לשרוד סיוטי חומרת מסגרת פוטון חסרים

נראה שיש לא מעט מאיתנו שהיו בבעלותם מסגרת פוטון ובסופו של דבר איבדו את החומרה המחברת בשלב זה או אחר. אני עצמי קניתי פוטון מהחנות הקמעונאית שבה עבדתי מספר שנים בתחילת שנות ה-90, כאשר הפוטונים היו כל כך נלהבים. אולי רכשת את הפוטון שלך בקולג', רכשת אותו מחבר או אולי ביצעת את הרכישה עבור חדר משפחה. אם יתמזל מזלך לחיות את חייך באותו בית או דירה, לעולם לא יהיה צורך להעביר את הפוטון שלך למעט אולי לחדר או מיקום אחר. השגת חומרת מסגרת פוטון חלופית כרוכה בכמה שלבים שניגשים על מנת לאתר בדיוק את מה שאתה צריך.

מלכתחילה אל תיבהל עדיין. בלי החומרה לחבר הכל בחזרה, אתה בבעיה רצינית. עם זאת, ישנן דרכים להשיג את מה שאתה צריך. בשלב זה נוכל להסביר את היתרונות הרבים של שימוש בשקית קטנה כדי להכיל את החומרה ולחבר אותה לחלק מהמסגרת בעזרת סרט אריזה כבד כדי למצוא אותה בקלות. על מי אני צוחק בכל זאת? העברתי את שלי עכשיו בערך שלוש פעמים ובכל פעם בסופו של דבר חסר לי בורג, אום חבית, רולר ניילון פה ושם. לעזאזל, היה לי מזל שכל רכיבי העץ הופיעו בכל מהלך חדש, שלא לדבר על כל חומרה שבמקרה יצרה אותו גם כן. חוץ מזה, האם העברת הבית שלך לא מספיק לחוצה מבלי שתצטרך לעקוב אחר שקית קטנה של חומרי מתכת בין ים של רהיטים, ביגוד, כלים, צעצועים ומכשירי חשמל?

כדי להמשיך הלאה, עלינו לצעוד בשלווה לאחור ולחשוב לרגע. כן, אנחנו לחוצים ומבעיטים את בן/בת הזוג שלנו או את חברת ההובלות על איבוד חומרת הפוטון, אבל אנחנו צריכים לעבור את זה עכשיו. כדי להיות בטוח שהפוטון זקוק לעזרתנו ואנחנו היחידים שיכולים לעשות זאת בשלב זה. הגיע הזמן שנעבור את השלבים של השגת חומרה חלופית וישנו סדר ספציפי בו נעשה זאת כדי להשיג את התוצאות המהירות ביותר. הייתי מציע את השלבים הבאים כדי להתחיל במעקב אחר חומרה חלופית בהקדם האפשרי.

ראשית – זהה את מסגרת הפוטון שלך.

לאחר שעבדתי בקמעונאות, זה בהחלט המצב הקשה ביותר כאשר לקוח נכנס לחנות זקוק לסיוע אך אינו יכול לזהות את המוצר בפני איש המכירות או איש השירות כאשר הוא מבקש חלקים. נכון שתצטרך לעשות מחקר קטן על ידי שליפת הקבלה שלך כשקנית את הפוטון מהחנות ולזהות את הדגם או השם של הפוטון. אם ירשת את הפוטון, מצאת אותו בצד הדרך או קנית אותו במכירה במוסך, אתה צפוי לדרך קשה. עם זאת, אל תפחד מכיוון שניתן להשתמש באינטרנט כדי לעזור לך למצוא את העיצוב ולצרף לו שם לשימוש במעקב אחר חומרה. שימו לב שיש עשרות יצרנים שמשתמשים בחומרה שונה במסגרות שלהם, כולל רבים שסגרו את הדלתות שלהם מאז. אני מקווה שהיצרן של המסגרת שלך עדיין קיים.

שנית – דבר עם הקמעונאי.

כמובן שאם רכשת את מסגרת הפוטון שלך דרך חנות קמעונאית מקומית, זה הזמן לרדת לשם ולראות אם הם יכולים לאתר את החומרה עבור המסגרת שלך. תביא את הקבלה שלך. אם אין לך קבלה, הבא איתך תמונה של מסגרת הפוטון. אני מקווה שאיש המכירות או נציג השירות בקיאים במוצרים שהם נשאו בעבר. במקרה הטוב, הם יכולים לספק לך את שם היצרן עם פרטי התקשרות או להחזיק את החלקים בהישג יד כדי להחזיר אותך לפעולה. במקרה הגרוע ביותר, החנות ממנה רכשת את זה לא עובדת או אם החנות עדיין בסביבה אין להם שמץ של מושג לגבי המוצר יותר.

