ספסלי עץ לא יכולים להחזיק מעמד בגשם, אבל ספסלי פלסטיק ואלומיניום כן

כשתזכרו במספר האירועים הציבוריים שהייתם בהם, ספק אם תבינו שלסידורי הישיבה היה חלק קריטי בנוחות שלכם ובראייתכם על פעילויות היום. אתה לא באמת יכול לבודד את הישיבה שעומדת בפניך מהצלחת היום, באופן כללי, או מההנאה והנוחות שלך באירוע האמור.

ניתן לספק את הישיבה ברוב האירועים, והיא יכולה להיות בטוחה, נוחה ומוגבהת כראוי לנוף טוב, או שזה יכול להיות אסון שגורם לצפייה לקויה ולאי נוחות. ברור שכל חלל ציבורי המספק מקומות ישיבה לצופים בחוץ כנראה ישתמש בסידור שונה בהרבה מזה שאירועים מקורים יכולים.

אתה חייב לדעת שמושבים השוכנים במיקום חיצוני בהחלט יספגו מכות גדולות יותר מפגעי מזג האוויר מאשר אם היו מותקנים בתוך מתקן פנימי. רוח, קרח, גשם וסופות טורנדו הם כל האפשרויות האמיתיות בחלקים מסוימים של המדינה, ומבנה הישיבה שלך צריך להיות מסוגל להתמודד עם כל או חלק מתנאי מזג האוויר הללו.

ברור שלא תצליחו להקים כמה מושבי תיאטרון מרופדים בשפע באצטדיון הספורט החיצוני שלכם ולסמוך עליהם שיחזיקו יחד לאורך זמן. הבחירות שלכם מוגבלות לדברים שאינם נקבוביים ולא יספגו מים כמו ספוג מטבח ויהפכו את הישיבה למצב די מצער, ואולי אפילו מביך, עבור כל המעורבים.

אקונומיקה היא התשובה לבעיית הישיבה החיצונית שלך, מכיוון שאתה יודע שהצבת כל סוג אחר של סידור ישיבה בחוץ יכול להיות קשה. לא כל פתרונות הישיבה ליציע עשויים מהחומרים האופטימליים ביותר, אך לחלקם יש את כל התכונות הנכונות שתרצו.

אם ישבתם על מושבי יציע בימים עברו, כנראה שהעץ היה זה שתמך במשקל שלכם; כמו כן, המושבים הללו היו כנראה צבועים, מוכתמים או בלכה כדי להגן על העץ ולשמור על לחות. אתה צריך להמשיך לשמור על מושבי עץ, לאטום אותם עם צבע או משהו יעיל באותה מידה, וזה צריך להיעשות כמעט בכל עונה, מדי.

האלטרנטיבה המודרנית למושבי קרש עץ הם מושבים העשויים מפלסטיק או אלומיניום יצוק, שהם קלים יותר מעץ, ואינם רגישים לנזקי מים. הם גם קצת פחות מתקשים לתחזק מאשר יציע עץ, כי אין צביעה מעורבת (אלא אם כן אתה רוצה לצבוע), וניתן לשטוף אותם בפשטות.

אם אתה הולך על יציע נייד, זה אפילו יותר הכרחי לבחור חומרים שאינם שוקלים טון. אתה גם תצליח יותר עם פלסטיק ואלומיניום, כי אף אחד מהם לא יתעקם כמו עץ, וזה דבר טוב כשמגיע הזמן לקפל ולהזיז אותם.

עם תחזוקה מועטה יחסית, סביר להניח שסידור הישיבה מפלסטיק ואלומיניום שלך יספק לך תקופת שירות ארוכה משמעותית.Source by Laura P Dudley

כתיבת תגובה