בחירה והלבשת שולחנות אירועים

שולחנות אירועים הם אכן רהיט רב-תכליתי מכיוון שתוכלו למצוא אותם במצבים שונים, החל ממפגש מזדמן ועד לאירועי ארוחת ערב חברתיים רשמיים גדולים. במאמר זה, אעבור על אילו סוגים שונים של טבלאות כאלה אתה יכול להשיג ואסתכל על הדרכים בהן תוכל לשפר את המצגת שלהן.

שולחנות אלה עשויים בדרך כלל מפלסטיק או מעץ. הם נוטים להיות מתוכננים להיות קלים יחסית אך עדיין מחזיקים בכמות נכבדת של משקל. הסיבה לכך היא מכיוון שרוב המצבים שבהם משתמשים בטבלאות כאלה הם מדי פעם. לדוגמה, חדר עשוי להיות חדר אירועים רב-תכליתי כך ששולחנות אירועים מובאים רק לאירועים מסוימים. לכן, למרות שגרסת העץ של שולחנות אלה נוטים להיות כבדים יותר ממגוון הפלסטיק, הם למעשה עשויים מסיבי לוח, כך שהם עדיין קלים בהרבה מעץ מלא כמו מהגוני.

בהמשך לנושא הניידות, לעתים קרובות תגלו ששולחנות אירועים ניתנים לקיפול. ליתר דיוק, רגלי השולחן מתקפלות פנימה לכיוון פלטת השולחן כך שבסופו של דבר תקבל שולחן שטוח וקומפקטי מוכן לאחסון. במקרים מסוימים, ניתן להשיג שולחנות שיכולים להתקפל לשניים אשר הופכים את מלאכת נשיאת השולחן המקופל להרבה יותר קלה – כלומר, במקום להזדקק ל-2 אנשים לסחוב את השולחן, אדם אחד יוכל לעשות את העבודה.

יש כמה עיצובים שונים לרגלי השולחן. שלוש הצורות הנפוצות ביותר הן עצם המשאלה, צורת H וצורת הרומית II. צורת ה-H היא די מובנת מאליה ולכן אתמקד בשתי הצורות הנותרות. רגלי עצם המשאלות דומות מאוד לעצם המפוצלת שמוצאים בתרנגולי הודו ובעוף – בצורת האות Y. הרגליים מתרחבות ככל שהן מתקדמות כלפי מטה. הסוג השלישי המוזכר מעוצב כמו הייצוג הרומי של הספרה 2. כל הרגליים הללו נמצאות בעיקר על שולחנות משתה מלבניים. לשולחנות המעוגלים לעומת זאת יש ארבע רגליים מתקפלות בנפרד.

אז אם אתה משתמש בשולחנות אירועים לאירוע מפואר, אולי באולם הקהילה המקומי שלך או אפילו בחוץ בחצר האחורית שלך, מה אתה יכול לעשות כדי לסדר את הדברים? אתה יכול לכסות את השולחנות במפות שולחן מפשתן, שיכולות להיות לבנות רגילות או בעלות דפוסי נושא כמו למשל לסמל חג המולד או חג ההודיה. לאחר מכן תוכלו להוסיף ראנרים, חלק מרכזי לכל שולחן וכל קישוט מתאים אחר.Source by Baddy Swing

כתיבת תגובה