טריקים פשוטים לקישוט בית חווה

לחלקם יש את הכישרון שנולד טבעי בעוד שלרוב האחרים לוקח זמן ללמוד את המיומנות. חלקם יכולים לראות כיצד צבעים משתלבים בצורה מושלמת כמו קפה וחלב. זה עיצוב פנים.

אבל אתה לא צריך להיות בוגר אומנויות או תואר מעצב פנים כדי להשיג את התחושה הכפרית והמרגיעה שאתה רוצה בבית החווה שלך. כל מה שצריך זה כמה רעיונות יצירתיים שתוכלו לעקוב אחריהם מהטיפים הפשוטים האלה.

שולחן אוכל לבית חווה מעוצב בפשטות, מעוצב ונוצר מהתקופות הפשוטות של חיי החווה של המאה ה-17. למרות שהם בדרך כלל מגודלים, מלבניים ועשויים מ-100% עץ מלא (בין אם אלון, מייפל או אורן), הם יציבים להפליא ונוטים לשדר תחושה של אלגנטיות כפרית. בין אם אתה רוצה שולחן אוכל אותנטי לבית חווה שנבנה מתישהו בשנות ה-1700 או שאתה צריך להיות יותר מודע לתקציב ואתה רוצה העתק מדויק, יש הרבה שולחנות יפים לבחירה. ואולי הדבר הכי כיף שאתה יכול לעשות הוא לעצב מחדש את שולחנות העץ שלך ולגרום להם להיראות עתיקים. אם אתה רוצה להשיג את המראה היבש הפגום הזה על השולחן שלך, פשוט טפחו חומץ על כל פני השולחן. עשו את אותו הדבר על רגלי השולחן והניחו לו להיספג זמן מה לפני שתוסיפו לו סילר. הסילר יכהה את צבע העץ.

למראה עכשווי יותר, נסה לחפש א שולחן קפה עם מראה עם צבע שחור או חום פשוט. הם יכולים להיות מתוחכמים עם עיצוב רגליים מודגש או פשוט עם ראש עגול וברור.

המקום הטוב ביותר למקם את השולחן שלך הוא ליד החלון או ליד לוחות זכוכית מתקפלים שבהם כמות תאורה מספקת תשתקף ותציג את האלגנטיות של השולחן. בהתאם למטרה של השולחן, אתה יכול להוסיף חלק מרכזי קטן של עבודת עץ ליותר דרמה או לשמור אותו רגיל כדי שתוכל להשתמש במשטח כדי להניח ספרים או ספל הקפה שלך. אם אתה רוצה להשתמש בשולחן האוכל כפינת האוכל הראשית שלך, השתלשל נברשת עץ מעל לתחושה זוהרת יותר. אתה יכול גם לשחק לפי צבעים ולקשט את החווה שלך לפי אזור, למשל: לשים כיסאות כתומים ליד אח, סט צהוב של כסאות פטיו ושולחנות מחוץ לגינה עם פרחים צהובים בצד, וילונות בגוון ארגמן וסדינים למיטה לאורח שלך. חדר שינה.

לא משנה לאיזה עיצוב אתה הולך, מה שחשוב הוא איך אתה מרגיש לגביו ולא מה אחרים אומרים עליו.Source by John Lebowski

כתיבת תגובה