טיפים שכדאי לקחת בחשבון לפני שאתה קונה קטאנה טובה

אם אתה חושב לקנות חרב קטאנה, הקפד לזכור כמה דברים. טיפים אלו חשובים בין אם אתם הולכים לקנות קטאנה מוכנה לקרב, חרב מוכנה לאימון או חרב למטרות דקורטיביות. בוא נגלה מה אתה צריך לשקול לפני שאתה קונה אחד.

חרבות לקישוט

אם אתם מחפשים אחד למטרות דקורטיביות, כל חרב יכולה לשרת את המטרה. אתה יכול לקנות העתקים מנירוסטה שלא יעלו הרבה. לדוגמה, אתה יכול לקבל אחד עבור $ 50 או פחות, וזה מחיר סביר. חרבות אלו עשויות מעץ או נירוסטה.

חרבות לתרגול

כפי שהשם מרמז, סוג זה של חרב מיועד למי שרוצה להתחיל וצריך תרגול. תרגול קטאנה מגיע בשלושה סוגים: חרבות פלדה עמומות, שינאי ובוקן. אתה יכול לקבל אחד בהתאם לצרכים שלך. בואו לגלות פרטים נוספים על כל סוג.

חרבות פלדה עמומות: סוג זה כולל להב עמום וקצות עגולים, מה שהופך אותם לבחירה אידיאלית לאימון. בנוסף, הם לא יקרים.

שינאי: זוהי בחירה עמידה יותר. בדרך כלל, שינאי היא בחירה אידיאלית לתרגול לחימה.

בוקן או בוקוטו: זוהי קטאנה מעץ ומשמשת לסוגים שונים של אימוני אומנויות לחימה, כגון לאידו וקנדו. בדרך כלל, קטאנה זו אינה משמשת לפריזינג או מכה ממשית בגלל העמידות הנמוכה.

חרבות לחיתוך

עבור סכיני טנטו או מטבח, נירוסטה יכולה לעבוד מצוין. עם זאת, זו לא בחירה טובה עבור חרבות. לחיתוך, ודאו שאתם מחפשים קטאנה העשויה מפלדה מחושלת פחמן או פלדה מקופלת. למעשה, חומרים אלה מציעים הרבה יותר עמידות, מה שאומר שהם יכולים לעמוד בפני הרבה עונשים. עם זאת, חשוב לציין שהחרבות הללו עולות קצת יותר כסף.

לפני שאתה קונה קטאנה, וודא שאתה מברר אם הוא מציע טאנג מלא, כלומר הלהב צריך להאריך את כל אורך החרב. יתר על כן, קשקשי הידית של החרב הם חלק מהצדדים.

כאן, חשוב לדעת שאם לידית אין טאנג מלא, הקטאנה עלולה להישבר לאחר פגיעה רצינית. זה גם עלול לגרום לפציעה למשתמש החרב. סוג זה של קטאנה הוא הרבה יותר עמיד ויקר. חרבות מושחזות צריכות להישמר מדי פעם כדי שיעמדו במבחן הזמן.

חרבות אספנים ברמה גבוהה

אם אתה יכול להרשות לעצמך לשלם מחיר גבוה יותר, אתה יכול לבחור בקטאנה ייחודית. החרבות הללו הן יצירות אמנות ושוות את המחיר הגבוה. החיסרון הוא שצריך לטפל בהם כדי שלא יחלידו לאורך זמן. הם עולים בין 500 ל-10,000 דולר. לכן, אם התקציב אינו מהווה בעיה עבורך, אנו מציעים לך ללכת על מוצרי המהדורה היוקרתית של אספנים אלה.

בקיצור, אם אתה הולך לקנות קטאנה, וודא שאתה מתחשב בסוגים האלה ובצרכים והתקציב שלך לפני שתבחר.Source by Shalini M

כתיבת תגובה