מאפין וסירופ בטעמים – עלייתם של בתי קפה יוקרתיים

בתי קפה ובתי קפה פזורים ברחוב הראשי של כל מרכז עיירה במשך עשרות שנים, ומציעים את המשובחים ביותר בעוגות קפואות ובקפה נמס. עם זאת, במהלך 5 השנים האחרונות, נראה שבריטניה גדלה על טעמי הקפה שלה, וכעת אנו קונים בבתי קפה מעצבים יוקרתיים. זה הושפע בעיקר מרשת המגה שהיא סטארבקס שמקורה בארה"ב והתפשטה ברחבי העולם. לא עובר יום שלא רואים את הסלבריטאי האחרון עם האוכמניות שלהם ביד אחת וקפוצ'ינו גרנדי ומאפינס סקיני ביד השנייה.

קפה הפך להיות מגניב. כבר לא מקובל להגיש קפה נמס. הלקוחות דורשים שעועית אורגנית טחונה ממש לפנינו, נטפטפת לאט דרך מסנן ומוגשת עם הסירופים המהממים ביותר במספר טעמים. כדי ללכת עם הקפה שלנו אנחנו רוצים לחם שורט מתוצרת מקומית או מאפין עציץ עם חתיכות אמיתיות של שוקולד מריר מוטבעים מעל.

ואנחנו מוכנים לשלם על מותרות זו. כשלעגנו פעם על כך שצריך לשלם יותר מ-1.20 ליש"ט עבור כוס קפה גדולה, כעת אנו מוציאים 2.80 ליש"ט בממוצע לכל כוס קרטון, כאשר עסקת הקופה הממוצעת בסטארבקס, קפה נירו או קוסטה קופי עומדת על רף 5 ליש"ט. . ולמה אנחנו מאפשרים לרשתות לגבות מאיתנו כל כך הרבה? כי הכל סחר הוגן כמובן!

יש עסק גדול בהקמת בית קפה עצמאי כל עוד אתה עושה את זה מגניב וקצה. במקום כיסאות העץ הרגילים ושולחנות עגולים קטנים, עיצוב הפנים צריך להיות כולו מושבי עור עמוקים וספסלי עץ כבדים. אמנות אבסטרקטית צריכה לרפד את הקירות ואביזרי הכרום העדכניים ביותר לקשט את עמדות העבודה. תנו ללקוחות להרגיש שהם בוהמיינים וחיים אורח חיים צרפתי ואתם בדרך למגה דולר.

אתה יכול לקנות את מצרכי המזון שלך מספק שירותי מזון שיספק לך את הטוב ביותר במאפינס יוקרתי פירות יער קפואים וסופגניות במילוי ריבה שאתה פשוט מפשיר ומניח באופן אומנותי בארונות עם חזית זכוכית.

פתיחת בית קפה עצמאי ברחוב הראשי של העיירה המקומית שלך היא פרויקט שאפתני שאם נעשה נכון, יכול להניב רווחים גדולים. צעירים יביאו את סבא וסבתא שלהם במקום לבקר בבית הקפה הישן והמחניק, אנשי עסקים יעצור לארוחת צהריים מהירה ותיקון קפאין בעוד אמהות במשרה מלאה יקפוץ בדרכן חזרה מהריצה בבית הספר.Source by Sarah Boothman

כתיבת תגובה