת קרטון ישנה בקורות המוסך שלך. לא רק שמיכלי אחסון כאלה מסורבלים להרים מעלה ומטה, אלא שהם יכולים להירטב או אפילו להזמין התקפי חרקים או מכרסמים… הפתעות לא נעימות כשאתה מושיט יד למחרוזת האורות האהובה עליך לחג.

מקום מועדף נוסף לאחסון קישוטים לחג הוא בחלק האחורי של ארון חדר השינה הפנוי. סביר להניח שתצטרך להעביר הרבה פריטים מאוחסנים אחרים מהדרך כדי להגיע לקופסאות הקישוטים שלך בחוץ. זה יכול לקחת זמן ומציק, ולגרום לבלגן בחדר השינה הפנוי.

לא משנה היכן אחסנתם אותם, לגרור אותם מ"מקום המסתור" שלהם ולחוץ יכול להיות מטלה. למרבה המזל, השנה יש שפע של אפשרויות אחסון לקישוטי החג שלך שעשויות להיות הגיוניות יותר, במיוחד המיקום של האחסון הזה: בחוץ. אחרי הכל, מה יכול להיות נוח יותר מאשר לאחסן את קישוטי החג שלך במרחק של מטרים ספורים מהמקום שבו אתה צריך אותם?

רבות מאפשרויות האחסון החיצוניות הללו מציעות גם יתרונות אחרים. תגלו שרובם מספקים לכם מקומות ישיבה נוספים למפגשים בחצר האחורית עם משפחה, חברים ושכנים. הם יציבים מספיק כדי להחזיק לפחות אורח או שניים בנוחות. יחידות האחסון החיצוניות השימושיות הללו יכולות גם לעזור לך ליצור חדרים חיצוניים על ידי שימוש כמפריד בין אזורים שונים בחצר או בפטיו שלך. פשוט סדר אחד או שניים מהם בצורה נעימה כדי ליצור את האזורים הספציפיים שאתה צריך. חלק מיחידות האחסון הללו מגיעות אפילו עם גלגלים כדי להקל עליך להעביר אותן לאזור שאתה רוצה אותן.

אחת מיחידות האחסון האחרונות היא קופסת הסיפון עם גלגלים. הקופסה הבנויה היטב בנויה משרף בצבע חום בהיר עם חלק עליון וידיות מוקה. הגלגלים לא בולטים, אבל יציבים וקלים לתמרון. הוא מכיל עד 73 ליטר, כלומר הוא יכול לאחסן מטרים של אורות חג המולד כמו גם קני סוכריות עץ רבים או קישוטי עצים. ומכיוון שהוא כולל עיצוב להישאר יבש, לא תצטרך לדאוג שהקישוטים יקרי הערך שלך יהרסו במהלך זמן האחסון הארוך שלהם.

פתרון אחסון אלגנטי לקישוטי חג בחוץ הוא ה-Deck Box with Seat. מיכל שרף בצבע חום זה מגיע בקיבולת של 50 או 99 ליטר, כך שאתה יכול לבחור את הגודל שאתה צריך. הוא מרכיב בקלות – אין צורך בכלים – ומתחיל לעבוד ממש בהגנה על זרי החג וסרט או כיסויי תיבת הדואר שלך. והוא משמש כפינת ישיבה. הסגנון כל כך אלגנטי שאולי תרצו להזמין שתיים מקופסאות הסיפון הללו כדי לעזור לכם ליצור מרחב מחיה חיצוני נוח בפטיו או בסיפון. זה אפילו ייראה נהדר במרפסת הקדמית שלך.

אם אתה צריך הרבה אחסון לקישוטי החג שלך – כמו גם מקום ישיבה נוסף בחוץ – תסתכל על ארגז הסיפון המורחב עם מושב. מיכל נאה זה מציע קיבולת של 129 ליטר, כך שתוכל לארוז אותו מלא בקישוטי החצר היקרים שלך מעץ או בכריות חג. מגש אחסון נשלף בפנים עושה את זה אפילו יותר יקר. החלק העליון ברוחב 54 אינץ', נדיב מספיק כדי להושיב שניים או שלושה אנשים בנוחות. והגודל של יחידת האחסון השימושית הזו הופך אותה למפריד מושלם עבור הסיפון שלך. אתה תתלהב מכמה בקלות אתה יכול ליצור חדר חיצוני כאשר אתה משתמש ביצירה זו כדי לתחום אזור אחד בחצר שלך לאחר. ישיבה למבוגרים בצד אחד ופינת המשחקים של הילדים בצד השני…זה מפריד מושלם. הצבע החום והעיצוב הפשוט מבטיחים שהוא יתאים או ישלים כמעט כל ריהוט חוץ.

אם אתה באמת רוצה שיחידות האחסון החיצוניות שלך יעשו עבודה כפולה, שקול את מושב הפטיו עם אחסון. ספסל שרף עמיד זה הוא נאה ומעשי. זה מקום נהדר עבורך לשבת בו ולבלות אחר הצהריים של קיץ. העובדה שאתה יכול לארוז את קישוטי החג שלך מתחת למושב קל להרמה הופכת את זה לרהיט שימושי עוד יותר. הוא גם כולל עיצוב להישאר יבש, כך שתוכל להיות סמוך ובטוח שהאורות והקישוטים היקרים שלך יהיו מוגנים מפני מזג האוויר בזמן שהם מאוחסנים בפנים.

מקם את קופסת הסיפון הקטנה ליד מושב הפטיו עם אחסון, ותגלה שיש לך שולחן נוח למשקאות או פריטים אחרים. קופסת קיבולת זו של 22 ליטר מציעה לך אפילו יותר מקום לאחסן את קישוטי החג שלך במיקום נוח ויבש.

עיין ב- אחסון חיצוני אפשרויות הזמינות עבור קישוטי החג שלך. אתה בטוח תמצא משהו שמתאים לחלל שלך ולפריטים הספציפיים שאתה צריך לאחסן.Source by Mike B Carter

כתיבת תגובה