מדוע ייצוא של ריהוט בנגלדש מבטיח עתיד

עסק הרהיטים הבנגלדשי כולל היקף גדול בצורה יוצאת דופן של יכולות מובנות. היא מסוגלת להופיע כחטיבת עיבוד התעסוקה השנייה בגודלה במדינה, אחרי תעשיית הבגדים המוכנים בבנגלדש. עד עכשיו, זו הייתה אחת החטיבות עתירות העבודה, אומרים אנשי המקצוע.

כעת, הודות ליצרני הרהיטים המפורסמים, בנגלדש מייצרת צורה רחבה של קריטריון עולמי וריהוט ברמה מעולה. כרגע, זה גרם לאנשים מבנגלדש לבחור רהיטים אזוריים במקום רהיטים מחו"ל.

הייצוא של רהיטים ומוצרים קשורים מבנגלדש החל משנת 1995. רהיטים הם חטיבה עתירת עבודה ולבנגלדש יש כוח עבודה גדול במחיר נמוך שהוא מרכיב קריטי בהפיכת התחרותיות בשוק העולמי. לפיכך, קיימת פוטנציאל אפקטיבי ביחס לייצוא וייצור של רהיטים בבנגלדש מוכנים לחלוטין לגבי זה.

הוערך מוקדם יותר שעד שנת 2015, בנגלדש תזכה ליכולת ייצוא אינהרנטית במונחים של סחר בתוסף רהיטים שיהיה ביחד עם ערך מוגדר של 10 מיליון דולר בעוד שלרהיטים יש ערך מוגדר של 40 מיליון דולר . על ידי התחשבות בהכל, הממשל של בנגלדש הכריז על עסקי הרהיטים כ'חטיבת כוח מניע'.

עסקי הרהיטים בבנגלדש יהיו מוכנים להחזיק בתפקיד בשוק הבינלאומי, מכיוון שיש לו מנהגים פרודוקטיביים של אמנויות עץ. עובדה היא שבזמן מסוים היא הייתה הבעלים של הירושה של סיבי הזהב. כאשר שני המומחיות מסוגלים להתמזג בייצור מוצרי ריהוט, מוצרי הבית של בנגלדש יכולים באותה מידה להתחרות בינלאומית.

לכמות גדולה יותר של שווקים יש קיום במזרח התיכון – אזור שטרם נותח על ידי יצואנים בנגלדשים. לפיכך, ניכר כי בעלי עניין שונים מחשיבים את החלוקה כמקום שוק סביר ופורה המסוגל להקל על קצב הפיתוח במידה יוצאת דופן ויגרום בסופו של דבר להרוויח מהיצרנים הצנועים, עובדי עץ ביתיים, בעלי מלאכה ופועלים.

ישנם מותגים מקומיים רבים בבנגלדש שיש להם מוניטין טוב מאוד בשווקי הקמעונאות והם מעורבים בעסק הזה במשך מספר רב של שנים. פלטפורמות B2B עולמיות שונות, למשל, ימלאו תפקיד חשוב כדי להפוך את המותגים הללו להכרה בינלאומית על ידי ביצוע המבצעים והמיתוג שלהם בשיטות שונות. זה לא רק יהפוך את המותג שלהם למוניטין, אלא גם יגרום למדינות מתפתחות כמו בנגלדש להיות גאות ומכובדות כאשר זרים יהיו עדים ל"תוצרת בנגלדש" על התווית של המוצר הממותג.

מגוון רחב של מוצרים בנגלדש מצא הכרה עולמית ויצואנים בבנגלדש מחפשים להרחיב את השורשים שלהם עמוק יותר. אמנם יש משאבים ויכולות, אבל בגלל היעדר כלים וחידושים, הם לא מצליחים למקם את עצמם בין הספקים המובילים.

בעזרת פלטפורמת מקורות, ביצוע סחר בתוך המדינה התברר כפשוט יותר. זה יתרון לגבי שניהם, גם ליצואן וגם ליבואן שכן כל מה שהם מחפשים ניתן למצוא במקום אחד.Source by Rejaul Karim

כתיבת תגובה