עיצוב עיצוב הבית מעץ בתקציב נמוך

בית הופך לבית כאשר הוא יותר מסתם מרחב מחיה. המקלט האישי הזה הוא שמעניק לנו את המותרות להירגע, לנוח, לחשוב, לארח, לבלות עם המשפחה ולעשות את כל הדברים שמביאים לנו אושר.

זו הסיבה שהעיצוב של הבית כל כך חשוב – הוא מעניק אופי מאוד ייחודי שחורג מעבר לקירות ולגג שלו. ריהוט וריהוט עוזרים לחדר, ובהרחבה, כל הבית מתעורר לחיים ובאמת שופע אישיות. ניתן להשתמש בכל מיני חומרים בעת בחירת רהיטים, אך הפופולריות של העץ נותרה אוניברסלית לאורך השנים. עם זאת, מה שלא פעם מונע מאנשים לבחור עבודות עץ לבתיהם הוא ההוצאה הנתפסת. אמנם עץ עשוי להיות יקר יותר מפריטי ריהוט אחרים, אך עובדה היא גם שיש מגוון אפשרויות שבהן אפשר להשתמש בעץ לעיצוב פריטים בודדים או רהיטים ללא עלויות עצומות! הנה כמה רעיונות שיכולים לעזור לך לקשט באהבה את עבודות העץ בבית שלך אפילו בתקציב:

• שקול לבחור עץ לדלתות, לחלונות, לספות ולכמה דברים אחרים: עץ מציע יתרונות רבים על פני סוגי עץ אחרים. זה זמין בשפע, ובכך מבטיח תמחור תחרותי מלכתחילה. זה גם מאוד מותאם לצבעים, עיצובים וסגנונות שונים. כתוצאה מכך, ישנם מספר רב של יצרנים וספקים המוכרים עיצובי רהיטים יפים במגוון אפשרויות, המתאימות לכל סוג תקציב. עם תחזוקה נכונה, פריטי עץ יכולים להחזיק מעמד ממש לכל החיים. הוא עמיד במיוחד, חזק ומשתפר ולא מתדרדר עם הגיל. זו יכולה להיות השקעת ריהוט פרקטית מאוד. זה יכול גם להתאים בקלות הופעות שונות בגוונים ובמרקמים של עיצוב.

• שימוש בעץ, משטחים: טרנד חדש יחסית הוא להשתמש בעץ, משטחים לעיצוב סטים של רהיטים, מדפים, שטח אחסון וחלקי עץ עצמאיים בבית. משטחי עץ הם הרבה יותר זולים מעץ מלא, למשל, ויכולים להוכיח שהם די צדדיים. כדי לוודא שהם מטופלים כראוי, בהחלט אפשרי לבנות מהם ספות סלון, שולחנות קפה, ארונות מטבח ומדפי אחסון.

• מיחזור ועיצוב מחדש של פריטי עץ: חדשנות ויצירתיות יכולות לעשות הרבה בשימוש במוצרי עץ. בעת תכנון, עיצוב הסלון החדש שלך, למשל, שקול להשתמש בדלת הישנה והעייפה למראה כדי לעצב מחדש לשולחן חדש, ראשי מיטה או אפילו מסכים אופנתיים כדי להוסיף עומק לחדר.

• ריצוף קרש עץ / יריעות שכבות: כדי להעניק מראה עכשווי, מודרני ובאמת מסוגנן לכל חדר (או לכולם!) בביתכם, שקול להשתמש בקרשים מעץ. ניתן להתאים את גודל ומספר הקרשים על בסיס הדרישות האישיות שלך והם קלים יחסית להתקנה. חוץ מזה, ניתן אפילו לצבוע אותם בצבעים התואמים לשאר עיצוב הבית שלך, כדי לשקף את הטעם האישי שלך. גם יריעות שכבות נהדרות. ניתן לשייף כדי להחליק את הקצוות הגסים, ואז להכתים בגוונים כהים או בהירים לפי העדפה ואז פשוט לשקר. גימור עם ציפוי פוליאוריטן הוא דרך בטוחה להגביר את חוסנו והגנה מפני נזקים.Source by OP Jangir

כתיבת תגובה