מוצרי חרוזי עץ – ארבע מלאכות קלות שילדים יכולים לעשות איתם

אחד ממוצרי היצירה הרבים והזולים ביותר, מוצרי חרוזי העץ הרבים בשוק כיום יכולים לשחרר את היצירתיות שלך ושל ילדיך. פעם השימוש בהם היה מוגבל להכנת טובות למסיבה או מתנות גאג, אבל עכשיו המגוון העצום של סגנונות ועיצובים פתח עולם של אפשרויות חדשות. זמין בגדלים וצורות רבות ושונות, ילדים מגיל שלוש ומעלה ייהנו לעבוד עם בלוקים הקטנים המגוונים האלה של כיף. מצמידים העשויים מהלב, ועד מריונטות קטנות וחמודות משלהם, אין גבול לכיף שאתה יכול!

צמיד חברות

פרויקט זה, האהוב על צעירים בכל מקום, ישתמש במוצרי חרוזי העץ הרבים הכוללים אותיות, מספרים, אמרות ותמונות אופנתיות. באמצעות חוטי עור, אלסטית חרוזים, או אפילו חוט, ילדים יכולים לטוות, לקשור, לקשור או לסרוג אורכים יחדיו כדי ליצור צמיד המשולב בחרוזי עץ אלה. הקפד לערבב מספר צבעים של חומרי כבלים יחד למראה סופר טרנדי!

שרשראות

כולם, מהילדים הגדולים ומטה ייהנו להכין שרשראות ייחודיות משלהם ממוצרי חרוזי עץ. הם מגיעים בכל כך הרבה גדלים וצורות שונות, עם קישוטים או בכלל, שהם יכולים להכין כל דבר שעולה על דעתכם בקלות. בני נוער עשויים להנות מלצייר תחילה חרוזי עץ ריקים, עם עיצוב מיוחד משלהם, ולאחר מכן לחרוז אותם כדי לתת במתנה בהחלפת מתנות. ילדים צעירים יותר יכולים לעשות את אותו הדבר עבור חגים מיוחדים עבורם, כמו ליל כל הקדושים וחג המולד.

קישוטים

אם כבר מדברים על חגים, מוצרי חרוזי עץ יכולים לשמש גם ילדים בכל גיל להכנת קישוטי חג חגיגיים. הפרויקט הראשון כולל חיבור אורכים ארוכים של חוט זהב וכסף עם בלוק גדול אדום וירוק וחרוזים עגולים כדי ליצור זרים לעץ ולמדף האח. חברו יחד חרוזים בגדלים שונים בעזרת מנקי מקטרות כדי ליצור מלאכים, איילים וצעצועים שתוכלו לתלות על העץ. אתה יכול גם לצבוע ולקשט עיגולי עץ כדי לחקות זרים, או לחבר שלוש דיסקיות עץ שטוחות כדי ליצור אנשי שלג ואנשי שלג לאנשי שלג.

בובות

באותה צורה כמו הכנת קישוטים עם חרוזי עץ, אתה יכול גם להשתמש בצורת בלוק, חביות וסיבובים בגדלים שונים כדי ליצור בובות עץ כדי לבדר את הילדים במשך שעות. בעזרתכם, ילדים יכולים ליצור חיות, ציפורים, נחשים ואנשים מכל הסוגים באמצעות החרוזים ומנקי מקטרות, קיסמים, חוט ודבק. השתמשו במנקי המקטרות כדי לתמוך בגוף הראשי, בקיסמים כדי לחבר את הידיים והרגליים לגוף, והדביקו כדי להחזיק את כולם במקום. לבסוף, ניתן לקשור את החוט לבובות כך שהילדים יוכלו לגרום להם לזוז ולרקוד כדי להעלות מופע!Source by Viktoria Carella

כתיבת תגובה