ריהוט מתקפל לתוספות לאירוח

אם אתם נהנים לארח חברים ובני משפחה בביתכם, אתם בטח כבר יודעים כמה חשובות אפשרויות ישיבה נאותות יכולות להיות. אם אתם מתכננים מסיבת ארוחת ערב, יש חשיבות עליונה לספק כיסא לכל אורח. אבל, יש מספיק כסאות לכולם חשוב גם למפגשים מאולתרים ומקריים יותר. אם החדרים שלכם קטנים מדי עבור כיסאות ושולחנות נוספים על בסיס יומי, אז רהיטים מתקפלים יכולים להיות הפתרון המושלם. הנה כמה טיפים לשימוש ברהיט מתקפל ביעילות ובקלות.

דע מה אתה באמת צריך

לפני שאתם רוכשים כל סוג של ריהוט נוסף, חשוב להקדיש מחשבה מה אתם באמת צריכים. לפעמים זה יכול להיות מפתה פשוט למהר ולרכוש כמה חלקים רזרביים, במיוחד אם יש לכם מסיבה או מפגש קרובים בעתיד הלא רחוק. עם זאת, למהר לרכוש רהיטים מבלי לתת את הדעת על מה שאתה באמת צריך, לעתים נדירות מצליח. במקום זאת, חשבו על כמה אנשים אתם צריכים להכיל, כמה מקומות ישיבה כבר יש לכם, וגודל החדר ואפשרויות האחסון של הבית שלכם. זה יכול גם לעזור לחשוב על ההעדפות המבדרות שלך. לדוגמה, אם יש לכם העדפה למפגשים מזדמנים, כמה כיסאות ושולחנות מתקפלים פשוטים יכולים להיות הפתרון המושלם. עם זאת, אם מסיבות ארוחת ערב אלגנטיות הן יותר הסגנון שלך, ייתכן שתצטרך לחפש משהו קצת יותר רשמי.

אפשרויות ריהוט מתקפלות

אם מדי פעם יש לכם צורך באפשרויות ישיבה נוספות אך אין לכם מקום ליותר כיסאות על בסיס יומיומי, רהיטים מתקפלים יכולים לעבוד היטב. תוכלו למצוא מגוון רחב של סגנונות ריהוט מתקפלים לבחירה, החל מפשוטים ולא יקרים ועד לכיסאות שכמעט דומים לרהיטים סטנדרטיים. אם אתה פשוט צריך כמה כיסאות נוספים להתכנסויות מאולתרות, כמה כיסאות מתקפלים פשוטים ממתכת או עץ יכולים לעבוד היטב. עם זאת, אם אתם מבדרים על בסיס תכוף יותר, יכול להיות ששווה להשקיע בכיסאות מתקפלים מרופדים איכותיים יותר.

אם אתה צריך מקומות ישיבה נוספים למסיבת ארוחת ערב רשמית, אולי תרצה שתוכל פשוט לרכוש כיסאות פינת אוכל נוספים. עם זאת, כסאות אוכל סטנדרטיים יכולים להיות יקרים, מגושמים וקשים לאחסון. במקום זאת, חפשו כיסאות מתקפלים עשויים היטב הכוללים מושבים מרופדים וגימור עץ אטרקטיבי. כיסויי בד דקורטיביים שנועדו להחליק על משענות הכיסא יכולים להיות דרך מצוינת למזג חזותית את כיסאות פינת האוכל הרגילים שלך עם הכיסאות המתקפלים הנוספים שלך. לקבלת התוצאות הנעימות ביותר מבחינה ויזואלית, בחרו כיסאות עץ מתקפלים בצבע ובגימור הדומים לשאר רהיטי חדר האוכל שלכם.

שולחנות מתקפלים הופכים את הבילוי לפשוט

לאחר שטיפלתם בצרכי הישיבה הנוספים שלכם, תוכלו להפנות את תשומת לבכם לשטח שולחן נוסף. בין אם אתם מתכננים מסיבת יום משחק, חגיגת יום הולדת או מפגש משפחתי, מקום נוסף לשולחן לחטיפים ומשקאות יכול להיות שימושי מאוד. ניתן להציב שולחנות מתקפלים קטנים ברחבי החדר, מה שנותן לאורחים מקום לנוח על הצלחות והכוסות. לאחר מכן, כשהמסיבה נגמרת, פשוט קפל את השולחנות שלך ואחסן אותם בארון עד החלק הבא שלך.Source by Alyssa Davis

כתיבת תגובה