רעיונות למתנות אסלאמיות נהדרות למסיבות בית

בוא האביב מסמן גם את תחילת עונת המסיבות עם אנשים שמצפים לחגוג אירועים מיוחדים מכל הסוגים לאחר שבילו את החורפים הארוכים והקרים בצורה מייגעת בבית. מסיבות חנוכת בית ומפגשי משפחה וחברים אחרים נדחים לעתים קרובות עד שניתן ליהנות ממזג אוויר טוב יותר בחוץ במיוחד. מסיבות אלו מאפשרות גם הענקת מתנות כדרך להראות אהבה ואכפתיות למארח. הנה כמה רעיונות למתנות אסלאמיות להעניק למארח שלך במסיבת הבית שלו:

קישוטי קריסטל: כולם אוהבים קישוט קריסטל יפהפה ומעוצב לקישוט הבית שלו. לכן מתנות אסלאמיות אלו נחשבות מתחשבות ומתקבלות בברכה על ידי כולם. הם כוללים קישוטים כמו "אללה", "מוחמד" או כתובות קוראניות אחרות החקוקות על קוביות קריסטל, צלחות, אגרטלים וצלחות.

מלאכת עץ: חפצי קישוט מעץ בעבודת יד יכולים להוסיף נופך ייחודי לכל חדר בבית. פריטים אלו הינם יחידים במינם מכיוון שלא ניתן ליצור שני פריטים בדיוק אותו הדבר ביד. לאחר מכן הם מצוירים ביד כדי להפוך אותם לאטרקטיביים יותר ומושכים את העין. קישוטי העץ הללו בעבודת יד מיומנות גם זוכים להערכה רבה בקרב כולם.

תלי קיר: כיוון שאמנות השטיחים והתלייה המסוקסים והארוגים ביד הם סימן מסחרי של העולם האסלאמי, תלי הקיר הללו מהווים מתנות איסלמיות נהדרות לבית. מציגים תמונות של ה"כעבה" או המסגדים הגדולים של העולם, תצוגות אלה יכולות להאיר את המסדרונות ואזורי המגורים של הבית.

שעוני אדהן: עבור בית מוסלמי, צליל אדהן (תפילה) הוא חלק חיוני משגרת היום יום. שעוני Adhan זמינים בצורות ובסגנונות שונים וניתן לבחור את הסוג שמשתלב עם שאר העיצוב של הבית. שעונים אלו מגיעים מצוידים באזעקות הניתנות להתאמה אישית כדי להתריע לבעלי זמני התפילה גם במקומות בהם אין מסגדים בקרבת מקום.

ערכות כוסות Keva: תה ירוק או Keva הוא חלק מסורתי מארוחה מוסלמית. מסיבה זו, ערכות כוסות אלו מתגלות כמתנות אסלאמיות אידיאליות המתאימות לאירועים כמו מסיבות חנוכת בית וחתונות. בגלל השימוש הרב בהם, יש מגוון גדול של ערכות כוסות keva הזמינות ברחבי העולם, עם סטים הנעים בין מסגרת זהב וכסף לקליגרפיה חרוטה וצבועה ביד. מציאת ערכת keva ייחודית ומתן אותו ליקיריכם היא מחווה נהדרת של זהירות והתחשבות.

מבערי בוחור: עוד אחת מהמתנות האסלאמיות הפופולריות יותר, מבערי בוחור מספקים לבית ניחוחות מקסימים ומרגיעים. הפחמים למבערים אלו זמינים במספר ריחות אסלאמיים ויכולים למלא כל חלל בניחוחות נעימים.

כל הפריטים האלה מהווים מתנות נהדרות לבית, שאהובות ואהובות על כולם!Source by Sohail Khan

כתיבת תגובה