עץ ממוחזר – האם אתה יודע כמה עץ גומי רב תכליתי וידידותי לסביבה?

בשנות ה-80 היה לי צמח עץ גומי במשרד שלי כקישוט. לא ידעתי, יש הרבה יותר מתחבאים בתוך העץ הרב-תכליתי והידידותי לסביבה הזה.

בעוד שרוב האנשים יודעים שלטקס מגיע מהמוהל של עץ הגומי, אני למשל, לא היה לי מושג כמה באמת צדדי וידידותי לסביבה העץ הזה באמת.

מוהל עץ הגומי שימש כבר 3600 שנים לייצור לטקס, אחד החומרים החשובים ביותר שאנו באים איתם במגע בחיי היומיום שלנו. לא עובר יום או אולי אפילו דקה, כשאנחנו לא במגע עם משהו שעשוי מעץ הגומי.

מה הופך את העץ הזה למגוון וידידותי לסביבה?

עץ מעץ הגומי נמצא כבעל גרגר בצפיפות גבוהה, מה שגורם לעמידות. מאפיין זה לבדו עזר לעץ הגומי להיראות כעץ באיכות גבוהה לשימוש בייצור של צעצועים, רהיטים ואביזרי אמבטיה מעץ.

מכיוון שעץ הגומי הוא חלק ממשפחת עצי המייפל, הוא נשלט בקלות במהלך תהליך הייבוש בכבשן, מה שיוצר מוצר מוגמר עקבי. זה ידוע גם בהתאמה שלו לדבקים המשמשים בייצור רהיטים.

גימור גרגירי עדין עם צבע בהיר שפרט להכתמה לגימור כהה יותר, הופך את עץ הגומי לחומר המושלם לייצור רהיטים ברמה גבוהה.

הגילוי החדש של שימושים עבור העץ הרב-תכליתי והידידותי לסביבה הזה במוצרים רבים כל כך פירושה שהעצים אינם נשרפים עוד בסוף מחזור ייצור הלטקס בן 30 השנים שלהם.

זה לא רק עוזר לאיכות הסביבה מנקודת מבט של איכות האוויר, זה גם אומר שהעצים הללו חיים דרך המוצרים שהם הופכים לחלק מהם.

זו לא איכות מסוימת של עץ גומי שהופכת אותו למגוון וידידותי לסביבה, אלא כל המאפיינים הללו יחד, שהופכים את עץ הגומי לבחירה טובה עבור רהיטים ומוצרים אחרים כמו אביזרי הבית באיכות גבוהה וריצוף פרקט להיות עמידים ועמידים לאורך זמן, לא משנה כמה קשה הם משמשים.Source by Julian Teoh

כתיבת תגובה