שלישית – חפש באינטרנט.

נניח שהגענו לתרחיש הגרוע יותר, הגיע הזמן להשתמש באינטרנט כדי לחפש את היצרן או את השם של סגנון הפוטון שיש לך. אני מציע להשתמש בגוגל, בינג או יאהו ולהשתמש בשם כדי להוסיף את המילה futon לחיפוש. אם לא הצלחתם לאתר שם, תצטרכו להפוך לצופה טוב מאוד ולסנן את התמונות הרבות של מסגרות פוטון עד שתמצאו אחת שקרובה מאוד למה שיש לכם. זהה את שם הסגנון ואת היצרן ולאחר מכן המשך לאתר את היצרן של מסגרת הפוטון.

רביעית – דבר עם היצרן.

בהנחה שלקמעונאי לא היו חלקים אבל יכול לזהות עבורך את היצרן אז לפחות יש לך מה להמשיך. אולי הצלחת לאתר את סגנון המסגרת שלך דרך מנועי החיפוש. שוב, חפש באינטרנט באמצעות אתרי האינטרנט שנדונו בעבר תוך שימוש בשם היצרן. סביר להניח שתוציא כמה חנויות קמעונאיות מקוונות מהחיפוש. סנן אותם ויזואלית עד שתמצא קישור ליצרן. לרובם יש אתרי אינטרנט, אתר מספר טלפון או כתובת אימייל ליצירת קשר וצור איתם קשר לקבלת מידע על השגת חומרה. אם אינך מצליח לאתר את אתר האינטרנט של היצרן, פנה לאחת מחנויות הפוטון הרבות שצצות בתוצאות החיפוש ושלח להם דוא"ל עם הבעיה שלך ושאל אם הם יכולים למכור לך חומרה או לכוון אותך בכיוון הנכון על מציאת היצרן בתקווה לאתר חומרה.

לבסוף – המוצא האחרון.

אם לא הצלחתם לקבוע את שם מסגרת הפוטון או את שם היצרן, אתם אכן במצוקה. בשלב זה האפשרויות שלך מוגבלות ליציאה לחנות לחומרי בניין ולראות אם אתה יכול לאתר כמה חלקים גנריים שעשויים להחזיר אותך לפעולה. הבעיה תהיה בדרך של חיבור ברגים ואומי חבית וקבלת האורכים הנכונים אם קיימים. הייתי מציע לקחת איתך לחנות את אחת מזרועות העץ ומסילת אלונקה. התחל לחבר ברגים ואומים שונים עד שתמצא שילוב שמתחבר נכון. תצטרך גם לאתר סיכות חיבור, דסקיות וקליפסים עבור חלק המושב והגב, כמו גם את ארבעת גלילי הניילון שרוב מסגרות הפוטון משתמשות בהן על משענת הגב. אם יתמזל מזלך, ייתכן שהם עדיין מחוברים לסיפון משענת הגב, מה שהופך את העבודה שלך לקלה יותר.

לסיכום דנו בבעיות המוצגות עם חומרת פוטון שאבדה וכיצד להתחקות אחר החומרה הדרושה לך. בעצם זהה את המסגרת שלך באמצעות קבלה או איתור שלה באינטרנט. בקר בחנות הקמעונאית ממנה רכשת אותו והשיג דרכם חלקים אם הם עדיין פתוחים. אם רכשתם אותו באופן פרטי או ירשתם את המסגרת, חפשו את היצרן באמצעות מנוע חיפוש לבחירתכם ודברו איתו על הזמנת תחליפים. אם אינך מצליח לאתר את היצרן אך מצאת חנויות מקוונות פנה לאחת מהן כדי לראות אם הם יכולים למכור לך חומרה. אם כל השאר נכשל, בקר בחנות לחומרי בניין המקומית עם חלקי הפוטון מעץ שלך ביד והתחל לנסות ברגים ואומים עד שתמצא כמה שעובדים. אני מאוד מקווה שאתה מצליח להשיג את החומרה הדרושה כדי להחזיר את מסגרת הפוטון שלך לפעולה. אני מאחל לך מזל טוב לך ולפוטון שלך.Source by Phil Pendleton

כתיבת תגובה