מיטות קומותיים סטומפה קאזה!

מיטות קומותיים של סטומפה קאזה הן אחד ממגוון העיצובים העדכניים ביותר של מיטות קומותיים שסטומפה ייצרו במהלך 2-3 השנים האחרונות. זה מצב שקשה להעריך, כי רק על סמך הלוגיסטיקה של העיצוב שלהם הם למעשה קשורים הרבה יותר למיטת קפטן, לעומת מיטת קומתיים.

מיטת קפטן היא בעצם מיטת יחיד סטנדרטית הביצה שלך, אשר מוגבהת בכל מקום ממטר עד מטר מהקרקע, כך שניתן לנצל את החלל שמתחת למיטה – ברוב המוחלט של המקרים היא משמשת לאחסון אך ישנם רבים אחרים אפשרויות.

סדרת מיטות הקומתיים של קאזה דומה לזה של המיטות של קפטן, מכיוון שהן מוגבהות מהקרקע עם שטח מתחת המשמש למגוון דברים, תלוי באיזו מיטה בטווח שתבחרו. ישנם שישה עיצובים שונים של קאזה והם דומים יותר למיטות של קפטן המורמות מהקרקע לגובה מיטת קומותיים סטנדרטית – וכך נוצרת הרבה יותר מקום מתחת, בניגוד למיטת קפטן שנוטה להיות הרבה יותר נמוכה לקרקע. העובדה היא שאין להם דרגש שני תחתון אז כפי שאמרתי הם הרבה יותר דומים למיטה של ​​קפטן.

למיטות קומתיים של Stompa Casa יש כמה מאפיינים דומים, הראשון הוא סולם הממוקם באלכסון בפינה העליונה של המיטה. זה מאפשר למעמד מנורה להגיע מהדרגש התחתון, להתחבר לסולם בתוך החלל שהמיקום האלכסוני מספק, למרות שניתן להשתמש בו לכוס מים – הכל באמת. לדרגש העליון עצמו יש גם מדפי עץ קטנים המאפשרים לאחסן ספרים או פריטים אחרים בהישג יד. אחת הבעיות הבסיסיות של מיטות קומותיים היא שהן מעוצבות בצורה כזו שהן נוטות להיות צמודות לקיר, וארונות צד המיטה נוטים להיות לא קיימים בכל הנוגע למיקום קל. לכל היותר, רק בדרגש התחתון יכול להיות ארון ליד המיטה, אבל זה עלול להיות מסוכן בהתחשב במיקום הסולם.

לכל מיטות Casa יש מקום מתחת, אבל בהתאם למה שאתה קונה קבע מה כלול בחלל. למיטה הראשונה בטווח יש ספה בסביבות 2/3 משטח כל החלל התחתון, עם מרווח פתוח ל-1/3 האחרון כאשר ה-1/3 הזה נמצא בקצה המיטה הרחק מהסולם. הייתי אומר שזו המיטות הבסיסית ביותר מבין כל המיטות, והמחיר משקף זאת בסביבות 1300 דולר – אבל זה בשום אופן לא זול! ניתן להשתמש בחלל הפתוח כדי לשים כל מה שתרצה, אתה יכול להשאיר אותו פנוי או להוסיף רהיט משלך עם זה סביר לחלוטין כי יש כמות הגונה של חדר לא בשימוש.

הדגם השני במגוון דומה לראשון; מלבד זה יש ערכת צבעים כחולה בניגוד לוורודה. זה לא אומר שכל הפרקט הוא צבעוני, אבל יש לוחות ספציפיים שכן. המקום שבו זה שונה הוא שבמקום שה-1/3 האחרון של הקטע התחתון יהיה ריק, יש לו שולחן עבודה עם כוננית חצי עיגול מסוגננת בצד הפונה כלפי חוץ. השולחן יכול להכיל טלוויזיה, מחשב או פשוט להיות שולחן עבודה סטנדרטי. מדף הספרים יכול להכיל בקלות עשרות ספרים והוא מגדיל את יכולות האחסון בצורה די משמעותית.

מיטת Stompa השלישית זהה לשנייה מלבד שני הבדלים קריטיים. בעוד שבגרסה השנייה יש פרקט חשוף, זו צבועה בצבע לבן סטנדרטי – אבל אני יודע מניסיון שניתן לקבל את רוב הצבעים הסטנדרטיים צבועים על העץ. יש לו גם את אותו שולחן ומדף ספרים חצי עיגול, אבל מתחת לשולחן יש קופסאות אחסון נוספות.

לבסוף המיטה החמישית שונה מהשתיים הקודמות שהצלחתי, כי אין לה שולחן עבודה בכלל. יש לו את אותו עיצוב כמו הראשון (כולל חוסר צבע על העץ למעט לוחות מפתח כגון לוח הבסיס והראש), אבל בעוד שלדגם הראשון יש את ה-1/3 הסופי של החלק התחתון פנוי, לעיצוב זה יש אחסון קופסאות וכן מדף ספרים המאפשר אחסון הרבה יותר מכל שאר המיטות!

המחיר עבור מיטות אלו עולה בהדרגה ככל שמתקדמים בסדרה, ונע בין 1300 ל-1900 דולר. לצערי אני לא יכול לתת מחירים מדויקים לחלוטין כי העלות של מיטות אלו משתנה מספק לספק. כמו כן, חלק מהספקים כוללים את הדואר והאריזה בתוך המחיר – וחלק לא, וזה יעוות את המחיר הסופי! תעשה שיעורי בית!Source by Jonathan Octavius Bell

כתיבת תגובה