הפעלת שמונת מגזרי שאיפות החיים שלך בפנג שואי

לאחר שקבעתם היכן נמצאים מגזרי שמונה שאיפות החיים בביתכם, תצטרכו לקשט ולהציב פריטים שמתכתבים עם המגזרים הללו. זכור כי הפעלת המגזרים הללו תועיל לכל האנשים החיים במשק הבית שלך.

נא לא לבלבל את זה עם שיפור ההנחיות האישיות שלך. יש לשפר הנחיות אישיות באמצעות מספר KUA שלך.

אל תוציא הרבה כסף!

אתה לא צריך לצאת ולבזבז הרבה כסף כדי "פנג שואי" לבית שלך! כמה אנשים שיש להם חנות מיוחדת יגידו לך את זה?? 🙂 פשוט תסתכל סביב הבית שלך וראה אילו פריטים יש לך במקומות שונים. אני מדבר על פסלונים, צמחים, חפצי עץ, חפצי מתכת, תמונות, נרות, מבערי שמן, פרחים וכו'. אז תסתכל על פריסת הבית שלך שעשית, והעבר את החפץ למגזר שאתה חושב שהכי מתאים לו. זה.

כשהתחלתי להפעיל את הסקטורים שלי, גיליתי שיש הרבה דברים כבר בבית שלי שעבדו מצוין עבור מגזרים מסוימים. הבעיה הייתה שלפעמים הם לא היו במגזר הנכון. אז כל מה שהייתי צריך לעשות זה לסדר קצת את הדברים – וילד, איזה הבדל! לדוגמה, אני משתמש בארומתרפיה הרבה בבית שלי. יש לי מבער פוטפורי חרס שהייתי צריך להעביר לאזור הצפון מזרחי שלי בגלל אלמנט האדמה. יש לי עוד מבער שמן מכסף סטרלינג שהייתי צריך להעביר למגזר הצפון-מערבי שלי – אלמנט המתכת. לא עלה לי שקל – רק האנרגיה להעביר אותם לאזורים שונים.

להיות מודע לצבע.

אם יש לכם וילונות כחולים בגזרת הצפון-מזרח שלכם והם יתאימו לחלון בגזרת הצפון, הזיזו אותם והחליפו אותם בכמה וילונות בז'. זכור את הצבעים עבור כל מגזר כאשר אתה הולך על הבית לארגן מחדש דברים.

"פנג שואי" המוח שלך.

הרגילו את עצמכם לחפש פריטים שיעזרו לכם. כמו כן, זכור כי פנג שואי אינו עוסק באמנות מזרחית. זה קשור למקום שבו אתה מציב חפצים מסוימים – לא משנה מי יצר אותם – זה רק משנה ממה הוא עשוי, מאיזה צבע הוא, איזו צורה ו/או מה הוא מייצג. אם אתה הולך למוסך סייל ומוצא תמונה יפה של מפל ומביא אותו הביתה, תחשוב לאיזה מגזר כדאי להיכנס – מים – קריירה – צפון! אם אתה רוצה להפעיל את סקטור הקריירה שלך בבית שלך, פנה למוסך מכירות וחפש דברים שקשורים ל-WATER. זה ממש קל לעשות, ברגע שמתרגלים לזה. הכינו לעצמכם כרטיס קטן בגודל 3×5 "גיליון הונאה" הכולל את הסקטורים שלכם ואיזה צבעים וכו' להשתמש וסחבו אותו בארנק אם תצטרכו.

מגזר צפון:

החלק הצפוני של הבית שלך נחשב למגזר סיכויי הקריירה שלך

השתמשו בצבעים כחול ושחור ככל האפשר באזור זה. אל תשתמש בצבעים האלה עד כדי כך שהם מהמם.

יש כאן תכונות מים שכן האלמנט של הצפון הוא מים. כמה דוגמאות למאפייני מים הם: מזרקות מים, ציורים של אגם או נהר, כדורי מים, בעלי חיים שחיים במים (צבים, דגים וכו') בין אם חיים או קרמיים, כל דבר שיש לו קווים גליים.

