חקור את התכונות הייחודיות של איפור אמבטיה מעץ מלא

למרות ש-MDF או לוחות סיבים בצפיפות בינונית נראים פתרונות חסכוניים עבור ארון מטבח או חדר אמבטיה, בכל הנוגע לשאלת העמידות, במיוחד כאשר אתה מחשיב אותם לשימוש באווירת חדר אמבטיה לח, סביר להניח שהם יתכווצו, יתנפחו או יתעוותו. בבוא העת. למרות, משווקים טוענים שהם עמידים מאוד, עם זאת, קובץ העובדות מראה שמיליוני בעלי בתים מאוכזבים מהביצועים של MDF, כל עוד הם משמשים כיור אמבטיה.

במקום זאת, חישבו על השקעה באביזרי אמבטיה מעץ מלא שגורם לכם להרגיש חמים ומסבירי פנים עם המראה הטבעי הנצחי שלו, היופי ללא תחרות וקלות ההתאמה האישית שלו. ודאו שהאיפור מעץ מלא שאתם קונים עשוי מעץ הפרקט העמיד ביותר שנאסף מחומרי עץ כמו אלון, אורן, מייפל ודובדבן. למרבה הפלא, הקונים כיום נוטים יותר לרכוש כירות עץ ממוחזרות שאינן אלא עץ קשיח מתובל מאוד שנאסף בזהירות הראויה ומגיעים עם הקשרים, הפגמים והחורים הייחודיים שלהם, מה שיוצרים אותם אוסף טבעי, מדהים ועתיק לחלל האמבטיה שלך.

מקצוענים לשירותים מעץ מלא

סוֹבֵל

כיור האמבטיה מעץ מלא מתוכנן עם חלקי עץ שנאספו מבתי אסם ישנים, מחסנים, קורות של בתים רעועים, קשרי רכבת וכו'. העצים החמורים במזג האוויר הם פחות פגיעים להתכווצות או עיוות בסביבה רטובה שכיחה. הם יבשו לחלוטין מינים וכבר 'התיישנו' כדי לקיים כל סוג של מצב אקלימי קיצוני.

משיכה ויזואלית

עם הרקע והגיל שלהם, ייתכן שתמצאו באינטרנט כיור אמבטיה מעץ מלא שמאפיין בצורה שונה לא רק בין הדגמים שלהם אלא גם בכל פיסת עץ המשמשת ביהור מסוים. החזותי של סימני בלאי טבעיים, פיצולי ציפורניים ומרקם עמוק של חלקי איפור נשמרים בקפידה כפי שהיא מבלי להשתמש בתמיסות רעילות כלשהן לאיפור הנעשה בדרך כלל בגימור של רהיטים. הסימנים על דלתות הארונות, סוגרי יחידות האחסון או החלק העליון הופכים את המוצר הסופי ליצירת אמנות מובהקת.

אקזוטי ונדיר

עם עץ ממוחזר, אתה יכול לחוות את הבלתי ניתנת לחיקוי של איסוף יהירות נדיר, אקזוטי ומונחי היסטוריה. בעוד עצים אלו נאספים בגדלים עצומים ומשונים בשל אופי המקור, טכנאים מומחים של כיור אמבטיה מעץ מלא מפרקים ומפרידים כל חלק, חותכים אותם בגדלים אידיאליים לפי הצורך ומשתמשים רק בדבק לא מזיק בכל מקום שצריך.

ניתן להתאמה אישית

עבודה עם חברות מתמחות היא שימושית מכיוון שאתה נהנה מההיקף של הפיכת האיפור שלך להתאמה אישית לפי הפריסה של חדר האמבטיה שלך. אמנם אתה יכול לחקור את הזנים באינטרנט, אבל אין חובה לקנות אביזרים מהמתלה. התקשר למומחים בביתך ותנו להם לבצע את המידות הדרושות ולהציע לך להתאמת כיור עץ בהתחשב בשטח הפנוי של האמבטיה שלך.

במחיר סביר

בין אם אתה הולך על MDF מהדור החדש או דיקט ברמה גבוהה, מכיוון שאינך יכול להגיע לרמת הקשיות שאתה מקבל מאביזרי אמבטיה מעץ מלא, בהתחשב בכך שהם מהסוג של עצים ניצלים, אתה יכול לקבל את האוסף היקר שלך בתקציב מחיר מכוון מדי.Source by Grisel Herrick

כתיבת תגובה