מוצרים מוכרים חמים סיטונאי ברווז עץ השבוע

קישוט הוא קישוט. המשמעות של קישוט עלתה באופן דרמטי בשנים האחרונות. מכיוון שקישוטים הם אחד ממוצרי עיצוב הבית הטובים ביותר, מעצבי פנים מדגישים את השימוש בהם כדי לשפר את מראה הבית. קישוט ברווז מעץ הוא יצירה של אמנות דקורטיבית מגולפת בעדינות. ברווזי עץ יכולים לשמש גם בתור יופי וגם מזל למשכן.

קודם כל, ברווז הוא כל ציפור מים חמודה למראה, קטנה יחסית וקצרת צוואר, מה שמסמל אהבה, משפחה, ערנות, בהירות, הגנה, רגשות, חסד, מזל וכוח.

קישוטי ברווז כסמל לאהבה

לברווזים יש אותן הרשאות כמו לציפורי אהבה לגבי נישואים, מערכות יחסים, אהבה וחיבה. ציורים של זוגות ברווזים ניתן למצוא בחדרי שינה, ובמלונות ניתן למצוא מגבות רחצה מקופלות בצורת ברווזים, המציעות תחושה חמימה וחיבה. זה ידוע מאז ימי קדם שזוג ציורי ברווזים או יצירות ראווה בבית מספקים מזל בשותפויות.

בני הזוג דאק הונצחו במתנות חתונה כמו גילופי עץ ואפילו בשפת האהבה. הסיבה לכך היא שהברווזים הללו הם מונוגמיים, כלומר ברגע שהם מוצאים בן זוג, הם נשארים ביחד עד סוף חייהם. כתוצאה מכך, הם הפכו לסמל האידיאלי של מסירות, נישואים ואהבה. בטקס החתונה הקוריאני נהוג שגבר שמתכוון להתחתן ירכוש זוג ברווזים חיים כמתנה לאשתו לעתיד. מסורת זו מאפשרת להשתמש בברווזי עץ במקום בציפורים ממשיות כדי לסמל הרמוניה זוגית.

קישוט ברווז כסמל של ערנות

קישוט ברווז מעץ מייצג ערנות, שהיא הפעולה של תשומת לב למה שקורה סביבך. זה יכול להיות מטעמי בטיחות או כדי לפקוח עין על הזדמנויות פוטנציאליות. ברווזים מוכרים בזכות הזיקה שלהם למים. מים זורמים קשורים לעתים קרובות לשינוי ובהירות. ברווזים הם לפיכך סמלים של בהירות, כנות ופשטות.

קישוט ברווז מנקודת ואסטו

Vastu עוסקת בזרימת האנרגיה לתוך הבית והחיים שלך. ב-Vastu הסינית, הברווז תופס עמדה חשובה. סינים עתיקים מאמינים שהחזקת ברווזים בבית תמיד מביאה מזל טוב ומזל. שמירה על זוג ברווזי עץ יכולה לעזור לך למצוא את בן הזוג הנשמה שלך מהר יותר או לפתור סכסוכים זוגיים. לטענתם היא מקדמת שקט פנימי ורוגע ויחסי שיתוף פעולה בין דיירי המבנה.

קישוט ברווז כחלק ראווה

פריט ראווה הוא פריט חובה לכל עיצוב בית. קישוטי ברווזים מעץ מציעים מגע מקסים לפינה או לקשט חלון ראווה, מה שגורם לנכס שלך להיראות אסתטי יותר.

קישוטי ברווז כמתנות

מתנות עשויות להעלות חיוך על פניו של כל אחד, בין אם זה לאירוע מסוים או פשוט כדי להביע חיבה למי שאכפת לך מהם. יצירות ראווה נפלאות להצגת הרגעים המיוחדים, שלא יסולא בפז, וזיכרונות המתנות שלך, כמו גם לתת לך מקום גאווה בליבם. קישוט הברווז מעץ ישמש כמתנה אידיאלית עבור חבריך לכל המשפחה לרגל ימי הולדת, חנוכת בית או מפגשים מזדמנים.Source by Shalini M

כתיבת תגובה