מגזר צפון מזרח

המגזר הצפון-מזרחי שולט בחינוך, רוחניות, ידע וצמיחה עצמית

השתמש בצבע בז 'או חום בהיר מאוד באזור זה

השתמש בעיטורים מסוג כדור הארץ כאן. דוגמאות יכולות להיות צמחים, חפצים בצבע חום, גלובוס ומפת העולם. גבישים תלויים ובודהה טובים גם לאזור זה.

מגזר המזרח

המגזר המזרחי שולט ביחסי משפחה ובריאות. אני הולך לפרק את שני אלה קצת יותר:

יחסי משפחה – הרמוניה

פינוי העומס היא הדרך החשובה ביותר ליצור הרמוניה בביתכם. גיליתי באופן אישי שכשהמשרד שלי עמוס, נראה שהילדים שלי קצת סוררים. (הם מבלים הרבה זמן במשרד שלי כי זה בדרך כלל איפה שאני נמצא! LOL) כמו כן, נשמע טיפשי, אבל כשאני מפגרת עם הכביסה הם נוטים להיות סוררים גם כן. יָד הַמִקרֶה? אני בספק! הדרך השנייה הכי חשובה היא לשמור על העומס.

השתמש בצבעים ירוקים וחום באזור זה.

הפעל אזור זה עם: דרקונים, חפצי עץ, קריסטלים, חפצים המייצגים אחדות משפחתית – כמו משפחת כלבים, משפחת צבים, פסלון ילדים משחקים, תמונות של המשפחה שלך במסגרות עץ, צמחים בעציצים בגוון אדמה או חרס

בצע צעדים להפעלת כל המגזרים בביתך על ידי הצבת חפצים ושימוש בצבעים המתכתבים עם המגזרים הללו. אם כל המגזרים נמרצים זה אמור ליצור הרמוניה בבית שלך.

בְּרִיאוּת

ירוק וחום הם צבעים טובים לשימוש כאן, כמו גם שחור וכחול.

פעל לפי ההנחיות לעיל תחת הרמוניה. כמו כן, בדקו ברחבי הבית מה שנקרא "חיצי רעל" – כל דבר חד, מחודד וזוויתי שנראה מאיים. קורות חשופות נחשבות לחיצי רעל. הפנה מחדש את השאר צ'י הרע על ידי שימוש בקריסטלים, חלילי במבוק או פעמוני רוח.

הצגת בודהה שמח בסלון ביתך אמורה להביא אושר ובריאות לכל המתגוררים בביתך.

צמחי במבוק הם סמל לבריאות טובה

הצג צב או צב בפינה המזרחית של הסלון שלך לבריאות טובה.

השתמש בארומתרפיה כדי לשפר את בריאותך, להקל על מתח, ליצור הרמוניה ולקדם רווחה כללית

מגזר דרום מזרח

הפינה הדרום מזרחית של הבית שלך היא מגזר השגשוג והעושר.

נסה להשתמש בכמה שיותר ירוק באזור זה מבלי לעשות זאת יותר מדי.

פרחים נהדרים באזור זה. סוגי הפרחים והצמחים הטובים ביותר לשימוש לפי הפנג שואי הם במבוק, סחלבים, חרציות ופריחת שזיפים. עם זאת – כל סוג של צמח יתאים. אל תשתמשו בפרחים מיובשים, בצמחי בונסאי או בקקטוס שלא כדאי להחזיק אותם בבית.

אם חדר השינה שלך נמצא בפינה SE של הבית שלך, אל תניח שם צמחים או פרחים. פשוט נסו למצוא וילונות, שטיחים, כריות וכו' שיש להם גוונים ירוקים כדי לשפר את החדר.

שים חתול לאקי בפינה SE של הבית שלך כדי להביא מזל טוב.

צור אגרטל עושר כדי לשים בארון איפשהו במגזר הדרום מזרחי שלך. עיין בניוזלטר הקודם לקבלת טיפים ליצירת אגרטל עושר

שגשוג – הנחיות כלליות

תלה סט של מטבעות ידית דלת המופעלים עם חוט אדום על הידית בחלק הפנימי של דלת הכניסה שלך. זה עוזר לשמור את הכסף בבית שלך. אל תניח אף אחד מאלה על דלת אחורית – מה שיגרום להשפעה הפוכה. כמו כן, זה צריך להיות על דלת הכניסה שלך בין אם אתה באמת משתמש בדלת הזו או לא.

