הוראות לשימור ריהוט חוץ סקויה

טכניקות שימור טובות לרהיטי עץ חיצוניים מוסיפות להם חיים נוספים. בניגוד לריהוט חוץ בעל גוף מתכת, רהיטי עץ חיצוניים נוטים להיות רגישים ללחות, אור שמש ומזג אוויר קר. יצרנים שלהם ממליצים לבעליהם להביא אותם לבית במהלך חודשי החורף ולכסות אותם לבל יצנחו, יתעוותו ויתכלו בסופו של דבר.

אבל, אם למישהו יש ריהוט חוץ מעץ סקויה, כמו שולחנות עץ, שולחנות פיקניק וכו', הוא לא צריך לדאוג קצת, כי המאפיינים הפנימיים של בולי הסקויה טובים בהרבה מבולי עץ פופולריים אחרים. רהיטי עץ חיצוניים מתאימים להחזיק מעמד לאורך זמן רהיטי חוץ בעלי גוף מתכת בכל דרך.

הם יכולים להחזיק מעמד עשרות שנים גם במזג אוויר כל השנה ללא תחזוקה. ריהוט כזה מחזיק בדרך כלל עשר עד ארבעים שנה, אפילו בתנאי חוץ קשים כל השנה. כאן, דבר אחד שהכי חשוב הוא האם בחרת עץ סקויה איכותי. להיות בחוץ לאורך שנים הוא ללא ספק מחוספס על גימור של כל עץ. פני השטח שלהם עלולים לספוג קרניים אולטרה סגולות, זיהום, ולהיפגע עקב השינויים המתמידים בטמפרטורה ובלחות. הם עשויים גם להתחמצן.

מסיבה זו, רוב רהיטי העץ מלבד סוגי עץ סקויה פשוט לא מחזיקים מעמד וצבע פני השטח משתנה לאט לכיוון פטינה כסופה. זה אפילו גורם לגימור שלהם לדעוך בסופו של דבר. אבל, בעלי ריהוט עץ סקויה שיש להם רהיטים כמו ספסלי פארק, ספסלי גן, שולחנות פיקניק, נדנדה לגינה, נדנדה לילדים וכו' לא צריכים לדאוג מהשפעות מזג האוויר. הם גם לא דורשים להחליף את הסטים שלהם כשהם עשויים מעץ סקויה.

למרות העובדה שריהוט עץ סקויה כמעט ולא דורש טיפול קפדני, הבעלים שלהם מתעקשים לבצע כמה סוגים קבועים של טכניקות שימור. להלן מספר הנחיות שיכולות לסייע בשמירה על גימור העץ.

הוראה מס' 1:

הדבר הראשון והחשוב ביותר שאתה צריך לזכור הוא להתחיל עם העצים החיצוניים האיכותיים ביותר. לא כל הזנים שלהם עשויים לבלאי של מזג האוויר החיצוני. אורן, טיק, אלון וכו', למשל, פשוט לא עשויים להתמודד עם האלמנטים. אבל, עץ סקויה, ארז וכו' הם מהימנים ומומלצים בשל יכולתם הטבעית להדוף חרקים, לחות. הם זני עץ מצוינים לשימוש חיצוני.

הוראה מס' 2:

אתה יכול להביא את הרהיטים לבית במהלך חודשי חורף קרים מאוד, גשומים או מושלגים. זה מומלץ רק למי שמתלבט לגבי רהיטי העץ החיצוניים שלהם. אבל, למען האמת, בולי עץ סקויה לאחר שעברו תיבול במשך עשרות שנים אינם דורשים סוג כזה של שימור. עם זאת, אתה יכול אפילו למשוך את הרהיטים מתחת לכיסוי או לתלייה של פרגולות גן הסקויה כדי להגן עליהם.

הוראה מס' 3:

כסו ריהוט חוץ כראוי על ידי משיכת הכיסוי בחוזקה על כל רהיט. לאחר מכן, הכנס אותו מתחת לאזור מכוסה כדי לוודא שהלחות לא תרוה לתוכם. זכרו שגם לא כל הכיסויים דומים. לכן, ודא שאתה משתמש באחד שהוא עצמו המוערך ביותר. כיסויי מרפסת מעץ עץ עץ מדורגים ככיסויים הכוללים הטובים ביותר והערך הטוב ביותר.

הוראה מס' 4:

טפלו בעץ על בסיס קבוע. למרות שבעלי ריהוט העץ הסקויה לא חייבים לעשות זאת, הם יכולים להשתמש בכתם עץ באיכות גבוהה כדי לשמור על הרהיטים שמורים ומראה רענן. אבל, עקוב אחר ההוראות של היצרנים שלך. זכור כי רהיטי עץ איכותיים יותר שכאלה אינם דורשים טיפול באופן קבוע. יש להם נכס מובנה שיכול להגן על עצמם מפני כל מיני מזג אוויר סוער.Source by Joy Kumar Das

כתיבת תגובה