טיפים לקניית שולחנות עיסוי

שולחנות עיסוי הופכים פופולריים יותר ויותר מכיוון שבעלי בתים מחפשים לעשות עיסויים בנוחות של ביתם. יש מגוון רחב של שולחנות כאלה בשוק והם שונים מבחינת תכונות ותמחור. הדגמים הגבוהים יותר יכולים להיות יקרים מאוד. אבל יש גם דגמים לבעלי תקציב. הנה כמה טיפים לקניית שולחנות עיסוי.

טיפ 1: בחירת תכונות שאתה באמת רוצה. השולחנות היוקרתיים יכולים לעלות כמה אלפי דולרים. זה לא נושא אם התקציב אינו עניין. אתה תמיד יכול לקנות כל שולחן שאתה אוהב. אבל אם תקציב הוא בעיה, אז אתה צריך לשקול את האפשרויות שלך בזהירות. בדרך כלל, שולחנות עיסוי יקרים יותר מכיוון שהם מגיעים עם יותר תכונות. לדוגמה, שולחן עשוי לכלול חלקים מתכווננים יותר, מה שהופך אותו לגמיש יותר. ככל שנדרשים יותר חלקים לבניית השולחן, המחיר בהכרח עולה. לפעמים, ייתכן שלא תזדקק לתכונות כאלה ומיותר לשלם עבורן פרמיה.

טיפ 2: עיצוב ארגונומי. ארגונומי הוא מונח נפוץ המתייחס לעיצוב המתאים לקווי המתאר של גוף האדם. במילים אחרות, שולחן העיסוי נועד להתאים יפה לגוף האדם לרמת נוחות גבוהה יותר. רוב השולחנות המודרניים מגיעים עם עיצובי ארגו ולרוב הם עולים קצת יותר.

טיפ 3: ניידות. יש שולחנות קבועים, ואז יש שולחנות שיכולים להסתובב. אם אתה רוצה ניידות, אולי תרצה לשקול לקנות שולחן עיסוי נייד. שולחנות כאלה הם בעלי משקל קל וניתן לקפל אותם ולסחוב אותם. הם גם בדרך כלל הרבה פחות יקרים בהשוואה לשולחנות רגילים.

טיפ 4: שולחנות מתכווננים. שולחנות סלון הם בדרך כלל שולחנות נייחים אינם מיועדים להתאמה. עם זאת, זה גם אומר שהמשתמש לא יכול לאמץ תנוחות שונות בעת שימוש בשולחן נייח. האלטרנטיבה היא להשתמש בשולחן עם חלקים מתכווננים כך שניתן להטות את הגב. חלק מהשולחנות מצוידים בהידראוליקה כדי לאפשר התאמה קלה. גובה השולחן כמו גם חלקים אחרים של השולחן ניתנים להתאמה אלקטרונית.

טיפ 5: חומרי מסגרת. החומר המשמש לייצור המסגרת של שולחן העיסוי גם עושה הבדל רב. עומס העבודה תלוי ישירות בחוזק המסגרת. ככל שהמסגרת חזקה יותר, עומס העבודה כבד יותר. כאשר מופעל לחץ על השולחן, המסגרת צריכה להיות חזקה על מנת לעמוד בלחץ הקבוע. מסגרות עשויות עץ הן בחירה פופולרית מכיוון שהן יציבות ומקרינות אווירה נינוחה יותר.

טיפ 6: אל תשכח שאתה יכול להתאים אישית את שולחן העיסוי שלך במידה מסוימת על ידי קניית אביזרים כגון משענות ראש ומשענות לרגליים.Source by Darren W Chow

כתיבת תגובה