תלו פעמון שגשוג בצד החיצוני של ידית הדלת הקדמית כדי להזמין שגשוג לביתכם. ודא שהוא צמוד לידית הדלת – אחרת הוא עלול להתכופף בעת סגירת הדלת אם הוא ייקלע בין הדלת לדלת חסומה. אני אציג פעמון עם חוט מתמתח החודש באתר האינטרנט שלי.

הצבת בודהה קטן ישירות מול דלת הכניסה תיצור גם צ'י חיובי ושגשוג מבורך לביתך. אל תשים את הבודהה על הרצפה. נסה להחזיק אותו בגובה העיניים אם אפשר.

שים 3 מטבעות מזל טוב בארנק שלך או בארנק שלך כדי לסמן שיש בו כסף בכל עת.

הנח כמה קרפדות כסף 3 רגליים במקומות שונים ברחבי הבית שלך. אלה יכולים ללכת על הרצפה ולהיות מאוד לא בולטים אם אתה רוצה אותם. אתה צריך לשים אחד ממש ליד דלת הכניסה שלך הפונה לחדר. לאחר מכן, אם אתה יכול, הנח עוד אחד באלכסון מולו – לא מול דלת הכניסה – אלא משמאל או ימין של הקיר הנגדי שעליו דלת הכניסה שלך.

הנח את FuDogs ממש בתוך דלת הכניסה שלך. הם מסמלים הגנה על המשפחה והגנה על העושר שלך.

מגזר דרום

המגזר הדרומי שולט בהכרה ובתהילה. זה מכסה גם פופולריות ומוניטין.

השתמש באדום ובגוונים שונים של אדום באזור זה כולל בורדו, ורוד, ורוד חריף, אדום. קחו את זה בקלות על האדום הבוהק מכיוון שהוא צבע חזק מאוד ועלול להציף דברים.

הצב פסל ציפור ארגמן, נשר במעוף, דרקון, גבישים בצורת מלבנית, מאפייני אש כמו נרות, מבערי שמן, אורות בהירים, נברשות קריסטל, צמחים, אח, תנור עצים במגזר זה. אל תציג כאן תכונות מים.

מגזר דרום-מערב:

מגזר זה שולט באושר זוגי ורומנטיקה

השתמש בצבעי צהוב, בז', אדום וכתום במגזר זה, תוך הקפדה רבה לא להגזים בצבעי האדום והכתום. אין להשתמש בירוק או חום באזור זה אם אפשר.

עבור צמחים, השתמש בגוון אדמה או כלי חרס עבור האדניות.

ודא בעת שיפור אזור זה שאתה תמיד שם דברים בזוגות. לא אחד ובהחלט לא שלושה – רק שניים מפריטים שונים שמסמלים עבורך אהבה ורומנטיקה. ברווזים מנדרינים, ציפורי אהבה וטווסים הם סמלים טובים כאן

קריסטלים במגזר ה-SW של הבית או חדר השינה שלך יפעילו את אנרגיות האדמה של המגזר הזה. אתה יכול לתלות אותם בחלון או פשוט להחזיק שם פריטי נוי קריסטל.

מגזר WEST

מגזר זה שולט במזל הילדים וגם בפרויקטים חדשים, תחביבים, שלבי חיים והנאה.

השתמשו בלבן, כסף, צהוב וזהב באזור זה.

מניחים פרחים לבנים, כסופים או צהובים, פעמוני רוח חלולים, פעמונים, חפצים מתכתיים או אדמה, חפצים עגולים, חפצי קרמיקה, קריסטל קוורץ, נמר לבן ישן (חייב לישון או לא לשים אותו כאן), טלוויזיה, מחשב, סטריאו , חפצי סבון המייצגים משפחה באזור זה.

מגזר צפון-מערב

מגזר זה שולט במנטורים, נטוורקינג, התחלות, מפגש עם אנשים משפיעים ומפגשים חשובים.

השתמשו כאן בצבעים מתכתיים כמו לבן, כסף וזהב.

הנח פעמוני רוח חלולים, פסלי אבן ומתכת, כל חפץ בעל צבע או חומר מתכתי, פמוטים ממתכת ומסגרות תמונה באזור זה.Source by Judy Gunderson

כתיבת תגובה