צייר תמונה עם שולחן אוכל מזכוכית

האם אתה מנסה לרהט בית שרכשת לאחרונה או לרהט בית שיש לך כרגע? לצייר תמונה מושלמת במוחכם של איך שהיית רוצה שהבית שלך ייראה יכול לפעמים להיות קשה. שולחן אוכל מזכוכית יספק לכם מקום מצוין להתחיל בו. חשוב לאנשים רבים שמבקרים בביתם אורחים לעשות רושם על האורחים שלהם ואיזו דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר להזמין אותם לארוחת ערב. זה אומר שתרצו לקבל את הריהוט המתאים כדי להפיל את האורחים מהרגליים.

אם מונח ליד חלון לא מכוסה שולחן עשוי זכוכית יאיר כל חדר כשהשמש זורחת. האור הנוצץ לחדר יגרום לאפקט פריזמה וקשת של צבעים תרעיף עליך ועל האורחים שלך. אחת הדרכים להגדיל את האפקט הזה היא על ידי הנחת נברשת זכוכית מעל החלק העליון של השולחן. האורחים באמת יתרשמו מהיופי של החדר.

דרך נוספת לצייר תמונה יפה לאורחים היא על ידי הצבת נר או פנס באמצע שולחן אוכל מזכוכית. הזוהר הרך של הלהבה המשתקף מהשולחן יצור אפקט מסוג אחר אך יעשה את אותו הרושם הגדול על כל האורחים המבקרים.

האפשרויות של תמונות שאדם יכול לצייר עבור האורחים שלו הן בלתי מוגבלות כאשר הרהיטים הנכונים מעורבבים עם האפקטים הנכונים. ישנם דברים שונים שיכולים להשפיע על האופן שבו אדם רואה את הבית שלך ואת פינת האוכל שלך. אם אתם רוצים לתת לאורחים שלכם משהו להתפאר בפני כל החברים שלהם, רכשו שולחן אוכל מזכוכית וכמה כיסאות שמתאימים לו, זרקו כמה אפקטים וציירו להם את התמונה המושלמת.Source by Lyle Brogdon

כתיבת תגובה