מדריך לקניית כיסאות – מרכז קהילתי, אולם, כנסייה

1. קבעו בריף והיצמדו אליו.

שאל את עצמך: מה אתה רוצה שהכסאות שלך יעשו?

נוחות: מעטים הספקים ימכרו לכם כיסא שהוא "לא נוח", אז תשאלו את הספק שלכם מה בעצם עושה את הכיסאות שלהם נוחים. מושבים וגב בצורת ארגונומית מספקים את הנוחות הטובה ביותר לאורך תקופה ארוכה. היזהרו מריפוד עבה; היא עשויה להיראות אטרקטיבית אך לרוב היא בדרגה זולה מאוד הנוטה להתדרדרות מוקדמת. קצף דק וצפוף מציע נוחות רבה יותר לאורך זמן, ויחזיק מעמד הרבה יותר זמן.

אחסון: אם יש לכם שטח אחסון מוגבל, כיסאות מתקפלים או ערימה מספקים פתרון פרקטי. אם יש לך מקום לערמת כיסאות, אלה בדרך כלל נוחים ועמידים יותר. מבין כל הכיסאות המתקפלים הקיימים, ישנם רק כחמישה דגמים המספקים איכות אמיתית; שימו לב לשמות מותגים כמו Virco ו-Samsonite. עבור התקנות גדולות, אחסון צריך להיות שיקול מרכזי. הכיסאות שלך צריכים להחזיק מעמד לפחות 20 שנה; אם אתה צריך לאחסן אותם בכל עת, זה יהיה הרבה יותר קל אם הם נערמים – כמה שיותר גבוה יותר טוב.

עמידות: שימו לב; אחריות של חמש שנים עשויה להצביע על כך שהכסאות שלך יחזיקו מעמד, עם זאת, 5 שנים זה לא הרבה זמן בכלל. מעטים הספקים שיציעו לכם אחריות ארוכה יותר – אבל אם אתם מחשיבים אחריות של 5 שנים כ"סעיף יציאה", הספק יכול לשטוף מכם ידיים לאחר פרק הזמן הזה. מוצר איכותי אמיתי יחזיק מעמד לפחות 20 שנה בשימוש רגיל, וספק אמיתי יתפלא אם המוצר ייכשל תוך 5 שנים. אם זה יקרה, כל ספק הגון יתקן את המצב בצורה משביעת רצון.

תקציב: רוב הארגונים יכולים לקבל כיסא שעומד ברוב התקציב שלהם, במסגרת התקציב. עם זאת, ייתכן שיהיה עליך להתפשר. לעתים קרובות, הפשרה הקשה ביותר היא מסגרות עץ. עם זאת, חשוב שהכסאות שלכם יחזיקו מעמד, אז אל תקנו מוצרים שנראים זולים במיוחד.

2. דע את הדברים שלך.

כסאות עץ:

רוב מסגרות העץ הן בוק, ליבנה, אפר או אלון.

בְּנִיָה:

הטוב ביותר = ללא מסמרים או ברגים, חיבורים מודבקים (בחור וטנון, בין היתר).

מקובל = חיבורי שקע ושקע עם ברגים.

איכות נמוכה יותר = קיבוע דיבל.

כסאות מסגרת מתכת:

הטוב ביותר = 2 מ"מ פלדה (14Gg). חזק במיוחד, אם כי כבד.

קל משקל הטוב ביותר = אלומיניום עם אפייה בתנור, גימור לכה.

מעל הממוצע = HTS, High Tensile Steel. חזק מאוד וקל משקל.

מקובל = פלדה 1.5 מ"מ (16Gg), חזקה, בינונית.

איכות נמוכה יותר = 1 מ"מ (18Gg). חלש, קל משקל.

רַפָּדוּת:

לא משנה באיזה בד תבחר, קצין הכיבוי המקומי שלך אמור להיות מסוגל לייעץ על הציון הנדרש. בדרך כלל, סיגריות והתאמה בסיכון נמוך מקובלים.

רוב הארגונים לא צריכים להוציא כסף נוסף על הגנת להבה מוגברת או Stainguard. Stainguard אינו מרפא הכל; אם הכיסאות שלך עלולים לסבול משפכים כגון קפה, אז הפתרון הטוב ביותר הוא בד מעשה ידי אדם.

בדים נתונים למבחנים מוכרים רבים; יש לדרג את שלך ב-"FIRA Severe Contract Use" על מנת להבטיח עמידות ואיכות אופטימלית.

3. תחשוב מעבר לנוחות המיידית.

קל מאוד לבחור כיסא רק על בסיס נוחות במהלך הבדיקה הראשונית. אל תאבד שמץ מהקיצור שלך! שאל את עצמך: האם הכיסא הזה עושה את מה שאני באמת רוצה שהוא יעשה? זכור סט כסאות איכותי אמור להחזיק מעמד לפחות 20 שנה. תחשוב לפני שאתה קונה.

כאשר אתה מבצע בדיקות נוחות, שקול כמה זמן יישאר המוצר במהלך שימוש רגיל. האם מבחן שלושים שניות הוא הערכה הוגנת? יש רק דרך אחת לדעת אם כיסא נוח לאחר שעה או שעתיים, והיא לשבת עליו במשך פרק הזמן הזה.Source by Jamie Ledger

כתיבת תגובה