טיפים לקניית מערכת שחמט נכונה

בכל הנוגע לקניית ערכת שחמט, אתה יכול לבחור מתוך הרבה אפשרויות. בשוק, אתה יכול למצוא סוגים שונים של סטים, ולכן זה יכול להיות קצת מבלבל עבורך ללכת עם הטוב ביותר. כלל האצבע הראשון הוא ללכת עם סט המבוסס על התקציב שלך. סט טוב יכול לעמוד במבחן הזמן ולשמר הרבה זיכרונות לשנים הבאות. לפני שאתה בוחר מוצר, הקפד לשקול את העצות החשובות הבאות. המשך לקרוא כדי לדעת יותר.

1. מטרה

2. תקציב

3. לוח שחמט

4. איכות מערך השחמט

1. מטרה

אם אתם רוצים לרכוש ערכת שחמט לטורנירי שחמט במועדונים שונים, ודאו שאתם רוכשים מוצר עמיד. מצד שני, אם אתם מחפשים נוחות, אולי כדאי לכם ללכת על מוצר קל יותר לנשיאה. במקרה זה, כדאי להשקיע בסט מגנטי למטייל.

היופי במוצרים האלה הוא שהם קומפקטיים. יחידות העץ בעבודת יד יפה אלה מוכנות לשימוש מיד. למטרות קישוט, אתה יכול לבחור מתוך אוסף שונה של יחידות שחמט.

2. תקציב

לפני שאתם יוצאים ומחפשים את היחידה הטובה ביותר, ודאו שאתם מתאימים גם את התקציב שלכם. באופן אידיאלי, ייתכן שתרצה לקבל את היחידה הטובה ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך בקלות. יחידות באיכות טובה יכולות להיות טובות לעשרות שנים. הם יכולים להעביר זיכרונות נהדרים לכמה דורות.

3. כלי שחמט והלוח

דבר נוסף הוא לשקול את התיאור של כלי השחמט. זה כולל את הבסיס והגובה של כל מלך. מציאת לוח גפרורים נהדר עבור כלי השחמט הוא מכת גאונות. ודא שבסיס המלך הוא 78% מרוחב הריבוע.

מלבד זאת, אולי כדאי לשקול גם את סוג וצבע החתיכות והריבועים הכהים. אולי כדאי לך ללכת על לוח שנראה נהדר.

4. איכות מערך השחמט

ישנן דרכים רבות לקבוע את איכות מערך השחמט. לדוגמה, אתה יכול לקבוע את האיכות על סמך משקל היחידות. חלקי עץ מסוימים כבדים יותר, מה שנותן להם תחושה מוצקה ויציבה. חוץ מזה, אם האבירים מגולפים היטב, דעו שמערכת השחמט היא באיכות גבוהה.

למען האמת, איכות הפחמן של החלקים קשורה ישירות לאיכות הסט כולו. לכן, כדאי לשקול את איכות הגימור, הסיבובים והאחידות. סוג העץ גם משחק תפקיד גדול בעת קבלת החלטה זו. עץ באיכות גבוהה יותר ייקר את הסט לרכישה.

בקיצור, אלו הם רק חלק מהגורמים שאולי תרצו לשקול אם אתם מתכוונים לרכוש את מערכת השחמט הטובה ביותר שתענה על הצרכים שלכם. בעזרת העצות הללו, יהיה לך קל יותר לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.Source by Abdul Waheed Zafar

כתיבת תגובה