צור תחושה כפרית עם מיטות עץ ותפאורה מסורתית

עיצוב פנים מסורתי עדיין פופולרי מאוד בקרב בעלי בתים – במיוחד בחדר השינה, שם ניתן להשתמש במיטות ורהיטים מעץ כפריים כדי ליצור תחושה ביתית אך מסוגננת.

חלקי עץ בשילוב עם הצבעים והבדים הנכונים משמשים לעתים קרובות מעצבים כדי לעורר מראה ותחושה שנשמעים לשנים עברו, ומספקים אלטרנטיבה מצוינת עבור אלה שנזהרים מפנים אולטרה-מודרניים.

עם מיטות עץ ופריטי ריהוט אחרים, המגוון הרחב של סוגי הדגנים והצבעים פירושו שאפשר ליצור שפע של סגנונות שונים השומרים על הילה מסורתית.

אחת הדרכים ליישם עקרונות עיצוב פנים מסורתיים בחדר השינה היא על ידי בחירת ערכת הצבעים הנכונה. גם גוונים ניטרליים וגם צבעים עמוקים ועשירים משתלבים באותה מידה עם העצים העשירים שנמצאים לרוב בבתים כפריים.

אם יש לך חדר שינה קטן, אתה גורם לו להיראות גדול יותר ממה שהוא בפועל על ידי בחירה בקירות וריצוף חיוורים ופשוטים. מראות גדולות יכולות גם לעזור ליצור אשליה של חלל.

עם זאת, אם אתה הולך על חדר בהיר, הקפד לשמור על עיצוב מעניין על ידי הוספת כתמי צבע בצורה של כריות בהירות, אהילים, יצירות אמנות או וילונות.

לתחושת בית כפרי אמיתי, למה לא לבחור מיטות זוגיות ורהיטים בעץ כהה? פריטים עם תחושה שמנמנה יכולים גם לעשות דרך ארוכה לחיקוי הסגנון של אחוזה כפרית מסורתית.

לאחר שבחרתם את מיטת העץ האידיאלית לחדר השינה שלכם, כדאי לבחור רהיטים – כמו ארונות ליד המיטה, שידות וארונות בגדים – שמתאימים או משלימים את מסגרת המיטה שלכם.

אם אתם רוצים לדבוק במראה הביתי הכפרי, לעומת זאת, הקפידו לא להגזים בכל הנוגע לדוגמאות על הקירות או על הבדים.

עיצובים פרחוניים משתלבים היטב בחדרי שינה מסורתיים, אבל שימוש מוגזם בהם יכול להוביל לסגנון מבולבל עם פשוט יותר מדי קורה.

נסו להיצמד לריהוט רגיל אך עשוי היטב ולעיצוב הקירות במידת האפשר – ותנו למיטה הכפרית ולרהיטי העץ שלכם לדבר בעד עצמם.Source by Dipika Patel

כתיבת תגובה