טפלו בשולחנות הקפה שלכם בזהירות ובתשומת לב כדי לשמור עליהם יפים

ראיתי כמה שולחנות קפה נוראיים בזמני, ואני רוצה להתערב שאתה חייב. טבעות שבהן הונחו כוסות חמות או צלחות, ואימת זוועות כוויות סיגריות. שולחנות כאלה נוטים להוות מקום לזריקה למפתחות, עמודים, תיקים, ספרים וכל פקדי הטלוויזיה/DVD/HiFi. אנחנו קונים את השולחנות האלה ואז ממשיכים להתעלם מהם. זה כל כך חבל, מכיוון שהשולחן הזה הוא רהיט שימושי ביותר.

רוב שולחנות הקפה של היום מגיעים בגימורים שיעמדו בכל הדפיקות והמכות שהם צפויים להיתקל בהם במהלך חייו. זה לא אומר שאתה יכול להתייחס אליו בצורה גרועה, עמידה במכות ומהמורות שונה בהרבה מהתעללות מוחלטת בשולחן שלך! תהיו כנים, אתם באמת לא שמים לב לשולחן כזה נכון? זה פשוט שם בחדר שלך ואתה שוכח מזה. תחשבו לרגע איך החדר שלכם היה נראה בלי שולחנות כאלה.

מלבד החור הפעור שבו היה שולחן הקפה שלך, סביר להניח שאיבדת מקום אחסון ושטח מזבלה לכל חפצים שונים שאין להם איפה לגור. שולחנות קפה הם רהיטים שימושיים להפליא, כפי שתגלו אם תיפטרו משלכם! מתחתיהם אנו שומרים מגזינים, ספרים ועיתונים, שלטי טלוויזיה, ספלי הקפה שלנו ומעליהם מנורות תה או נרות אפשריים. איפה היית שם את כל ה'דברים' האלה אם לא היה לך שולחן כזה? רובו היה שוכב בצורה לא מסודרת איפשהו בערמה בבית שלי.

אז, אם זה עתה קניתם שולחן קפה חדש ומקסים, מה תוכלו לעשות כדי להימנע מכך שהוא ייראה כמו חתיכת עץ מסוקסת שעברה טיפול לא נכון בעוד כמה שנים? בעיקרון, שולחנות קפה אכן זקוקים לתשומת לב מסוימת, אבל אם להיות כנים לחלוטין, הם לא צריכים הרבה כדי שייראו כאילו זה עתה קניתם אותם. ניגוב יומיומי עם מטלית רכה ישמור על אבק, אל תזניח שום עבודת חרוזים או מגולף שכן אבק יכול להצטבר במקומות כאלה ולהקהות את העץ.

כל פוליש רהיטים קנייני יכול לשמור על העץ שלך להיראות טוב ולשמור על הברק על העץ. שים לב לאופן גימור השולחן שלך, שולחנות קפה רבים, כגון גימור שעווה או רגיל, יצטרכו להיות מטופלים בצורה שונה במקצת כדי לומר גימור לכה. הקפידו תמיד על כל ההוראות שתקבלו עם השולחן מהספק או היצרן. היזהר במה שאתה מניח על גבי השולחן שלך, אל תשים שם שום דבר שישרוט או ישרוט את העץ. אל תעמיס יותר מדי מדפים או מגירות על שולחן הקפה שלך, כי זה יפגע בו בסופו של דבר. בקיצור פשוט תתייחס לשולחנות כאלה עם קצת כבוד ובהתקף המוזר של TLC וזה ייראה נהדר עוד שנים רבות.Source by Sunil Punjabi

כתיבת תגובה