ברווז עץ סיטונאי מותאם אישית החודש

זהו דצמבר, וזה ערב חג המולד; אנחנו גם צופים את בוא השנה החדשה. עכשיו זה הזמן לקשט את הבית שלנו. האם יש לך רוח יצירתית ואת רוצה לנסות משהו חדש הפעם? או שאתה מחפש לקנות קישוטים בסיטונאות כדי למכור מחדש ללקוחות שלך? אנחנו משיקים החודש ברווז עץ מגולף בעבודת יד שניתן להתאים אישית.

קישוט ברווז מעץ מגולף בקפידה הוא יצירת אמנות דקורטיבית. ברווזים מעץ יכולים להביא גם יופי וגם מזל טוב לבית.

למה ברווזים?

אם אתה תוהה למה ברווזים, יש לזה סיבה. לברווזים תפקיד חשוב בחיינו. כשזה מגיע לנישואים, מערכות יחסים, אהבה וחיבה, ברווזים נהנים מאותן זכויות כמו ציפורי אהבה, כן; זוג ברווז הוא סמל של אהבה.

קישוט ברווז מעץ מסמל את פעולת תשומת הלב למתרחש סביבך. זה יכול להיות למען הבטיחות או כדי לפקוח עין על לקוחות פוטנציאליים עסקיים. הם ידועים באהבתם למים. מים בתנועה קשורים בדרך כלל לשינוי ובהירות.

מקשטים בברווזים

אם אתה האדם שמחפש קישוט נחמד לקשט את הפינה שלך, ומוסיף לה את היצירתיות שלך, אז תשקול את Vastu, Vastu עוסקת באיך אנרגיה זורמת לתוך הבית ומהחיים שלך ומחוצה לה. הברווז ממלא תפקיד מכריע ב-Vastu הסינית. בתרבות הסינית העתיקה של ואסטו, ברווזים היו אמורים להביא מזל טוב ומזל לבית. החזקת ברווזים בבית הביאה מזל טוב ועושר בסין העתיקה. אחזקת זוג ברווזי עץ יכולה לסייע בחיפוש אחר הנפש התאומה שלך או אפילו לסייע בפתרון בעיות זוגיות. אומרים שהוא יוצר שקט פנימי ואינטראקציות בונות בין דיירי הבניין.

הצג לאהובים

מתנות יכולות לגרום לכל אחד לחייך, בין אם זה לאירוע מיוחד או פשוט כדי להראות כבוד למי שאכפת לך מהם. קישוטי ברווזים מעץ מציעים מגע נפלא לפינה או מקשטים תצוגה, ומעצימים את המשיכה החזותית של הבית שלך. אלה הקישוטים בשבילך אם אתה חיה יצירתית שקונה דברים בכמויות, מעצבת אותם מחדש בדמיונך ונותנת אותם ליקיריך. אתה יכול גם להכין ברווז עץ אישי שיתאים לאישיות היצירתית שלך. זה יהיה אידיאלי להצגת הרגעים היקרים המיוחדים שלך וזיכרונות מתנות, כמו גם להבטיח שיש לך מקום גאווה בליבם.

מכירה חוזרת לשביעות רצון הלקוח הסופי

היפוך מוצרים, או רכישת פריטים רק כדי למכור אותם מחדש, הפכו פופולריים יותר ויותר. זה מושך אותי כי זה לא מצריך פיתוח מוצר או מיתוג. ספר ליעד שלך שאתה מציע החודש ברווזים מעץ מגולפים ביד ומודפסים ביד אם אתה בעל עסק קטן ורוצה לשמח את הלקוחות שלך, או אם אתה חושב לפתוח עסק ולא יודע מאיפה להתחיל. התחל עם קישוטים מותאמים אישית של ברווז עץ. כל אחד יכול להיות מותאם אישית עם סרט מועדף, צבעים ומסרים מצוירים ביד לפי בחירתו.Source by Shalini M

כתיבת תגובה