כשאתה מציג אירועים ציבוריים גדולים, אתה חייב להגדיר מקומות ישיבה נוחים לכולם

ישיבה לצופים תמיד רצויה כאשר היא מסופקת במקומות שבהם הציבור מוזמן ליהנות מאירועי ספורט או פעילויות מסוגים אחרים. אם אתה הולך למשחק בייסבול, תמיד נחמד שיש מקומות ישיבה טובים ונוחים שמסופקים למי שאוהב לצפות במשחקים.

סוג אחר של מקום ספורט שדורש לעתים קרובות מקומות ישיבה הוא מגרש הכדורגל, מכיוון שמספר האוהדים של הספורט הזה הולך וגדל במדינה הזו. בקמפוסים של מכללות יש בדרך כלל צורך במקומות ישיבה בכל מספר של תחרויות אתלטיות שונות, מכדורגל, לקרוס והוקי, ועד לאירועי אתלטיקה.

לעתים קרובות, מחוזות בתי הספר יצטרכו לספק מקומות ישיבה לאירועים ופעילויות של תלמידים מסוימים, וניתן להשתמש בישיבה בתוך הבית, בחדר כושר אולי או בחוץ. סוג אחר של אירועי צופים הדורשים סידורי ישיבה לרוב בקנה מידה גדול הם מסלולי NASCAR, שבדרך כלל חייבים להכיל אלפי צופים.

סוג אחר של אירוע ציבורי שמושך לעתים קרובות קהל גדול ונלהב ודורש כמות משמעותית של מקומות ישיבה כדי להכיל את הצופים הוא רודיאו. כאשר בוחרים כיסאות לחללים בהם מתאספים אנשים רבים, כדאי לבחור בחומרים שיכולים לעמוד בשימוש רב וקלים לניקוי.

אתה יכול להושיב את המספר הגדול ביותר של אנשים המשתמשים בחלל בצורה יעילה ככל האפשר תוך הפגזות פחות ממה שהיית עושה בפתרונות אחרים פשוט על ידי התקנת יציע. אם יש לך כמות מוגבלת של שטח רצפה להושיב צופים, תרצה למקם מושבי קרש במקום שלך כי הם מנצלים את השטח בצורה היעיל ביותר.

נקו ותחזקו מושבים מסוג זה עם הציוד המינימלי ביותר, ותגלו שהם נשארים כמעט ללא רבב עם זרימה למטה וקצת טאטוא. לעתים קרובות תגלו כי מקומות ישיבה לזירה היו עשויים מעץ מיושן וטוב בימים עברו, אבל כיום מתכות קלות משקל ופלסטיק יצוק מנוצלים לעתים קרובות יותר.

למרות שפלדה עשויה להיראות כמו החומרים המוצקים והעמידים ביותר הקיימים, אולי תלמד כי ישיבה מפלסטיק היא חסכונית יותר וגם קלה יותר לתחזוקה. צבעו את מושבי הפלסטיק שלכם אם תבחרו לכסות אותם בצבעי בית הספר שלכם, אך אינכם צריכים לצבוע אותם כדי להגן עליהם מפני האלמנטים הקשים שפוגעים בחומרים מסוימים.

האלמנטים לא יגרמו למושבי פלסטיק או אלומיניום להחליד או להחליד, כך שאין חובה לתת להם שכבת איטום חדשה בהשקת כל עונה חדשה. אתה יכול גם לחקור יציע ניידים, המציעים פתרון גמיש עבור מתקנים רב שימושיים שעשויים להידרש לשנות תוכניות קומה מעת לעת.

תכנן מראש את הזירה שלך ומצא את המוצר המתאים ביותר עבורך.Source by Laura P Dudley

כתיבת תגובה