כיצד להעלים ריחות שירותים

לא פלא שלאסלה יש את כל הקונוטציות הרעות הללו במוחות אנושיים. יש את הדברים שאתה עושה עם אסלה, החיידקים שאתה משייך אליה, התמונות שיש לך משירותים ציבוריים, העובדה שאתה צריך לנקות אותה – כל הפרטים האלה משאירים את האסלה קצת… נגועים.

מה הכתם הגרוע מכולם לאסלה? זה כתם הריח; אחרי שנים על גבי שנים של שימוש כדי לפטור אותך מהפסולת שלך, משהו חייב לתת. אולי זו האסלה עצמה? או שזה האריחים, הקירות, הכיור, הביוב או האמבטיה? התפלל שזה לא בור הספיגה, כי זה באמת מסריח.

אז השירותים והשירותים שלכם לא בדיוק מדיפים ריח של פרחים, או שיש להם ריח של פרחים… זן פרחי הנבלות, כלומר. מה עליך לעשות?

נסו לזהות את ריח השירותים, כמובן. יש לו ריח לח? מְעוּפָּשׁ? האם הריח מריח כמו שתן? צוֹאָה? או ביוב? או שזה מריח כאילו משהו מת איפשהו בחדר האמבטיה שלך? תצטרך לנסות לאתר גם את הריח. האם אתה מריח את זה בכל מקום בחדר או רק במקומות מסוימים כמו ליד השירותים או ליד הכיור? יש לך כורסת בגדים מסריחים בחדר האמבטיה שלך שמסריח את כל החדר? זהה את מקור הריח ואז תמשיך משם.

הסרת ריח אסלה בסיסית

* אם אתה מריח ריח לא נעים בחדר האמבטיה שלך, ואתה צריך לכסות אותו מהר, פשוט הדליקו גפרור עץ באמצע החדר הזה. הדלקת גפרור מייצרת דו תחמוצת הגופרית. הכימיקל הזה כל כך חזק שהוא מסתיר את רוב הריחות האחרים מהאף שלך לזמן קצר.

* ברור שהדרך הקלה ביותר לגרום לחדר האמבטיה שלך להריח טוב יותר היא פשוט לפתוח את החלונות ולהכניס את האוויר הצח פנימה! אלא אם הטמפרטורה מתחת לאפס, כלומר, או יורד גשם. אם אתה לא יכול להכניס אוויר צח, קיימות שיטות רבות אחרות זמינות.

* כנראה תצטרכו משהו חזק יותר ממי סבון כדי להיפטר מריחות שירותים. באופן ספציפי, חומץ לבן או מי חמצן נוגדים את השמן הטבעי בחלאות אמבטיה. פשוט קבל 1 ליטר (או ליטר) חומץ לבן או 3% מי חמצן (מי חמצן עלול לגרום להלבנה), ¼ c. סודה לשתייה, 1 כפית. חומר ניקוי לכלי (גם מסיר שומנים) ומערבבים אותם יחד. התמיסה הזו של חומץ/מי חמצן תתמוסס ותסיר את הקראד שגורם לריח במקום רק לפזר אותם מסביב.

* הדלקת נר… אפילו נר ללא ריח… בחדר האמבטיה שלך יכולה להעלים ריחות. לחלופין, אם אינך רוצה ליצור סכנת שריפה אפשרית בגלל שיש לך ילדים או חיות מחמד, הגדר נר בעל ניחוח חזק בחדר האמבטיה שלך. זה רק יכסה ריחות במקום להיפטר מהם, אבל לפחות החדר הזה בבית שלך יריח טוב יותר לזמן מה.

* אמוניה היא גם חומר ניקוי שימושי מאוד להרוג את ריח השירותים המלוח הזה. נקו את האסלה באמוניה פעם אחת, במיוחד מבחוץ. עם זאת, אל תתנו לאמוניה להתקרב לאקונומיקה.

