היתרונות של מדפי יין מעץ

מדפי יין מעץ מספקים את מערכת האחסון הטובה ביותר לאוסף גדול, בזול וביעילות. קוביות יין אורן מכילות 24, 48, 96 או 120 בקבוקים. הם קלים להרכבה, לימוד, ניתנים לערום, אטרקטיביים ועולים בין $30 ל-$130. אתה יכול בקלות לרכוש קוביות נוספות ככל שהאוסף שלך מתרחב. בקש הנחה אם אתה קונה יותר מקובייה אחת.

מדפי יין מעץ יכולים לשמש גם כמשטחי שולחן כדי להחזיק את כל אביזרי היין שלך. מדפי יין מעץ אורן הם הזולים ביותר. מדפי יין שולחניים נוטים להכיל 24, 36 או 48 בקבוקים ועולים בין 50 ל-100 דולר.

מדפי יין רבים מעץ איכותיים יכולים לשמש כרהיט. ברי יין מהגוני, סקויה ועץ אלון מאחסנים באלגנטיות את היינות שלכם תוך שהם נותנים לכם מקום להגיש אותם בסטייל. רוב הברים עולים בסביבות $500 ויכולים להכיל 50 עד 100 בקבוקים. אם אתה קונה באינטרנט, המשלוח יעלה בסביבות $100, אז שימו לב לעסקאות משלוח חינם. מגדלי יין מעץ מאפשרים לך לשמור על היין שלך מאורגן ולאחסן כוסות על המדפים. הם אידיאליים עבור חללים צרים ועשויים לעלות מעל $300, תלוי באיכות.

אם אוסף היין שלך הוא השקעה, שקלו לקנות מתלה יין מעץ במקרר עצמאי. אלה שומרים את היינות שלך במיכל מבוקר אקלים, כך שתוכל להציג את היינות שלך בכל סביבה. צפו לשלם בסביבות $2,000.

איך אתה מאחסן יין, לעומת זאת, אינו חשוב כמו המקום שבו אתה מאחסן יין. כל מתלה יין – בין אם הוא עץ או מתכת, גדול או קטן – צריך להישמר באזור קריר, חשוך ולח מעט. שמור על טמפרטורה עקבית בין 50 ל-59 מעלות פרנהייט. לעולם אל תניח את מתלה היין בשמש או בחום, זה יתבשל ויקלקל את היין. מרתפים וארונות מהווים מקומות אחסון מצוינים. רשום גם את היינות שלך כדי שתדע מתי לפתוח בקבוק מיושן בצורה מושלמת.Source by Peter Emerson

כתיבת תגובה