שולחן קפה מזכוכית או שולחן קפה מעץ – מה עדיף?

שולחנות קפה מגיעים במגוון רחב של צורות, טקסטורות, איכות, צבעים ועיצובים. יש שם שולחן קפה שיכול להתאים כמעט לכל תרחיש של הבית שלך וכמעט בכל חדר בודד. השולחנות האלה כל כך פרקטיים ומוסיפים כל כך הרבה לעיצוב ולסגנון של החדר שלך שכמעט חבל לא להחזיק אחד.

עם כל שולחנות הקפה האלה לבחירה, זה יכול להיות קצת מתסכל לנסות להחליט איזה סוג הוא הסוג המתאים לחדר הספציפי שלך. כסוחר רהיטים, אני נשאל כל הזמן על ידי הלקוחות שלי: האם עדיף להחזיק שולחן קפה מזכוכית או שולחן קפה מעץ ומדוע?

בעולם מושלם, אני תמיד אומר, אתה צריך להחזיק בשניהם. שולחנות קפה יכולים לענות על כל צורך וישנו סוג של שולחן בסגנון שיתאים לכל חדר בבית שלכם. עם זאת, אם אתה לא מחפש יותר מאחד יש לך קצת יותר החלטה לקבל.

שולחנות קפה מזכוכית הם רהיטים נפלאים. יש להם מראה נקי ומעודן, ובגלל שאתה יכול להדביק את החלק העליון של השולחן, אתה לא צריך לדאוג להרוס את היצירה על ידי שוכח בטעות להשתמש בתחתית לבירה שלך. למרות שהמראה הנהדר שלהם, הם לא יציבים במיוחד. שולחן קפה מזכוכית יכול להתנפץ אם תפגעו בו חזק מדי, שברתי בעצמי כמה פלטות קפה מזכוכית עם מיקום כבד של משקה או הכנסת צלחת שאולי הייתה קצת יותר מדי חמה. זה הסיכון שאתה לוקח אבל שולחן הקפה מזכוכית נראה ממש נחמד.

שולחנות קפה מעץ הם גם חלקים נפלאים. בדרך כלל יש להם מראה כפרי והם משתלבים עם תפאורה שמפיצה גוון אדמה. אתה צריך לדאוג להרוס את הכתם או את עבודת הצבע על אלה והם יישברו מדי פעם. החיסרון של שולחן קפה מעץ הוא שאם אתה שובר את אלה אתה צריך להחליף את כולו. עם זכוכית אתה יכול פשוט להחליף את הזכוכית העליונה.

שני שולחנות הקפה נהדרים. בדרך כלל יש לי שולחנות קפה מזכוכית אבל אני אוהב את כולם. אתה רק צריך לבחור את זה שיתאים בצורה הטובה ביותר למראה ולתחושה של החדר שבו אתה מתכנן להכניס אותו.Source by Matthew Proctor

כתיבת תגובה