* סודה לשתייה היא סופג ריח טוב. שמים כמות נדיבה של סודה לשתייה בכלי לא מכוסה (גודל המיכל תלוי בגודל חדר האמבטיה) ומשאירים אותו למספר ימים. הסר את הסודה לשתייה והחלף אותה באצווה חדשה והשאיר אותה למשך מספר ימים. המשך בהחלפת הסודה לשתייה עד שתפנה את ריח האסלה.

* רצוי גם חומצה הידרוכלורית. רק עבור סירחונים עקשניים מאוד, הכימיקל הקוסטי הזה חזק מאוד ויכול להתמודד עם כתמים מסריחים עד גיל ארבעים שנה. אבל היזהר מאוד בשימוש בו ואל תעזוב אותו ליותר זמן ממה שכתוב בהוראות, שכן הוא יכול לאכול את החרסינה עצמה, ובכך לגרום לחספוס פני השטח שיגרום לכתם האסלה למהיר עוד יותר ולהריח עוד יותר גרוע בעתיד.

* קבלו שק פחם כדי לספוג את הריח הרע; פחם משמש לא רק לסינון מים ודברים אחרים, אלא משמש גם לספיגת ריחות, ממש כמו סודה לשתייה. אם אתה רואה פחם במוצר מסיר ריחות, סביר להניח שהוא יצליח להסיר ריחות.

* חיטוי הקירות, התקרה, הריצוף וכל האביזרים; הרבה אנשים שוכחים לנקות אותם, אבל האזורים האלה כנראה אספו לא מעט סירחון אסלה מכל אותן שנות שימוש. עשו לעצמכם טובה והכניסו את וילונות המקלחת והשטיח למכונת הכביסה, שפשפו את האריחים, ונגבו את האמבטיה והכיור מפורצלן עם מנה טובה של אמוניה, רק כדי לוודא שריח האסלה נעלם.

אולי ריח האסלה נמצא בדיס אריחי הרצפה. אם זה המקרה, השריית אקונומיקה חזקה של כלור תעבוד. כמו כן, מעט אקונומיקה בקערה למשך הלילה עשויה לעזור. הפעל את המאוורר כדי להסיר את ריח האקונומיקה.

* נקו את השירותים שלכם. אם כבר מדברים על אסלת האסלה, אולי שיטה מפורטת יותר בניקוי שלה היא על מנת. השתמש בכמויות מרווחות של חומר ניקוי או חיטוי ובמברשת קערה כדי לשפשף באמת את החרסינה. לאחר מכן, הניחו לתמיסה לשבת דקה לפני השטיפה הבלתי נמנעת. לא משנה באיזה כימיקלים אתה משתמש, זכור לכבד את ההנחיות שניתנו ולעקוב אחריהם בדיוק; באופן מיוחד; לעולם אל תערבב כימיקלים מכיוון שזה עלול להיות מסוכן ביותר. ודא שיש אוורור מספיק בזמן שאתה עובד ובאופן אידיאלי, ללבוש הגנה לעיניים ולעור.

הסרת ריחות אסלה מתקדמת

בהנחה שחדר האמבטיה שלכם נקי, כלומר, האסלה קרצופת ועברו חיטוי, אין עובש או טחב, וילון/דלת המקלחת נקיים מחלאות סבון, המקלחת/אמבטיה עברו קרצוף, רצפת האריחים מטאטא ומנגב, או שהשטיח יבש ונקי משפכים, ועדיין אתה מריח משהו לא נעים באוויר, אז הגיע הזמן לחקור את הבעיה.

* כיב ספטי. יש לך בור ספיגה? הריח הוא אזהרה שקיימת בעיה במערכת הספיגה. לפעמים, הביוב עלול להיות סתום ויש צורך לבדוק, וזו הסיבה שהריח עדיין נשאר. ריח חדר האמבטיה הזה יכול לאיית צרות גדולות אם לא פותרים אותו בהקדם האפשרי.

