ערכת שולחנות פטיו מול ערכת שולחנות פיקניק – איך לבחור

כשזה מגיע לריהוט חוץ, אין מחסור באפשרויות העומדות לרשותך הקונה. בין שלל הסגנונות, החומרים וסוגי הריהוט הזמינים, אתה יכול בקלות ליצור את מערך המרפסת האידיאלי שלך. אבל בכל הנוגע לשולחן האוכל, אתה רוצה אחד שיתאים בצורה הטובה ביותר לחלל ולצרכים שלך, מכיוון שזהו בתקווה פריט שתפיק ממנו שימוש רב. ערכת שולחן פיקניק וערכת שולחן פטיו דומים אך שונים מספיק כדי לציין, לכל אחד יתרונות וחסרונות מסוימים.

ממה הם עשויים?

ערכת שולחנות פיקניק: זוהי קטגוריה אחת שבה אין ממש הבדל בין שולחן פיקניק לשולחן פטיו, וזה יותר עניין של בחירת החומר שאתה הכי אוהב ולא סוג השולחן. באופן קלאסי, ריהוט גן ושולחנות פיקניק עשויים מעצים חזקים ועמידים בפני מזג אוויר, כגון ארז, טיק, shorea וברוש. עם זאת, ניתן למצוא גם דגמים רבים נוספים העשויים מברזל, אלומיניום, בטון, אבן ושרף פולי.

סט שולחנות פטיו: ראה למעלה

הוֹשָׁבָה

ערכת שולחנות פיקניק: ישיבה היא אולי החיסרון העיקרי של שולחנות פיקניק מכיוון שהיא מתמקדת יותר בתפקוד מאשר בצורה או נוחות. כמעט בכל שולחן פיקניק שתמצא, המושבים מורכבים משני ספסלים חסרי משענת שנמשכים לאורך השולחן משני הצדדים. חלק מהספסלים הללו כבר מחוברים לשולחן כך שהוא מורכב מיחידה אחת גדולה. הבעיה עם ספסלים מחוברים היא שיכולה להיות קשה יותר להיכנס ולצאת מהם. יחד עם זאת, הרבה אנשים סולדים מהרעיון של ספסל ישיבה משותף, ומעדיפים מושב אישי משלהם שהם יכולים להסתובב בו כרצונם.

סט שולחן פטיו: ישיבה בשולחן פטיו נוחה יותר ויש לך יותר סגנונות לבחירה. כסאות שולחן לפטיו מעוצבים לעתים קרובות על פי כסאות עץ רגילים עם משענות יד ומשענות גב, אך ישנם סגנונות רבים אחרים, כולל כיסאות בר ומושבי דלי הנפוצים גם הם. באופן כללי, משענת גב עדיפה לתמיכה במותניים וצורת הכיסא האישית מערסלת את הגוף ומקלה על לחץ שרירים.

איפה אפשר לשים אותם?

ערכת שולחנות פיקניק: המקום הקלאסי בו תוכלו למצוא שולחן פיקניק נמצא בפארק או באזור דשא אחר. העיצוב שלהם מאפשר מגוון רב יותר של היכן לשים אותו, ובהתאם למקום, הוא יכול לעבוד באותה מידה על הסיפון או הפטיו שלך.

סט שולחנות פטיו: בגלל האופן שבו הם מקורקעים ומעוצבים, שולחנות פטיו באמת עושים את הטוב ביותר על משטחים קשים ואחידים. מרפסי עץ, פטיו מאבן ואזורי בטון עובדים היטב, אבל דשא יכול להפוך את היחידה לא יציבה.

איך הם מקורקעים?

ערכת שולחנות פיקניק: השולחנות היותר חסונים ופחות סביר להתהפך משני הסוגים הם בהחלט שולחנות פיקניק. הבסיס של שולחן פיקניק מורכב כמעט תמיד משתי רגלי מסגרת A משני קצותיהן עם קרן רץ או קורות המוסיפות תמיכה נוספת. זו אחת הסיבות לכך ששולחנות פיקניק יכולים להתמודד עם פני שטח משובשים, אבל זה גם הכרחי עבור שולחנות ארוכים יותר.

סט שולחנות למרפסת: לשולחנות למרפסת יש בסיסים הדומים לאלו של כל שולחן פנימי; הצורות הרגילות הן וריאציה כלשהי על ארבע רגליים ישרות בכל פינה. נפוץ גם עמוד עבה ומרכזי עם בסיס משוקלל שאופייני לשולחנות עגולים.Source by Tonya Kerniva

כתיבת תגובה