סוגים שונים של כסאות בר לבית

כסאות בר ביתיים הופכים במהירות לאחד הרהיטים הפופולריים ביותר בבית המודרני. הם מושלמים להלבשת מטבח או להלבשת אחד למטה. הם מגיעים במגוון חומרים, צורות וגדלים ולעיתים קרובות אתה יכול להשיג אותם בזול מאוד עם הנחה ענקית. רוב האנשים מניחים בטעות שבגלל גודלם היחסי הם יכולים להיות יקרים יותר, אבל זה לא בהכרח המקרה. אתה צריך לפקוח עיניים, ובוודאי תוכל למצוא את הסוג שאתה רוצה.

אם אתה מחפש מראה עכשווי יותר, הייתי ממליץ לך להתרחק מסוגי הדלפקים חסרי הגב. אלו הם הסוגים שקיימים מאז ומתמיד ונותנים תחושה מסורתית יותר. כמובן, אם אתה מקבל עור שיכול להסתובב, אז אתה במרחק סנטימטרים בלבד מכיסא ספר. מצד שני, עבור הסוג המודרני ביותר שתוכלו להשיג, חשבו על קבלת שרפרף גבוה במיוחד. אלה הם מעל 30 אינץ', בדרך כלל 36 אינץ'. זה בניגוד לאלה שהם בסביבות 24 אינץ'.

לגבי החומר, חשבו כיצד הצבע יתאים לשאר המטבח שלכם. אם אתה רוצה שזה יתאים, אני מציע לחשוב על איך הארונות שלך נראים. עדיף להתאים את הארונות שלך מאשר דלפק המטבח שלך. במקום זאת, נסה לקזז את דלפקי ארוחת הבוקר עם צבע משלים. אם הרעיון שלך הוא להגדיר אותם בסלון, חשבו איך הם ישתלבו עם הרהיטים האחרים. לדוגמה, קבל עור רק אם יש לך חלקי עור אחרים. כסאות עץ מתאימים כמעט לכל דבר, אז אם אי פעם יש לך ספק, תחשוב על לקנות את הסוג הזה. לגבי נצרים, קבל סט יפה של חלקים מרופדים והנח אותם בחוץ בפטיו. זהו שימוש נהדר עבור החומר.

לגבי אלה שנמצאים כל הזמן בתנועה, אין ברירה אלא לבדוק את כסאות הבר המתקפלים. אלה נהדרים בגלל מידת הקלות שלהם, אז הם באמת ניידים. מה שלא תעשה, עם זאת, אל תציב אותם במטבח או בכל חלק אחר בבית שלך, אלא אם כן אתה בהחלט צריך יותר מושבים. זה פשוט לא דבר מאוד קלאסי לעשות.Source by Mark J Sinclair

כתיבת תגובה