מסור שולחן בטוח – בטיחות תמיד צריכה לבוא במקום הראשון

מכירים מישהו שהכניס את האצבע שלו למסור השולחן בזמן העבודה על פרויקט? מסור שולחן בטוח הוא משהו שכולנו יכולים להשתמש בו בזמן עבודת עץ. מסור שולחן בטוח הוא כזה שמגן על האצבעות שלך מהלהב. שומר מוגדר כדי לעזור לך להיות בטוח יותר בזמן שאתה נהנה מהתחביב שלך.

כולנו חושבים על בטיחות כאשר אנו תובעים את מסור השולחן. השאלה היא האם אנו מתרגלים בטיחות. חשוב מכך, האם אנו עושים כל שביכולתנו כדי להבטיח בטיחות? יש הרבה דברים שנלווים למסור שולחן בטוח. האם אתה עושה הכל כדי להיות בטוח? כן ולא. זה כמו שאלה של הסתברויות. אם לא תעשה אף אחד מהדברים האלה, סביר יותר שתתקל בתאונת מסור שולחן. תרגל את כולם ותהיה לך את ההסתברות הטובה ביותר לחוויה בטוחה לחלוטין של מסור שולחן. הנה כמה מהדברים שכדאי לכלול ברשימה של מסורי שולחן בטוחים.

הלהב צריך להיות תמיד הנכון, נקי וחד למסור שולחן בטוח. היישור, זה כולל חריץ להב אל חריץ, מצנפת אל חריץ לגדר ועוד, צריך תמיד להיות נכון. המפצל, חלקם טובים יותר מאחרים ואף אחד אינו פשוט מסוכן. יש מקרים שבהם לוחית שחרור אפס יכולה להיות חשובה מדי. יש להשתמש תמיד במגן הלהב. יש לזה מטרה. דוחף עץ מאובטח יכול להרחיק את האצבעות שלך מפגיעה. כמה מקלות דחיפה ונעליים יכולים להיות מסוכנים. התקני עצירה לחלק מפעולות ההעתקה יכולים להיות לעזר רב. פלטת שולחן מלוטשת ונקייה המאפשרת לך להרגיש שהעץ הנחתך טוב להחזיק. כמה עץ, מעוות רטוב ומפותל באמת יכול להיות מאוד מסוכן לחיתוך. ללבוש את ההגנה הנכונה לעיניים ואת הלבוש הנכון. אי אפשר להדגיש את זה מספיק. כמה עצות בטיחות נהדרות אחרות הן לא להגיע מעל להב המסור או ששתי הרגליים יהיו מאובטחות על הרצפה וניתוק החשמל בעת החלפת להבים כל כך חשובים גם לבטיחותך ולבריאותך.

אל תפחד להשתמש במסור שלך. פשוט הפעל מסור שולחן בטוח וכלול את הרעיונות האלה בשיטה שלך. כלול את כולם בהרגלים שלך בזמן העבודה עם עץ ובתרגול היומיומי שלך ותהיה בטוח יותר עבור זה.

היות והמסור השולחן הוא לב ליבה של חנות העץ. אלו הן עצות פרקטיות שנבדקו בחנות או ההתחלה לעובד העץ המתקדם לגבי בחירת מסור שולחן בטוח לסדנה שלך ואת להבי המסור הטובים ביותר עבור החומרים שבהם אתה משתמש. אתה צריך ללמוד לכוון את המסור שלך לביצועים מעולים. כדאי לדעת היכן לעמוד ואיך לזוז כדי לבצע חיתוכים בטוחים ומדויקים.

קרשי חיתוך לאורכם נקרא קריעה. וזו המשימה שמסור שולחן בטוח עושה הכי טוב. אבל קריעה של מסור שולחן היא כל כך פשוטה שקל להיות שאננים ולשכוח שמסור שולחן הוא אחד הכלים המסוכנים ביותר בחנות. למרבה המזל, ישנן טכניקות וציוד בטיחות רבים שיכולים לחסל את רוב הפציעות במסור השולחן. יש הרבה ספרים משובחים בנושא. הקפד לקרוא את הוראות מסור השולחן שלך גם לפני השימוש בציוד כלשהו.Source by Johnathon S. Duvel

כתיבת תגובה