דברים שכדאי להקפיד עליהם בעת עיצוב החדר של ילדך

עבור רוב ההורים, עיצוב חדר ילדם הוא משימה מרגשת ביותר. למעשה רוב ההורים שאני פוגש לעתים קרובות יותר נרגשים מהילדים עצמם בכל הנוגע לעיצוב או קישוט חדר הילד. כמובן שבין אם אתם מקשטים חדר לתינוק חדש או לפעוט, יש מספר דברים שאתם צריכים לדאוג להם כדי להבטיח שילדכם יפיק את המיטב מהחדר החדש שלו.

מבחינתי, הדבר הראשון שאני מסתכל עליו הוא הצבעים. הידעתם שצבעים שונים יכולים להשפיע על מצב הרוח של ילדכם במגוון דרכים? למעשה, צבעים יכולים לשנות את הריכוז, האנרגיה, המיקוד וכו' של ילדכם. לדוגמה, צבעים כמו אדום או צהוב יוצרים אנרגיה. צהוב משמש לעתים קרובות בחדרי ילדים רבים מכיוון שהוא קשור לבהירות השמש. זה גם עוזר להאיר את החדר גם אם אין אור שמש ישיר שנכנס לחלל. בעוד שצבעים בהירים יותר יוצרים אנרגיה, צבעים כמו גוונים של כחול קשורים להרפיה ולהרגעת המוח שלך. כחול יכול להיות צבע נהדר לגרום לילד להירגע, בעוד שגוונים ירוקים יכולים לשמש כדי לעזור לילד להתמקד. הצבע שבו אתה רוצה להשתמש תלוי בך, אבל מחקר קטן על ההשפעות של כל צבע על בן אדם יכול להיות נהדר עבור עתידו של ילדך.

דבר נוסף שכדאי לזכור הוא שילד תמיד יהיה די רכושני לגבי החדרים שלו. זה מרחב שהם יכולים לקרוא לו שלהם. ילדים רבים משתמשים בחדרים שלהם כמקלט משלהם. זו הסיבה שאם תשימו לב, ילדים רבים שמבוגרים יותר, נסו לכתוב את שמם על הקירות או בכניסה לחדר. מבחינה פסיכולוגית הם מנסים לשדר שאתה נכנס למרחב השייך להם. לכן כשאני מקשטת חדר, אני מגלה את הדרכים הטובות ביותר לכתוב את שם הילד במקום שאפשר לקרוא אותו בקלות. יכול להיות על הקיר מעל המיטה או בחוץ על הדלת כדי להיכנס לחדר.

כדי לאיית את שם הילד, אני אוהב את אותיות העץ הידידותיות לסביבה שמקבלים בימינו המגיעות בכל מיני עיצובים כמו אותיות עץ עם דולפינים או פיות עליהן. ישנם שפע של זנים מתוכם תוכלו לבחור והאותיות הללו נדבקות בקלות לכל משטח. החשוב מכל הוא שהם ידידותיים לסביבה וללא רעלים מזיקים.

למעשה זה הגורם השני שאני מסתכל עליו בזמן עיצוב חדר ילד. כל החומרים המשמשים בין אם צבעים, רהיטים, פריטי נוי וכו' חייבים להיות כולם ידידותיים לסביבה. זה לא רק טוב לסביבה אלא זה אחד הדברים החשובים ביותר שאתה יכול לעשות לבריאות העתידית של ילדך. הבעיה עם מוצרים לא ידידותיים לסביבה היא שהם נכנסים לאט למערכת ולכן אינך רואה השפעות מיידיות על ילדך. אבל אתה יכול להיות בטוח שהם גורמים נזק וילדים שנחשפים למוצרים שאינם ידידותיים לסביבה הראו בעיות בריאותיות שונות כשהם גדלים.

אלו הם דברים קטנים שתוכלו לטפל בהם תוך כדי יצירת מרחב מיוחד עבור ילדכם, אך הם עוזרים לילד להיות שמח ולהתלהב כל הזמן.Source by Jessica Sorenstein

כתיבת תגובה