טיפול בשולחן האוכל מעץ אלון

אז זה עתה קנית את שולחן האוכל מעץ אלון מהחלומות שלך. כמובן, זה לא היה זול, ועכשיו אתה תוהה איך לשמור את זה במצב טוב כדי שיום אחד הילדים שלך ואפילו הילדים הנכדים יוכלו ליהנות ממנו, גם. הנה כמה דברים שכדאי לזכור.

בראש ובראשונה, חום ולחות הם הרוצחים מספר אחת של רהיטי עץ, במיוחד אלון. חדר האוכל שלך צריך להישאר בסביבות 70 מעלות, עם כ-50% לחות. קנה מכשיר אדים ושמור אותו בחדר האוכל שלך.

כדאי גם לנקות אבק באופן קבוע, פעם בחודש לכל הפחות. אבק ולכלוך מושכים לחות, ובהיותו על פני השולחן שלך, יכולים להרוס אותו ממש מהר. המטלית שבה אתה משתמש לניקוי האבק צריכה להיות כמעט יבשה. זכור, אתה רוצה להרחיק לחות מפני השטח של שולחן האוכל מעץ אלון שלך בכל מחיר.

כמו כן, אל תניח פריטים חמים או קרים במיוחד על פני שולחן האוכל מעץ אלון. טמפרטורות אלו עלולות לגרום נזק ניכר לגימור שלך. הקפד להשתמש תמיד בתחתיות או מניחים.

כדי לשמר את הגימור שלך, הרחק את כל הדברים המכילים אלכוהול מהשולחן שלך. זה כולל מסיר לק, בשמים ומדלל צבע, כמו גם את הבירה, היין והמשקאות הברורים.

אל תאחסן פריטי פלסטיק כמו מפות, צעצועים או מיכלי אחסון על שולחן האוכל מעץ אלון. עם הזמן, אלה ישטפו את פני השטח שלו.

אור שמש ישיר הוא גם האויב. אם בחדר האוכל שלכם יש הרבה חלונות, השתמשו בוילונות או וילונות, אך אל תתנו לאור שמש ישיר לגעת בשולחן שלכם.Source by Gregory McGuire

כתיבת תגובה