אם הבית שלך מחובר למערכת ביוב עירונית, תצטרך לפנות לאינסטלטור או לעירייה כדי לבדוק ולזהות את הסיבה המדויקת. אם אתה גר בסביבה כפרית והביוב שלך מטופל על ידי בור ספיגה, אז אתה רק צריך לקרוא לאינסטלטור. ריחות ביוב בניקוז חדר האמבטיה שלך יכולים לומר שיש בעיה במערכת. כלומר, ייתכן שהביוב מתגבש ולא אוזל כמו שצריך.

דבר נוסף שצריך לבדוק הוא צינור הפליטה שעלול להיות סתום מדי. זו בעיה אחת גדולה לפתור. אם אתה שוכר, הודע לבעל הבית שלך לפני שהספיגה מתחילה לגבות. עכשיו יש ריח!

* שעווה על, שעווה כבוי. זוהי בעיה נפוצה נוספת שיכולה לגרום לחדר האמבטיה שלך להריח כאילו מעולם לא נשטף אפילו לאחר השטיפה. אם טבעת השעווה האוטמת את בסיס האסלה לצינור הביוב התקלקלה, היא עלולה לאפשר לגזים וריחות להיכנס לחדר מהצינור.

יכול להיות גם שהאסלה לא יושבת טוב כשהיא מותקנת; ככזה, הוא עשוי לדרוש אטם שעווה חדש מתחתיו. תתקשר לאינסטלטור ותראה אם ​​הם יכולים למצוא את הבעיה. או עשה זאת בעצמך על ידי החלפת הטבעת ואז איפוס האסלה שלך; הבעיה אמורה להיפסק עד אז.

* בדוק את האטם. יש אטם בחיבור עם הקערה והצינור המוביל החוצה. בוויילס, למשל, ישנו גם האטם שיושב בין הרצפה לקערה. כל אחד יכול להינזק.

בדוק את מפלס המים הנכנסים למיכל המים; אולי שטיפת המים נדלקת והמחסור במים מרוקן את המלכודת בעיקול S. נסו למלא את הקערה למחצה במים נקיים והכניסו מעט צבע מאכל למיכל המים, ואז שטפו.

בדוק את רמת הצבע בקערה; אתה צריך לראות את הצבע בצורה ברורה. אם לא, השירותים שלך מתרוקנים יותר מדי. אם זה המקרה, חפש מישהו שיוכל לטפל בסוג השירותים שלך. צריכים להישאר מים בקערה לאחר שטיפה כדי שישמשו כאיטום נגד גז ביוב גם עם סוג השטיפה נמוכה.

מוצרים להסרת ריחות לשירותים

* מנקה קלורוקס לאמבטיות (עם אקונומיקה) מנקה ומחטא בכוח של קלורוקס אקונומיקה. נוסחת החיטוי ממיסה לכלוך ולכלוך, תוך הרג 99.9% מהחיידקים וחיידקים אחרים כולל נגיפי הצטננות ושפעת. פעולת ההיצמדות העוצמתית מסירה כתמים תוך ניקוי ריח בניחוח רענן ונקי. במיוחד, זה מסיר כתמים קשים כדי לנקות ולהאיר את קערת האסלה שלך ומסיר ריח של האסלה שלך על ידי הרג חיידקים גורמי ריח.

* מנקה קערות שירותים מסוג Lime-A-Way פותח במיוחד עם מרכיבים חזקים במיוחד הנלחמים בסיד כדי להסיר את משקעי הסידן העקשניים והלא מושכים שנוצרים בקערה שלך. מרכיבים אלה מתכלים ואורגניים, בטוחים לסביבה ולמערכת הספיגה שלך. Lime-A-Way מכיל גם חומצה הידרוכלורית בעלת עוצמה גבוהה, שהיא מרכיב הניקוי העיקרי שלה והיא קשוחה ביותר נגד חיידקים, הלכלוכים ושאריות אסלה גורמי ריחות.Source by Janice Mccain

כתיבת תגובה