מדפי נעליים וכיצד הם יכולים לעזור לך

אין דרך טובה יותר לארגן ולמיין את כל הנעליים שלך ושל משפחתך מאשר מתלה נעליים. מתלים לנעליים הם רכיבי אחסון בבית שעושים את העבודה של להחזיק ולארגן את הנעליים שלך במקום מסוים, שם הם שומרים על הבית נקי ורענן. הורים מתלוננים לעתים קרובות על כך שילדיהם משאירים 4 זוגות נעליים שוכבים פה ושם בבית כמו נעלי בית ספר, בגדי מסיבה, מגפיים ונעלי בית. מה התועלת לקשט את הבית ולקנות רהיטים חדשים כשהבית שלך לא נקי כמו שצריך.

תחשוב על אורחים ומה הם היו אומרים כשהם רואים נעליים לא מאורגנות מונחות מסביב לבית. לכן עדיף שתבזבז כסף קטן ותקנה לעצמך מתלה נעליים הגון שיכול לשאת את הנעליים של משפחתך. זה תלוי רק בך איפה אתה רואה לנכון לשמור את המוצר הזה בין אם בתוך מחסן, ליד דלת הכניסה או אפילו בארון במסדרון.

מתלים לנעליים זמינים באינטרנט או מחנויות לריהוט הבית עם מגוון גדול הבנוי מחומרים שונים ויכול להכיל כמויות שונות של נעליים. אתה גם צריך לשקול את המקום שבו תשמור את מתלה הנעליים לפני שתוציא את כספך על קניית אחד. חדרי שינה גדולים וסוויטות מלונות כוללים לרוב מתלים אינטגרליים לנעליים בארונות חדר השינה שלהם שיכולים להכיל כמה זוגות נעליים בזמן אחד. רוב המתלים הללו מגולפים מעץ באיכות טובה ובכך עמידים.

המתלים אולי נפתחים משני הצדדים כדי להפיג ריח של הנעליים והגרביים שלך או אפילו נסגרים משני הצדדים כדי לשאת יותר נעליים מבעבר. אתה יכול לנקוט כמה צעדים טובים כדי לשנות את הריח מהנעליים שלך, כגון שמירה על בקבוקי סודה פתוחים יבשים ליד המתלים כדי לאפשר להם לספוג את הריח הרע של הנעליים. אתה אפילו יכול לבחור להכין מדפי נעליים משלך עם העץ המתאים ומדידה וחיתוך מדויקים שיספקו את רצונך.

מתלים לתליה הממוקמים בארונות הם גם מאוד פופולריים בקרב משפחות קטנות יותר והם גם מאוד זולים ובמחיר סביר. זמינים גם מדפי נעליים ממתכת לבנים הניתנים לערום, הדומים למתלים העומדים בפני עצמם, אך עשויים להיות להם כמה תכונות נוספות כגון חוטים מעוקלים להניח עליהם את הנעליים. לנעליים חדשות או בלויות פחות, ניתן לשמור אותן בקופסאות הנעליים בהן הגיעו ולשמור אותן כפי שהן על מדף הנעליים.

צלם תמונה של איך הנעליים שלך נדחסות לפינת חדר עכשיו וראה את ההבדל תוך מספר ימים לאחר הרכישה והשימוש במוצר זה. הדברים הקטנים האלו הופכים את הבית שלכם לבית ותראו שהם משנים את המראה של הבית הכללי שלכם במבט ראשון. ארגון הוא תמיד המפתח להיות נקי ועיצוב הבית לא היה משנה אלא אם כן הבית עצמו נוצץ.Source by Kieth Bryant

כתיבת תגובה