סוגים שונים של שולחנות ביליארד עכשוויים

משחקי בריכה תמיד היו ספורט מקורה פופולרי. כדי לתת מענה לדרישות של חובבים, תעשיות ייצרו סוגים שונים של שולחנות. הם מגיעים עם תכונות שונות, ייחודיות בהתאם לעיצובים שלהם.

שולחנות ביליארד בדרך כלל כוללים כובע מקצועי להקפצה טובה ועמידה עם עיצוב הרבה יותר ייחודי. ככזה, עיצוב זה מספק לשולחנות ביליארד וסנוקר רמה מושלמת, שהיא המפתח לשיפור המשחק. יש, כמובן, מספר חברות המייצרות את שולחנות הסנוקר והביליארד מהן אתה תמיד יכול לבחור את מה שמתאים לטעם ולהעדפה שלך. עם זאת, הדבר הטוב ברוב החברות הללו הוא שיש להן דף מדריך לקונים באינטרנט, שבו אתה תמיד יכול לבקר כדי לעזור לך למצוא מידע נוסף על מה שאתה רוצה עבור משחק הבריכה שלך.

להלן כמה מהסוגים השונים של עיצובים שנכללים בקטגוריה זו.

הנווט

עיצוב זה מגיע עם תכונות שעוצבו במיוחד כדי להשלים עיטור עכשווי. הוא צויד בכריות ג'ראח עם כיסים נסתרים ורגלי נירוסטה אקסקלוסיביות, מיועלות היטב. והכי חשוב, עם המסגרת המוצקה עשויה פלדה, אינך זקוק לבסיסים המסורתיים. כדי להכתיר את הכל, שולחנות הביליארד העכשוויים, שגובהם 8 רגל. בגודל, יש ארבע רגליים בהשוואה לדגמי 6 רגליים סטנדרטיים.

ספיישל אלוף בריכה

זהו עוד עיצוב של שולחנות ביליארד עכשוויים שהוא אידיאלי מאוד למשחקי סנוקר וביליארד. הוא בנוי ממסילות עץ קשיח באיכות גבוהה המעניקות לו גימור קשיח לעמידה בפני שריטות. אם אתם מחפשים שולחן מתאים במחיר סביר, אז כדאי לכם ללכת על ה-Pool Champ Special. הוא דומה לשולחן הביליארד של Titan אבל המחיר נמוך יחסית. דגם זה מורכב ממסגרת מדויקת והוא תוכנן לספק הקפצה טובה והוא עמיד בדיוק כמו שולחנות אחרים.

BT Deluxe Slate שולחן ביליארד

מצד שני, שולחן מסוג זה מאפשר משחק טוב יותר. רוב האנשים שיש להם סוג כזה של שולחן, שיבחו אותו על המשחק הטוב יותר שהוא מספק לשחקנים. מסגרת הדיוק מעניקה לו תמיכה מושלמת לצפחה והרמה טובה. מחקרים מראים שבין שאר עיצובי שולחן הביליארד, לשולחן BT Deluxe Slate יש את ההקפצה הארוכה ביותר. כדי להוסיף על כך, עם הגימור הקשוח שלו, לעולם לא תראה אותו נקרע מכיוון שהוא מתנגד לכל דפיקות רגילות למשך פרק זמן ארוך יותר בשימוש. הגמישות שלו יוצאת דופן שכן היא יכולה לקחת עד 10 שנים ומעלה.

שולחן ביליארד מקצועי של BT

אם אתם מחפשים שולחן ביליארד באיכות גבוהה, אז זה מספק לכם את כל מה שאתם מחפשים. הוא בנוי עם עץ קשיח לריהוט KD המעניק לו מכסה מקצועית וגימור מושלם של לכה ימית קשיחה וגמישה 2 פאק פוליאוריטן לעמידות בפני שבבים ושריטות.Source by Manisha Kumar

כתיבת תגובה