נמאס לכם מתוכניות עיבוד עץ חסרות תועלת? קרא את סקירת עיבוד העץ של טדס

אתה כועס על כל שרטוטי עיבוד העץ האשפה שיש בחוץ? אז עכשיו זה הזמן בשבילך לקרוא את סקירת Teds Woodworking. האם ויתרת על החלום שלך לבנות את הפרגולה שתמיד רצית?

אם אתה רוצה להתחיל לבנות דברים מהר יותר וקל יותר, אני ממליץ בחום לקרוא את הסקירה הזו. החלטתי לעשות מאמר סקירה יסודי וכנה של Teds Woodworking על המוצר הזה, והנה מה שהחקירה שלי מגלה.

חולה על כל ההייפ?

אם אתה קורא את המאמר הזה, סביר להניח שהיה לך חלק משרטוטים חסרי תועלת של עיבוד עץ שהותירו אותך שבור ומתוסכל. הרבה תוכניות לעיבוד עץ הן יקרות, לא מובנות וחסרות תועלת. חלקם לא נותנים לך מידות מתאימות. אם אתם מחפשים לבנות את המארז הזה, מחסן חיצוני, לול תרנגולות או מיטת לופט, תזדקק לשרטוטים מפורטים וקלים להבנה.

שרטוטים ותוכניות שלב אחר שלב

מה שאני אוהב בתוכניות Teds Woodworking הוא שזה מגיע עם 16,000 תוכניות עם תוכניות קלות להבנה. אין ניחושים לגבי כלום. כל פרט מונח עבורך – מהשרטוטים בפועל, לסוג המותני לקנייה ואפילו הכלים שתצטרך לרכוש.

מצוין למתחילים או ותיקים

רמת המיומנות שלך לא משנה. תוכניות אלה נועדו לבצע את העבודה במהירות ובזול על ידי עובדי עץ מתחילים או ותיקים. אם תפעל לפי התוכנית הזו, לעולם לא תעסיק עוד נגר נוסף.

תמונות וסכמטיות בצבע מלא

השרטוטים מגיעים כחבילה שלמה, כולל תמונות צבעוניות ותוכניות מפורטות. כמה מהפרויקטים המדהימים שהיא מבטיחה שתוכלו לבנות תוך סוף שבוע אחד הם: ספסלים, ארונות, סככות חיצוניות, סירות עץ, לולים, שולחנות ביליארד, פרויקטים של חדרי ילדים, פחי קומפוסט, כסאות נדנדה, בתי כלבים. , שולחנות פיקניק, שולחנות כתיבה, פרגולות ועוד ועוד.

בונוסים שמוסיפים ערך

מה מועיל "בונוסים" אם הם מבאסים וחסרי תועלת? שלב אחר שלב, שרטוטים קלים למעקב וצילומים צבעוניים חיוניים כדי להצליח בעבודת העץ שלך. תוכניות Teds Woodworking מגיעות עם ספר אלקטרוני להורדה, כמו גם CD/DVD ROM. אחד מכמה בונוסים שאתה מקבל הוא תוכנת DWG/CAD בחינם.

תוכנה זו מאפשרת לך לערוך, לשנות ו/או ליצור תוכניות לעיבוד עץ משלך. אתה מקבל גם סרטוני פרימיום בחינם. בונוס שלישי הוא ספר אלקטרוני להורדה בשם "איך להקים עסק משלך לעיבוד עץ."

חברות לכל החיים

לבסוף, אתה יכול לצפות לחברות לכל החיים לאחר רכישת התוכניות. יש גם תשלום חד פעמי משתלם עבור הרשמה לפורום.

הפורום מורכב מהרבה עובדי עץ מנוסים ומתחילים, כך שתוכל לשאול הרבה שאלות ולקבל עצות חשובות שתוכל ליישם בקלות. מכיוון שהתוכניות פועלות הן למתחילים והן לעובדי עץ למתקדמים, החבילה הזו היא אידיאלית וחסכונית עבור כל מי שיש לו תשוקה לעיבוד עץ. אני מקווה שסקירת Teds Woodworking שלי תעזור לך להחליט אם התוכנית הזו היא בשבילך.Source by Shalisha Alston

כתיבת תגובה