לרכך את מראה המטבח שלך עם שולחנות, כיסאות ונעלי וינטג'

ריכוך הקצוות הקשים והמראה התעשייתי של מטבחים בסגנון מסחרי על ידי שימוש בשולחנות וכיסאות וינטג' מקוריים מדורות קודמים או שינוי רהיטים קיימים הוא פופולרי מאוד היום. ישנם סגנונות רבים ושונים שתוכלו לבחור מהם כמו "קוטג'", "רטרו", "קאנטרי" "בוהמייני" ועוד.

בין אם אתם מתאהבים בשולחן צבוע מוזר, שולחן בסגנון קוטג' מחודש, שולחן רטרו עליון פורמייקה, שולחן עליון אמייל שנות הארבעים או שולחן חווה מעץ במצוקה, כל המבטים הללו יכולים להחזיר חום ויצירתיות למטבח . בעלי בתים רבים מגלים שקניית "וינטג'" משתלמת ולעתים קרובות יכולה להוות אלטרנטיבה מצוינת לרכישת שולחן וכיסאות מיוצרים במחיר גבוה יותר.

אז איפה אתה יכול למצוא את השרידים הנפלאים האלה של הדורות הקודמים? אם אתה רוצה שולחנות צבועים בסגנון קוטג', ישנם סוחרי עתיקות רבים שיש להם חנויות מקוונות הכוללות שולחנות ישנים יותר שנצבעו מחדש בצבעי קוטג' לבן או פסטל. למעשה יש "תעשיית קוטג'ים" של חנויות בנושא קוטג'ים. להלן כתובת האתר שלי, שם תמצאו רשימה של עסקים הכוללים ריהוט בסגנון קוטג'.

ניתן למקם שולחנות רטרו וקאנטרי באותו אופן. אזורי מטרופולין הם בדרך כלל מקור טוב לשולחנות פורמייקה פאנקיים. שקול גם לחפש ב-Craigslist ובמכירות פומביות מקוונות. שולחנות משק יופיעו בחנויות העתיקות ב"הארץ" ומחוץ לשבילים. רבים מהסוחרים הרשומים בדף הקישורים לאתר שלי הם גם מקורות טובים ל"מדינה".

אולי כבר יש לכם שולחן מטבח פונקציונלי מאוד שרכשתם מזמן ועכשיו נמאס לכם ממנו. או נניח שירשת שולחן של בן משפחה לפני שנים ועכשיו אתה תוהה אם הוא עדיין "תואם" למטבח החדש שלך. רגע, אל תתקשר לחנות יד שניה השכונתית שלך עדיין… "תיזה את זה עלוב!"

במילים אחרות, שנה את האופי של שולחן המטבח והכסאות הנוכחיים שלך על ידי שינוי הצבע, הכתם, הבד או אפילו הסגנון. לדוגמה, להאיר שולחן וכיסאות כהים על ידי צביעתו בלבן או בצבע בהיר אחר. רעיון נוסף הוא לשקול לשמור על השולחן המקורי שלך אך להוסיף כיסאות וינטג' מעניינים. תקופות ערבוב והתאמה מאוד "בפנים" כרגע. או לבצע התאמות לסגנון הכיסאות על ידי החלפת כריות המושב או כיסויי המושב בבדים מעודכנים. אפילו כיסאות וינטג' יכולים להיראות "מודרניים" או "אורבני שיק" להפליא עם בד בדוגמת גיאומטרי פאנקי המשמש על כיסוי המושב.

אם יש לך משפחה גדולה ודורש הרבה מקומות ישיבה, אתה עלול לגלות ששולחן חווה גדול מדי הוא בדיוק מה שהחדר שלך צריך. הוסף כמה ספסלים ישנים בסגנון כפרי עם כריות נוחות כדי להתאים את ערכת הצבעים שלך ואתה בדרך לחמם את המטבח שלך.

דרך מצוינת נוספת להכניס קסם למטבחים ה"עכשוויים" של ימינו היא לאבזר את המטבח שלך עם רהיט ייחודי של וינטג' כגון ארון הוסייר ישן. ששימש כארון אפייה בתחילת המאה ה-19.Source by C. Dianne Zweig

כתיבת תגובה