טיפים כיצד לשנות מראה חיצוני של בקתת עץ

עם עליית מחירי הבתים בעסקי הנדל"ן, רוב האנשים בוחרים בבקתת עץ. בקתות עץ זולות יחסית והן ידידותיות לסביבה בהתחשב בעובדה שהבולים הם מעצים שהם חומר מתחדש. קל מאוד לקשט את הפנים של בקתת עץ. כמה אביזרים ורהיטים איכותיים יעשו את העבודה. אבל, איך אתה יכול לשנות את המראה החיצוני של בקתת עץ ולהפוך אותו למושך? עם הדרכה נכונה תבינו שקל מאוד לשנות את המראה החיצוני של בקתת עץ ולא צריך להיות איש מקצוע בשביל לעשות זאת.

קִירוּי

הגג משפר את המראה הכללי של בקתת עץ. כאשר משנים את החלק החיצוני של בנייה כזו, תהליך זה לא יושלם אם תיצמד לקירוי הישן. יש הרבה מה לעשות כדי לשנות את המראה הכללי של הגג. שינוי הצבע או הצורה או אפילו שינוי חומרי הקירוי! אם התהליך נעשה נכון, זה יהפוך את המראה החיצוני של תא העץ למשהו חדש ומרגש את העיניים.

גן

צמחים מוסיפים חיים ומחמיאים לחלק החיצוני של התא שלך. יש כאלה שבוחרים לגדל פרחים והאחרים שמשתלבים עם הירקות. הגינה היא קישוט מושלם הן לחזית והן לחצר האחורית של בקתת עץ. אתה תמיד יכול לבחור את הנושא עבור גן משאלות, כגון, אנגלית, יפני, בסגנון פנג שואי וכדומה. חשוב לא לשכוח שהגינה צריכה להיות מקום בו מופיעות הוויברס הטוב. מה שיותר כיף להחזיק בקתת עץ עם גינה – זה הירקות שגדלו בעצמכם, שהם אופציה לאכילה בריאה יותר. וכמובן לבילוי פנאי פעיל יותר.

מִרפֶּסֶת

בעצם, מרפסת היא פלטפורמה הנמשכת כלפי חוץ מבניין. זהו מקום בו תוכלו להירגע במהלך סוף השבוע ולבלות זמן איכות עם המשפחה שלכם וליהנות מהשמש או מהבריזה הקרירה. עם זאת, מרפסת משנה את המראה החיצוני של בקתת עץ. קח כמה ריהוט איכותי ואביזרים משלימים על המרפסת ברצונך ליצור מקום מושלם לבלות את הזמן הפנוי שלך לבד או בחברת מישהו.

תיקון יומן

כמה בולי עץ מועדים להירקב, נגיעות על ידי מזיקים ואחרים להיסדק. יש לבדוק את היומנים לפחות פעם אחת בתקופה של 6 חודשים. העץ רגיש לעודף רטיבות ומזיקים ולכן יש צורך בתחזוקה מתאימה. הדרך הטובה ביותר להגן על בולי העץ שלך היא להספוג ולכסות את פני השטח שלהם בשכבה אחת או שתיים של חומרי כיסוי מיוחדים או צבעים. אם היומנים פגומים לחלוטין – האפשרות הטובה ביותר תהיה להחליף אותם בחדשים.

למרוח קרם שמש

עץ הוא חומר רגיש מאוד. הוא מגיב לגשם, לשינויי טמפרטורה ולשמש כמובן. הכמות העצומה של קרני ה-UV עלולה לגרום לדהיית הצבע ולהופעת סדקים. כתמים פיגמנטיים היטב ומוצרים אחרים שנוצרו כדי למנוע זאת, יעזרו לשמור על המבנה החיצוני אפילו יותר יפה וחזק למשך זמן רב יותר. הדבר החשוב ביותר שאסור לשכוח הוא ליישם את ההגנה המיוחדת הזו כל 2-3 שנים.

מרזבים

מרזבים הם אחד החלקים החשובים ביותר בבקתת עץ. יחד עם הגג הם מבצעים פונקציה אבטחה מעודף מי הגשם. חשוב מאוד לבדוק אם הם מבצעים את פונקציית ההגנה בצורה מושלמת. יש לתקן כל נזק כאן ולהחליף את החלקים השבורים בחדשים, כי טיפול נאות בהם יעזור לכם להגן על קירות בקתת עץ מפני בליעה וריקבון.

שנה את העיצוב

בקתות עץ הן מבנים נהדרים אשר ניתן לשנות את עיצובם בניגוד למבנים חומריים אחרים. אז אם אתה בונה בקתת עץ זה לא אומר שלא תוכל להרחיב אותה בעתיד. בעזרת מומחה ניתן להגשים כמעט את כל המשאלות בעיצוב.

תְאוּרָה

כשזה מגיע לתאורה, רוב האנשים שמים לב יותר לפנים תא הנוסעים ושוכחים שגם החוץ דורש תשומת לב דומה. בבקתת עץ, אורות חוץ הם בעיקר מסיבות ביטחוניות אבל זה לא תמיד המקרה. למי שיש גינה יפה עם מרפסת, מנורות שונות יעזרו להאיר את השטח הדרוש וגם להעניק יותר נעימות ויופי לסביבת הבית שלך בשעות הלילה.

צביעה מחדש

צבעים מבצעים לא רק תפקיד מגן, אלא גם נותנים יותר יופי לחוץ. הדבר החשוב ביותר לדעת כאן הוא שלצבעים יש יכולת דהייה, ולכן יש לחדש את השכבה תוך 2-3 שנים. הדבר הגדול הוא שאתה יכול לצבוע מחדש את תא העץ שלך בכל צבע רצון כי מבחר הצבעים הוא רחב מאוד.

חידוש כל בקתת עץ היא בנייה מושלמת למי שאוהב להיות קרוב לטבע ואוהב בנייה גמישה מאוד שניתן לשנות ולשנות בקלות בהתאם לרצונות. החלק החיצוני הוא חלק שנותן את הרושם הראשוני ביותר על הנעימות של בית. אז שמרו היטב על בקתת העץ שלכם!Source by Monika Mandeikaite

כתיבת תגובה