לתבל את עיצוב החורף שלך

חורף הוא העונה האיטית בעולם עיצוב הפנים. בתחילת החורף אנשים נוטים להתמקד בחגים. אחר כך הם מתמקדים בהורדת קישוטי החג ולהתאושש מעודפי האוכל והכיף. אנשים רבים נכנסים למצב שינה וחלקם אפילו מקבלים את הבלוז החורפי. דרך שימושית אחת לשמור על מצב הרוח היא לקחת את הזמן בחורף כדי לעדכן את מראה הבית שלך. נצלו את מכירות העונה האיטיות כדי להחליף כל דבר שעשוי להחליפו והשתמשו בכלים הפשוטים האלה כדי לתבל את המראה שלי כדי לשמור אותו חם ומזמין ולהפיח קצת חיים בחדרים שהפכו משעממים עם הזמן. הנה כמה הצעות לקישוט קל שיעזור לך לנצח את הבלוז החורפי:

• אם יש לך את שטח האחסון, נסה לשמור לפחות שתי גרסאות של חלקי הדגשה מתואמים, דברים כמו כריות, כריות, מצעים, אגרטלים, כיסויים ו/או הדגשים ואביזרים אחרים שגורמים לך להרגיש טוב כשאתה מסתכל עליהם. בחרו את הפריטים הללו בצבעים ובדוגמאות שגורמים לכם להרגיש חמים ומאושרים. החליפו את הפריטים בכל חורף וקיץ כדי שהחלל שלכם ייראה חדש ורענן.

• נסה פריסת ריהוט אחרת. אם הרהיטים והמרחב שלך מאפשרים, נסה להזיז קצת דברים. פריסה חדשה יכולה לעזור ליצור תחושת עניין ויכולה לגרום לדברים להרגיש חדשים עבורך.

• סיים את הפרויקט הלא גמור. לרבים מאיתנו יש חדר או חלל שפשוט אף פעם לא נעשה או שפשוט אין לו פונקציה והופך לחדר המזבלה. הציבו את המטרה להתמודד עם החדר הזה ולהפוך אותו למשהו שימושי ויפה. ההצעה שלי להשלמת פרויקט כזה תהיה:

o מצא פריסה לחלל

o להבין סגנון או נושא לחלל

o ערכו רשימה של הפריטים שאתם צריכים

o ערכו תוכנית כיצד תשלימו את הפרויקט הזה.

o הגדירו תקציב – גם אם אתם לא בטוחים כמה דברים עולים, דעו כמה אתם יכולים להרשות לעצמכם להוציא בנוחות על הפרויקט.

o בדקו באינטרנט לפני שיוצאים לחנות – תופתעו מה תוכלו למצוא באינטרנט

o אל תשכח את האביזרים

o אל תשכחו את החלונות – הבעיה הנפוצה ביותר שאני מוצא בקרב לקוחות שקישטו חדר אך עדיין מרגישים שהוא לא שלם היא שלא שמו לב לחלונות. בין אם יש לך טעם עכשווי או מסורתי, סיים את החדר על ידי מתן מענה לצרכים הפונקציונליים והאסתטיים של החלונות שלך.

• שנה את צבע הצבע שלך או הוסף טפט כלשהו. לצבע החדר שלך יש את ההשפעה הגדולה ביותר על איך החדר הזה יגרום לך להרגיש. בחר צבעי צבע שאתה אוהב, שגורמים לך להרגיש טוב כשאתה בנוכחותם. טפט הוא גם דרך נפלאה להוסיף קצת צבע, מרקם או דפוס לקיר אחד או לחדר שלם. בדומה לטיפולי חלונות, זה יכול לעזור לך לאחד את החלל שלך, להוסיף חבטות של צבע וליצור נקודות מיקוד לחלל שלך. ישנם כמה מוצרים יפים לכיסוי קירות שהרבה יותר קלים להתקנה, ואם מיושמים כראוי, הרבה יותר קל להסירם אם תחליטו כמה שנים בהמשך הדרך שברצונכם לעדכן את המראה שוב.

• למחזר את הרהיט הישן אך עדיין היפה הזה. העניקו לפריטי ריפוד ישנים מראה חדש על ידי בחירת בד מעודכן. החליטו לחדש או לצבוע את חתיכת העץ. זה ייתן לך משהו חדש לאהוב תוך כדי עזרה לאמא טבע. אם אתה בטוח שאתה לא רוצה את זה, פנה מקום למשהו חדש ונהדר על ידי תרומה כדי שמישהו אחר יוכל ליהנות ממנו כמה שיש לך או למכור אותו כדי להרוויח מעט כסף עבור פריט גדול חדש שיחליף אותו.

שעון החורף יכול להיות הזמן המושלם להחדיר לבית שלך תחושה חדשה של סגנון שיכול להימשך כל השנה ויכול לגרום לך להרגיש חם ונוח בפנים, כשמזג ​​האוויר לא כל כך חם בחוץ. לקיחת פרויקט חורף, לא משנה כמה גדול או קטן יכול לעזור לנצח את הבלוז החורפי ותקדם אותך לעבר בית חלומותיך. בהצלחה לשפר את עיצוב הבית שלך בחורף הזה ושהטיפים האלה מועילים לך.Source by Paola McDonald

כתיבת תגובה