טיפים להטמעת שולחנות קפה עתיקים בביתך

יש לכם שולחנות קפה עתיקים שתשמחו להטמיע בביתכם?

עיצוב הבית שלך יכול להיות משימה קשה בפני עצמה, אבל זה כלום לעומת הצבת שולחן קפה עתיק אחרי שכבר עיצבת את החדר בו הוא מוצב. יש דבר אחד שאתה חייב לדעת על יישום שולחן קפה עתיק בבית שלך :

שולחנות אלו נועדו להחמיא לרהיטים שסביבם, לא להיות במרכז תשומת הלב.

עם זה נאמר בואו נמשיך הלאה. אני רוצה לתת לך 4 טיפים ליישום שולחנות קפה עתיקים טוב יותר בבית שלך.

1. לעולם אל תשנה את השולחן עצמו – כשיש לך רהיט עתיק בבית אתה אף פעם לא רוצה לשנות את המראה של היצירה עצמה, תמיד תשנה קודם כל את המראה של רהיטים אחרים. אתה לא צריך לצבוע משהו או להוסיף לו צבע, אבל פשוט על ידי הוספת נרות או פריט כלשהו לראש השולחן תוכל לשנות את כל התחושה שלו.

2. לעולם אל תניח שולחן מרובע שטוח מול קיר – מה שזה עושה זה גורם לשולחן להיראות כאילו הוא חלק מהקיר וזה מוריד מהעיצוב ומהאופי שלו. אני ממליץ בחום להשאיר רווח של לפחות 4 אינץ' בין כל דבר ליצירה.

3. קבלו 2 שולחנות – אם יש לכם רק שולחן אחד זה בסדר, אבל כדאי מאוד לנסות להשיג שולחן אחר שיחמיא לו. עכשיו, מצד שני, אם יש לך יותר מחלק אחד אז אתה רוצה לשמור אותם באותו חדר אבל אל תניח אותם במקומות רגילים כמו משני צידי הספה. תחשוב מחוץ לקופסה, אתה צריך לזכור שאתה מתעסק כאן עם ריהוט עתיק.

4. לעולם אל תכסה את זה – הכלל הראשון שיש לי בכל הנוגע לשולחנות קפה עתיקים הוא לעולם לא לכסות אותם מכל סיבה שהיא. אין טעם להחזיק רהיט נהדר אם אתה אף פעם לא מתכוון להשוויץ בו. בדיוק כמו שהיית עושה אם הייתה לך פרארי חונה במוסך, היית מוציא אותה מדי פעם כדי שכולם יוכלו לראות אותה לפחות.

לדעת כמה שאתה יכול על עיצוב ופריטי ריהוט נדירים באמת תעזור לך כשתטמיע אותם בבית שלך. אם אתה רוצה ללמוד עוד על הטמעת שולחנות קפה קטנים בבית שלך, לחץ כאן.Source by Adam Snyder

כתיבת תגובה