להיות יצירתי עם הכנת ריהוט מרפסת

אולי אתה חובב עשה זאת בעצמך מושבע או אולי זה משהו שתנסה בפעם הראשונה. עשויות להיות סיבות רבות מדוע אתה רוצה ליצור רהיטים משלך שאולי המחיר או שיש לך רעיון ייחודי. כך או כך, אתה יכול להיות יצירתי ולעשות זאת בעצמך כשזה מגיע להכנת ריהוט מרפסת משלך.

תצטרך להחליט איזה סוג של ריהוט מרפסת אתה רוצה. במילים אחרות, האם הוא יהיה עשוי מעץ או מתכת? עבור עץ, לא תזדקק ליותר מדי מיומנות, כי אני מקווה שהיה לך ניסיון בעבודות עץ בבית הספר או עם אבא שלך כשהיית צעיר. עבור מתכת, ייתכן שתדרוש מעט מיומנות מכיוון שהכלים שתצטרך הם מיוחדים.

אם תבחרו בסט פטיו ממוסגר מתכת, תצטרכו למצוא את אותו סוג של מתכת. זה יעזור לך עם המבנה ותהליך ההלחמה. עם מתכת תצטרך להלחים את החלקים יחד כדי שיהיה יציב. כדי להתחיל בתהליך תצטרך למדוד את החלקים ולחתוך אותם לפי מידה. ודא שאתה מודד פעמיים כדי למנוע תקלות באורך החלקים. שים את כל החלקים לפי הסדר שתחבר אליהם. בדוק את זה פעמיים. ברגע שאתה בטוח במיקומו של כל חלק, התחל בהלחמתו. ברגע שהחלקים יהיו ביחד ויש לך את כל מושבי המרפסת שלך, אתה יכול לצבוע אותו בצבע שאתה רוצה. סט הפטיו המתכת יתגלה כקשה וקר לישיבה. בשביל זה תוכלו פשוט למדוד את אזורי הישיבה והגב כך שרפד יוכל להכין עבורכם את הכריות.

אופציית העץ היא בדרך כלל פופולרית יותר מכיוון שהיא לא מחלידה והיא חלופה זולה יותר למתכת. ברוב המקרים, אנשים מוצאים משטחים שאינם בשימוש ומשתמשים בהם כדי ליצור יצירות מופת רהיטים משלהם. עם עץ פלטה אתה לא צריך להתחיל מאפס. אתה יכול פשוט לקחת משטח אחד כמו שהוא, להוסיף ארבע רגליים קטנות בכל פינה, לשייף ולצבוע אותו כדי ליצור שולחן קפה חיצוני. אולי כדאי להוסיף משטח זכוכית למשטח חלק. עבור המושבים תצטרך לפרק את המזרן כדי לחבר את העץ יחדיו כדי שיהיה יציב. תצטרך מסור, פטיש, מסמרים ודבק כדי להשיג זאת. שוב, ודא שאתה מודד את אורך העץ כך שמושבי המרפסת שלך יהיו כולם באותו גודל וסימטריים. אם אתה מרוצה מהמידות, אז הדבק ותסמר את חלקי העץ יחד. אתה יכול לצבוע את העץ או לכה אותו למראה טבעי. מדוד את אזור הישיבה והגב. שלח את המדידות הללו יחד עם בחירת החומר שלך אל יצרן רהיטים מי יכול לעשות את זה בשבילך. את החלק הזה אתה לא צריך להכין בעצמך, כי תפירת הכריות יכולה להיות קצת מסובכת אם לא עשית את זה קודם.Source by Barrie Taylor

כתיבת תגובה