עיצוב חדר מסביב ל-One Focal Piece

דרך מצוינת למצוא השראה לעיצוב החדר היא למצוא רהיט או אמנות שאתה אוהב ולבנות ממנו. לדוגמה, אתה מוצא כיסא עור אדום יפהפה עם רגליים חומות שוקולד שאתה חייב שיהיה לך. מהכיסא הזה, אתה יכול להוסיף בקלות לבנות את כל עיצוב החדר שלך סביבו.

אדום וחום הם צבעים נהדרים שיכולים ללכת עם צבעים רבים אחרים. מכיוון שהרגליים מעץ, למה שלא תמצא צד יפה ושולחנות קפה המשלימים את סגנון העץ על הכיסא?

אתה יכול גם לקחת השראה מהעץ בצבע שוקולד ולהשתמש בגוונים בהירים יותר של חום או שזוף כדי להדגיש את הצבע. אני משווה עיצובי בתים לעיצובי אתרים. אתרי אינטרנט רבים משתמשים בצבעים מונוכרומטיים (גוונים שונים של אותו צבע) כדי להוסיף הבדלים עדינים שלא מפחידים מבקרים. אפשר להגיד אותו דבר על הבית שלך (אלא אם כן זה המחותנים… רק בצחוק). הוספת לבן לחדר כהה יותר תעזור לגרום לדברים לצוץ מול הצבעים הכהים יותר. נסו לדמיין דברים כמו שולחן לבן או מנורות רצפה שיכולות להוסיף קצת ניגוד לצבעים הכהים יותר בחדר. ניתן לומר את ההיפך על חדרים בצבעים בהירים יותר. אולי אפילו תוכלו לקבל השראה מהאתר האהוב עליכם ולהתאים את החדר שלכם לצבעים באתר.

לעתים קרובות אני מוצא שקניות באינטרנט עם נוף לחדר היא דרך מצוינת לקבל מושג מה יעבוד. לאנשים רבים יש סגנונות שונים ולכן חשוב להשתמש במיטב שיקול הדעת כדי להחליט מה מתאים לך. יש אנשים שאוהבים להיות ניטרליים על הקירות והרצפות שלהם, אבל אז הם יוסיפו הבזקים של צבע עם הקישוטים והרהיטים שלהם. אחרים נוקטים בגישה ההפוכה עם הרבה צבע על הקירות. שתי הדרכים יעבדו עבור סגנונות והעדפות שונות.

אתרי אינטרנט רבים לעיצוב הבית מציגים את הגדרת המוצרים שלהם בסביבות ביתיות שונות. אני אוהב להשתמש בתמונות האלה להשראה איך אני רוצה שהבית שלי יראה ולהתאים לפי הצורך. זה תמיד נחמד לראות מוצר בשימוש במספר תרחישים שונים מכיוון שהוא מראה את צדדיות המוצרים.

הדבר שחשוב לזכור כשמעצבים את החדר שלך הוא לעשות מה שעושה אותך מאושר. מצא את החתיכה האחת שאתה בהחלט אוהב, ושאר החדר ייפול למקומו. בין אם זה רהיט, אומנות קיר או שטיח שטח, ברגע שיהיה לך משהו לעורר בך השראה, הרעיונות יתחילו לזרום כשאתה קונה תוספות נוספות לחדר שלך. רק זכרו שאף חדר לעולם לא יהיה מושלם לכולם, אז עשו מה שאתם אוהבים.Source by Ryan Kao

כתיבת תגובה